1. Electrified
 2. Battery electric
Ātrā atlase

Kāpēc izvēlēties elektrisko automobili?

Uzlāde mājās

Toyota elektrisko automobiļu uzlāde ir droša, ērta un vienkārša. Uzlādē mājās, izmantojot mājas kontaktligzdu un komplektā iekļauto uzlādes kabeli, vai arī ātrākai uzlādei izmanto sienas lādētāju. Ātrā uzlāde ir iespējama publiskajās uzlādes stacijās.

Izcila sniedzamība

Toyota elektriskie akumulatora automobiļi, piemēram, Toyota bZ4X, var mērot vairāk nekā 500 km* ar pilnu uzlādi.

*WLTP cikls. Nobraucamais attālums ir atkarīgs no izvēlētā aprīkojuma līmeņa, piedziņas un vietējiem braukšanas apstākļiem.

8 gadu elektromobiļa akumulatora garantija*

Ievērojot Toyota apkopes programmu un veicot visus nepieciešamos apkopes darbus pilnvarotā Toyota autoservisā, mēs varam garantēt 70% no sākotnējās akumulatora kapacitātes pēc līdz 10 gadiem un līdz 1 miljonam km.

*Tiek aktivizēta pēc apkopes veikšanas pilnvarotā Toyota autoservisā Baltijā; garantija ir spēkā 12 mēnešus vai līdz 15 000 kilometru nobraukumam (modeļiem ar atšķirīgu apkopes intervālu saskaņā ar ražotāja noteikto automobiļa apkopes intervālu) atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais.
Turklāt mēs piedāvājam pagarināto garantiju līdz 10 gadiem Toyota bZ4X vilces akumulatoram, kas ietver ražotāja garantiju vilces akumulatoram līdz 8 gadiem vai līdz 160 000 km.

Kā darbojas elektriskie automobiļi?

Elektriskie akumulatora automobiļi, kas darbojas tikai ar elektrisko enerģiju, ir klusi, izsmalcināti un ar aizraujošu braukšanas pieredzi, kas raksturīga tikai elektrificētiem automobiļiem. Dzinēja un degvielas tvertnes vietā tiek izmantoti elektromotori, ko darbina akumulators. Šiem automobiļiem, kurus ir viegli uzlādēt* mājās vai ceļā, ir būtiska nozīme zemu emisiju mobilitātes risinājumu izstrādē. Lai labāk izprastu šīs tehnoloģijas darbību, tu vari izpētīt zemāk esošās animācijas.
 • Uzlāde

  Uzlādē akumulatoru ar elektrību, izmantojot kontaktligzdu vai sienas lādētāju mājās, vai izmantojot ātro uzlādi publiskās uzlādes stacijās.

 • Braukšana

  Akumulators darbina elektromotorus, kas griež riteņus un virza automobili uz priekšu.

 • Reģenerējošā bremzēšana

  Kad vadītājs bremzē un automobilis samazina ātrumu, enerģija, kas parasti šī procesa laikā tiktu zaudēta, tiek nosūtīta akumulatora uzlādes līmeņa papildināšanai.

Aplūko mūsu elektriskos akumulatora automobiļus

Biežāk uzdotie jautājumi

Hibrīds pārslēdzas starp diviem enerģijas avotiem – benzīna dzinēju un hibrīda akumulatoru, kas uzlādējas pats. Kā norāda nosaukums, elektriskais akumulatora automobilis darbojas tikai ar akumulatora enerģiju. Tam nav dzinēja, tādēļ tas neizmanto citu degvielu, izņemot elektroenerģiju, un tas nerada emisijas.

Jaunākie elektriskie akumulatora automobiļi var doties tālāk, nekā tu domā. Jaunākais Toyota bZ4X var mērot vairāk nekā 500 km ar pilnu uzlādi.  

Elektroauto uzlāde ir vienkārša un ērta. Uzlādē, kad tas ir ērti, izmantojot komplektā pievienoto kabeli un mājsaimniecības kontaktligzdu. Uzstādi mājas lādētāju, ar kuru var pilnībā uzlādēt automobili tikai piecu stundu laikā. Esot ceļā, ātrai uzlādei izvēlies strauji pieaugošo ātrās uzlādes staciju tīklu ar punktiem tādās vietās kā degvielas uzpildes stacijas un lielveikalu autostāvvietas, un uzlādē automobili nieka 30 minūšu laikā. (Līdz 80 % uzlādes atkarībā no modeļa un lādētāja jaudas.)*


* Uzlāde no 10% līdz 80%.

Elektriskie akumulatora automobiļi ļauj tev gūt dažāda veida ietaupījumus visā to ekspluatācijas laikā. Bezizmešu automobiļiem tiek piemēroti valdības stimuli un iegādes subsīdijas. Tā kā elektromotori un akumulatori ir uzticami un tiem ir nepieciešama minimāla uzturēšana, arī automobiļa apkope bieži vien var būt lētāka. 

Mūsu elektriskie akumulatora automobiļi ir tikpat kvalitatīvi, izturīgi un uzticami kā jebkurš cits Toyota modelis. Akumulatori ir izstrādāti tā, lai tie kalpotu visu automobiļa ekspluatācijas periodu, un katram no tiem ir 8 gadu/160 000 km* garantija, lai turpmākos gadus tu varētu izbaudīt pilnīgu sirdsmieru. Kad akumulatora kalpošanas laiks ir beidzies, mūsu apmaiņas shēma garantē drošu un atbildīgu to utilizāciju. 
 

*Atkarībā no tā, kas tiek sasniegts ātrāk.

Iegūsti vairāk no sava elektrificētā Toyota


 • MyToyota savienotie pakalpojumi

  Viedtālruņa lietotne MyToyota ļauj tev maksimāli izmantot elektrificēto Toyota automobiļa iespējas, sākot no automobiļa pārbaudes līdz salona iepriekšējai dzesēšanai/apsildei.

 •  

  Toyota mājas lādētāji

  Modernais Toyota mājas lādētājs ļauj tev atraisīt sava uzlādējamā hibrīda vai pilnībā elektriskā automobiļa potenciālu, esot mājās. Neatkarīgi no tā, vai tu vēlies ietaupīt degvielu, braucot ar tīru elektroenerģiju, vai ietaupīt laiku, retāk apmeklējot publiski pieejamās ātrās uzlādes stacijas, mūsu kvalitatīvie mājas lādētāji ir ērts un rentabls veids, kā uzlādēt automobili ikdienā.

 •  

  Pilnīgs sirdsmiers

  Izbaudi bezrūpīgu un ērtu EV pieredzi. Toyota nodrošina visu būtiskāko, kas palīdzēs tev pilnībā izbaudīt savu elektromobili.