1. Gazoo racing
Ātrā atlase
Ātrā atlase

Pārkāpt robežas, lai sasniegtu vēl vairāk

Vairāk nekā 60 gadus mēs esam parādījuši labāko mūsu komandas un automobiļu sniegumu autosportā. Radot jaunas tehnoloģijas un risinājumus ekstremālas konkurences apstākļos, mēs turpinām ieviest jauninājumus, lai ražotu arvien labākus automobiļus. No progresīvām hibrīda tehnoloģijām līdz eksperimentālai ūdeņraža enerģijai – mēs esam apņēmušies paātrināt ilgtspējīga autosporta attīstību, lai sniegtu prieku un aizrautību mūsu līdzjutējiem un klientiem tagad un turpmāk.

Ne tikai sportam

Mums nepatīk zaudēt. Tomēr šī pieredze un mūsu kaislība pieņemt jaunus izaicinājumus padara mūs stiprākus. Kā vairākkārtējiem čempioniem dažādos augstākā līmeņa autosporta veidos, mūsu attīstību virza ekstrēmi apstākļi un izaicinošākie ceļi. Šeit mēs izkopjam savu komandu un produktus un radām jaunu automobiļu cienītāju paaudzi.

WORLD RALLY CHAMPIONSHIP (WRC)

Pēc visu WRC titulu iegūšanas 2021. gadā TOYOTA GAZOO Racing pasaules rallija komanda ienāk jaunajā Rally1 ērā, alkstot pēc jauniem sasniegumiem. Tā kā mūsu centienu priekšgalā ir pilnīgi jaunais, ar hibrīddzinēju aprīkotais GR Yaris Rally1, mēs esam gatavi parādīt labāko sniegumu pasaules izaicinošākajos rallija ātrumposmos.

WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP (WEC)

Pēc vēsturiskas ceturtās secīgās uzvaras Lemānas 24 stundu sacīkstēs un pirmā hiperauto pasaules čempiona titula iegūšanas 2021. gadā TOYOTA GAZOO Racing turpina ieviest jauninājumus un uzlabot rekordus pārspējošā GR010 hibrīda sniegumu, gatavojoties patiešām episkiem izaicinājumiem.

WORLD RALLY-RAID CHAMPIONSHIP (W2RC)

Kā pasaules izaicinošāko sacīkšu uzvarētājs 2019. gadā TOYOTA GAZOO Racing sāka jauno W2RC ēru ar vērienu, uzvarot sezonas atklāšanas 2022. gada Dakaras rallijā, kas ir galvenais kvalitātes, izturības un uzticamības pārbaudījums. Bez piepūles, jo pārsteidzošais GR DKR Hilux T1+ ir radīts tieši tam.

Attieksme katrā detaļā

Atklāj aprīkojuma līmeni GR SPORT. Radīts, iedvesmojoties no TOYOTA GAZOO Racing, lai piešķirtu stila un rallija aizrautības vēsmas ikdienas braucieniem.
Apskati GR sēriju

Aizrautība tālāk par ceļu

TOYOTA GAZOO Racing kolekcijā ikviens piedzīvojumu meklētājs atradīs ko piemērotu sev. Neatkarīgi no tā, vai tevi iedvesmo mūsu WEC un WRC aktivitātes vai mūsu aizraujošais GR klāsts, šai rūpīgi izstrādātajai zīmola kolekcijai nav ierobežojumu. Laiks parādīt savas īstās krāsas.
Apskati kolekciju (ENG) Opens in new window