1. Express service
Ātrā atlase

Express Service

Divreiz lielāka pieredze, divreiz lielāks ātrums!

Izbaudi ceļu uz efektivitāti ar mūsu ātro servisu. Divtik mehāniķu, divreiz lielāks ātrums un divreiz lielāka apmierinātība – tavām ērtībām.

Uzlabo savu Toyota servisa pieredzi ar ātro servisu un ātri atgriezies uz ceļa ar to pašu kvalitāti un profesionalitāti, kam uzticies. Piesaki apmeklējumu jau šodien.
Video, kurā redzams, kā divi mehāniķi kopā strādā pie auto.

Divreiz lielāks ātrums

Divi mehāniķi vienlaikus strādā pie tava auto, samazinot gaidīšanas laiku. Tā kā divi mehāniķi strādā pie tava auto, tu vari nesatraukties par ilgu gaidīšanas laiku. Mēs piešķiram prioritāti tava auto apkopei, lai tu ātrāk varētu atgriezties uz ceļa.

Izcila profesionalitāte

Divu speciālistu komandas pieeja ļauj veikt visaptverošāku tava auto pārbaudi. Divi acu un roku pāri garantē kvalitāti un precizitāti.

Klientu ērtības

Ērtības ir galvenais – no sākuma līdz beigām. Nav nepieciešams maiņas auto. Kamēr gaidi sava Toyota ātro apkopi, atpūties mūsu ērtajā uzgaidāmajā telpā un iepazīsties ar jaunākajām Toyota inovācijām, zinot, ka tavs auto būs gatavs pavisam drīz.

Bez papildu maksas

Mēs ticam pārredzamībai un godīgumam. Izmantojot ātro servisu, divi mehāniķi strādās pie tava auto bez papildu maksas. Tava apmierinātība un sirdsmiers ir mūsu prioritāte.

Kas ir iekļauts?

Divi prasmīgi mehāniķi vienlaikus strādā pie tava auto, samazinot gaidīšanas laiku.  Tiek veikta visaptveroša auto pārbaude, ievērojot Toyota ražotāja standartus.

Katra tehniskā apkope tiek veikta saskaņā ar konkrētā modeļa tehniskās apkopes programmu.

Eksterjera pārbaude
Salona pārbaude
Bremžu un riepu pārbaude
Pārbaude zem motora pārsega
Pārbaude zem auto

Eksterjera pārbaude

Tajā ir ietverts: vējstikla stāvoklis/priekšējie un aizmugurējie tīrītāji/priekšējie lukturi un miglas lukturi/pagrieziena signāli/aizmugurējie lukturi/atpakaļgaitas lukturi/ārējie lukturi/durvju atvēršana un aizvēršana/virsbūves stāvoklis

Salona pārbaude

Tajā ir ietverts: salona gaisa filtrs/grīdas paklājiņi/drošības jostu darbība/elektriskie slēdži: gaismas/signāltaure/brīdinājuma signāli/bremžu un sajūga pedāļi/gaisa kondicionēšanas sistēma

Bremžu un riepu pārbaude

Tajā ir ietverts: bremžu kluči un bremžu diski/bremžu šķidruma noplūdes/bremžu tīrīšana/riepu protektora dziļuma mērīšana/riepu pārbaude un spiediena regulēšana

Pārbaude zem motora pārsega

Tajā ir ietverts: dzinēja eļļas pārbaude/nomaiņa/šķidrumu līmeņa pārbaude, noplūdes un papildināšana/palīgierīču siksnu stāvokļa pārbaude

Pārbaude zem auto

Tajā ir ietverts: šķidrumu noplūdes pārbaude/izplūdes sistēmas un siltuma aizsarga pārbaude/priekšējo un aizmugurējo amortizatoru noplūdes pārbaude/priekšējās un aizmugurējās balstiekārtas pārbaude/priekšējo gultņu pārbaude

 

 

Express Service

Aizņem 60 minūtes

Toyota ātrais serviss ilgst ne vairāk kā 60 minūtes. Izvēlies sev ērtu laiku, atved savu automobili un dodies prom ne vēlāk kā pēc 60 minūtēm.

Ērti un par pieņemamu cenu

Ātrs un vienkāršs veids, kā veikt sava automobiļa apkopi. Saņem auto atpakaļ stundas laikā. Nav vajadzības pavadīt dienu bez tā vai lūgt maiņas auto.

Divtik uzmanības

Pie tava auto strādā divi kvalificēti tehniķi, kas strādā pēc rūpīgi izstrādāta un saskaņota plāna. Apkopes laiks tiek saīsināts uz pusi bez papildu izmaksām, un rēķinu izrakstīšana un dokumentu kārtošana ir vienkāršota.

Tehnoloģijas tavā rīcībā

Specializēts aprīkojums un jaunākās tehnoloģijas ievērojami samazina apkopes laiku.

Stunda, lai tavs Toyota kalpotu ilgāk

Regulāra automobiļa apkope ir galvenais priekšnoteikums, lai tavs Toyota kalpotu pēc iespējas ilgāk. Toyota ātrais serviss padara to pēc iespējas vienkāršāku un ātrāku.