1. Business
 2. Toyota Professional
Ātrā atlase

Toyota Professional

Mēs palīdzam nodrošināt uzņēmumiem produktus un pakalpojumus, kas nepieciešami, lai tie varētu turpināt darbu.
01

Uzzini vairāk par to, kā mēs varam palīdzēt tavam uzņēmumam

Mēs piedāvājam īpašu produktu, komerctransporta un pakalpojumu klāstu, lai ar pārliecību atbalstītu tava biznesa vajadzības.
02

Vairāk nekā tikai komerctransports

Mūsu pamatvērtības ir kvalitāte, rūpes un pilnīgs sirdsmiers. Toyota Professional ir partneris, uz kuru var paļauties.
03

Darbam piemērotākie rīki

Mēs vienmēr centīsimies atrast labākos rīkus darbam un nodrošināt tādu pakalpojumu līmeni, kas tevi nepievils.

Atklāj Toyota Professional

Toyota Professional vienmēr palīdzēs. Mēs saprotam, ka tavs transportlīdzeklis ir būtisks tava biznesa papildinājums, un mēs vienmēr darīsim visu iespējamo, lai tu būtu kustībā. Mūsu īpašais produktu un pakalpojumu klāsts ir paredzēts, lai nodrošinātu tavam uzņēmumam savā klasē labāko veiktspēju un kravas pārvadāšanas spējas.

Mēs vienmēr esam līdzās

Neatkarīgi no tā, vai meklē maiņas furgonus, apdrošināšanu, ekspress servisu vai palīdzību uz ceļa – Toyota Professional ir tavs vieglā komerctransporta biznesa partneris. Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, lai apmierinātu visas tava biznesa vajadzības.
 • Toyota Relax garantija

  Toyota Relax garantija nodrošina sirdsmieru, jo mēs piedāvājam augstvērtīgus un uzticamus automobiļus. Tāpēc katrai jaunai un lietotai Toyota ir 3 gadu ražotāja garantija, kam seko 12 mēnešu / 15 000 km papildgarantija, kas tiek aktivizēta pēc katras apkopes. Līdz 10 gadiem vai līdz 185 000 km, atkarībā no tā, kas iestājas ātrāk. Tu vari relaksēties, zinot, ka tavs bizness ir drošās rokās.

 • Toyota Express serviss

  Izvēloties Toyota Express servisu, mēs tevi atgriezīsim uz ceļa 2 reizes ātrāk. Vienlaikus ar tavu automobili strādā divi īpaši apmācīti mehāniķi, tāpēc mēs uz pusi samazinām apkopes laiku, kas nerada tavam biznesam papildrūpes. Toyota Express serviss ietaupa laiku tev un taviem darbiniekiem.

 • Palīdzība uz ceļa

  Toyota automobiļi ir uzticami, taču problēmas joprojām var rasties, jo īpaši, sliktos laikapstākļos vai slikta ceļa apstākļos. Par laimi, tavam uzņēmumam ir pieejama 24/7 Toyota palīdzība uz ceļa – gan uzturēšanās valstī, gan ārzemēs. Tā attiecas uz palīdzību saplīšanas gadījumā, automobiļa evakuāciju un izmitināšanu viesnīcā, ja tev tas ir nepieciešams.

 • Maiņas furgoni

  Pateicoties Toyota Professional pakalpojumam tu vari pieteikt maiņas automobili, lai tev nekad nebūtu jāatsakās no savas brīvības. Lai nodrošinātu pieejamību, piesaki to uz apkopes laiku. Tu varēsi izvēlēties dažādas iespējas, tostarp vieglos pasažieru automobiļus un komerctransportu.

 • Pilnīgs LCV līzinga un apdrošināšanas risinājums

  Kā līzinga un apdrošināšanas partneris Toyota Professional piedāvā tavam uzņēmumam visaptverošu pakalpojumu punktu, kurā vari vērsties ar jebkādiem jautājumiem par Toyota LCV. Vai tā būtu profesionāla un ātra Toyota līzinga un apdrošināšanas formalizēšana, Toyota apdrošināšanas atlīdzību izskatīšana, augstākā līmeņa remonts vai citi ar līzingu un apdrošināšanu saistīti jautājumi. Toyota Professional vienmēr ir tava uzņēmuma rīcībā – lai tu vari baudīt sirdsmieru un tavs bizness var turpināt darbību bez aizķeršanās.

Izpēti mūsu komerctransporta klāstu

Neatkarīgi no tā, vai esi mazs vai liels uzņēmums, vari būt pārliecināts, ka mēs tev piedāvāsim augstākās kvalitātes vieglo komerctransportu. 

Hilux
No 36 400 €
Hilux DLX+ Pikaps Double Cab ar 4 durvīm
Proace City
No 23 450 €
Proace City Professional Plus Kompaktais furgons, 4 durvis
Proace City Electric
No 43 550 €
Proace City Electric Kompaktais furgons, 4 durvis
Proace City Verso
No 23 700 €
Proace City Verso Shuttle Kompaktais minivens, 5 durvis
Proace City Verso Electric
No 45 600 €
Proace City Verso Electric Shuttle Kompaktais minivens, 5 durvis
Proace
No 31 400 €
Proace Professional Plus Vidēja izmēra furgons, 4 durvis
Proace Electric
No 51 000 €
Proace Electric Vidēja izmēra furgons, 4 durvis
Proace Verso
No 37 100 €
Proace Verso Shuttle Vidēja izmēra minivens, 5 durvis
Proace Verso Electric
No 61 250 €
Proace Verso Electric Shuttle

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?model=hilux%2CEC%2CPF%2CPD%2CEC%2CPF%2CEQ%2Cproace%2CEP%2CProaceVerso%2CEV%2C

Modernizācija un personalizācija

Mūsu iespaidīgais Toyota autorizēto servisu tīkls piedāvā gan standarta, gan personalizācijas iespējas, kas pielāgotas tava uzņēmuma vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai tev ir nepieciešami īpaši uzglabāšanas risinājumi, saldēšanas iekārtas vai furgonu plaukti, mēs tev palīdzēsim. Toyota autorizēto servisu statuss nozīmē, ka katrs personalizācijas veicējs īsteno katru projektu atbilstoši stingrajiem ražošanas un procesa kvalitātes standartiem.

Toyota tīkls Baltijā

Toyota tiek pārstāvēta it visur Baltijā. Mūsu plašo mazumtirgotāju tīklu veido daudzi pārstāvji, remontdarbnīcas un virsbūves remontdarbnīcas. Ja tavs bizness ir Baltijā, Toyota ir tavs uzticamais partneris.
Atrast pārstāvi

Kontakti

Vai vēlies iegūt vairāk informācijas par to, kā Toyota var sekmēt tava biznesa virzību? Raksti vai zvani mums!