1. Gazoo racing
Ātrā atlase

Pārkāpt robežas, lai sasniegtu vēl vairāk

Vairāk nekā 60 gadus mēs esam parādījuši labāko mūsu komandas un automobiļu sniegumu autosportā. Radot jaunas tehnoloģijas un risinājumus ekstremālas konkurences apstākļos, TOYOTA GAZOO Racing turpinās iesākto un radīs arvien labākus autosportā pārbaudītus auto un veiks dažādus pasākumus, lai uzlabotu motosporta pievilcību un ilgtspējību. No progresīvām hibrīda tehnoloģijām līdz eksperimentālai ūdeņraža enerģijai – mēs esam apņēmušies paātrināt ilgtspējīga autosporta attīstību, lai sniegtu prieku un aizrautību mūsu līdzjutējiem un klientiem tagad un turpmāk.

Ne tikai sportam

To ir pārbaudījuši pārliecinātākie profesionāļi pašos ekstrēmākajos apstākļos. TOYOTA GAZOO Racing sasniegumi ir nepārspējami — komanda ir izcīnījusi visus astoņus iespējamos titulus trijās FIA sērijās, kurās tā piedalījās šosezon — Pasaules izturības čempionātā, pasaules rallija čempionātā un pasaules rallijreida čempionātā. Mēs ņemam vērā visas trasēs gūtās mācības un zināšanas un izmantojam tās tava Toyota izstrādē. No tuksneša kāpām līdz pilsētas pakalniem — mēs turpinām pārspēt iepriekš sasniegto mūsu centienos radīt arvien labākus automobiļus.

  • WORLD RALLY CHAMPIONSHIP (WRC)

    Pēc ražotāju, pilotu un stūrmaņu titulu iegūšanas, TOYOTA GAZOO Racing pasaules rallija komanda atkal pārspēj rekordus, Kallem Rovanperam (Kalle Rovanperä) un Džonam Haltunenam (Jonne Halttunen) otro gadu pēc kārtas iegūstot visus WRC titulus. Tā kā mūsu centienu priekšgalā ir ar hibrīddzinēju aprīkotais GR Yaris Rally1, mēs esam gatavi parādīt labāko sniegumu pasaules izaicinošākajos rallija ātrumposmos.

  • WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP (WEC)

    Pēc vēsturiskas piektās secīgās uzvaras Lemānas 24 stundu sacīkstēs un pirmā dubultā hiperauto pasaules čempiona titula iegūšanas 2022. gadā, TOYOTA GAZOO Racing turpina ieviest jauninājumus un uzlabot rekordus pārspējošā GR010 hibrīda sniegumu, gatavojoties patiešām episkiem izaicinājumiem.

  • WORLD RALLY-RAID CHAMPIONSHIP (W2RC)

    TOYOTA GAZOO Racing sāka jauno W2RC ēru ar vērienu, uzvarot sezonas atklāšanas 2022. gada Dakaras rallijā, kā arī Nasers Al-Atija (Nasser Al-Attiyah) un Metjū Baumels (Mathieu Baumel) ieguva pirmo W2RC titulu un TOYOTA GAZOO Racing ieguva W2RC ražotāja titulu. Bez piepūles, jo pārsteidzošais GR DKR Hilux T1+ ir radīts tieši tam.

Aizrautība tālāk par ceļu

TOYOTA GAZOO Racing kolekcijā ikviens piedzīvojumu meklētājs atradīs ko piemērotu sev. Neatkarīgi no tā, vai tevi iedvesmo mūsu WEC un WRC aktivitātes vai mūsu aizraujošais GR klāsts, šai rūpīgi izstrādātajai zīmola kolekcijai nav ierobežojumu. Laiks parādīt savas īstās krāsas.
Apskati kolekciju (ENG) Opens in new window