1. Accessories and Merchandise
Ātrā atlase
Ātrā atlase

Oriģinālie Toyota aksesuāri

Tavs automobilis. Tava izvēle.

Oriģinālie Toyota aksesuāri padarīs Toyota vēl pievilcīgāku, personiskāku un praktiskāku. Visi aksesuāri ir rūpīgi pārbaudīti visskarbākajos apstākļos. Tie nodrošina kvalitāti un uzticamību jebkurā situācijā. Toyota piedāvā plašu aksesuāru klāstu ikvienam un jebkuras paaudzes modelim. Mūsu aksesuāri ir izgatavoti speciāli Toyota..

Lai uzzinātu kādi aksesuāri der tavai Toyota, vērsies Toyota pārstāvniecībā.

Izveido Toyota atbilstoši savai gaumei

Transportēšana

Jumta bagāžnieks

Atkarībā no modeļa automobilim var uzstādīt šķērsstieņus (stiprināmi uz jumta reliņiem) vai jumta bagāžnieku (stiprināmi pie jumta). Uz tiem savukārt var nostiprināt jumta kasti, velosipēdu turētāju u.tml.

Toyota sakabes āķis

Tas ļauj pārvadāt to, kas nepieciešams, piemēram, laivas piekabi vai velosipēdu turētāju. Horizontāli vai vertikāli noņemams, ar elektroinstalāciju un 13 spraudņu rozeti.

Slēpju un sniegadēļu turētājs

Slēdzams turētājs ar mīkstiem stiprinājumiem, kas nebojā slēpes vai sniegadēļus. Vidējais izmērs 4 slēpju pāriem vai 2 sniegadēļiem. Lielais luksusa izmērs 6 slēpju pāriem vai 4 sniegadēļiem.

Jumta velosipēdu turētājs

Velosipēda riteņi iegulst satvērēja sliedē, kas ļauj velosipēdam brīvi stāvēt vertikālā pozīcijā. Tas nozīmē, ka riteņu un rāmja nostiprināšanai varēsi izmantot abas rokas.

Jumta kaste

Plūdlīniju formas, plaša un ērta jumta kaste. Drošo centrālās slēdzenes atslēgu nevar izņemt, kamēr nav aizvērti visi slēdzenes stiprinājumi. Viegla iekraušana – atverams no abām pusēm. Uzstādītas kravas stiprināšanas siksnas, kas notur bagāžu vietā.

Aizsardzība un komforts

Aizmugurējā bufera aizsarguzlika

Nerūsējošā tērauda aizsarguzlika pasargā aizmugurējā bufera krāsojumu no skrāpējumiem, iekraujot un izkraujot bagāžu.

Durvju rokturu aizsargplēve

Ideāls risinājums automobiļa durvju rokturu aizsardzībai pret skrāpējumiem, kas rodas laika gaitā. Izturīga, caurspīdīga pašlīmējoša plēve tieši vajadzīgajā formā.

Alumīnija sliekšņu uzlikas

Alumīnija sliekšņu uzlikas ir stilīgs interjera dizaina elements, kas pasargā durvju aili no skrāpējumiem iekāpšanas un izkāpšanas laikā. Pieejamas priekšējām un aizmugurējām durvīm.

Toyota stāvvietā novietošanas palīgsistēma

Nevainojams palīgs, novietojot automobili stāvēšanai šaurās vietās. Aizmugurējo buferi var aprīkot ar parkošanās sensoriem. Tie iedarbina brīdinājuma signālu salonā, kas kļūst arvien skaļāks, jo tuvāk automobilis pietuvojas šķērslim.

Durvju malu aizsargi

Īpašas formas, lai piegultu durvju malām un pasargātu krāsojumu, ja durvis nejauši tiek atvērtas pret cietu virsmu. Pieejami visās virsbūves krāsās.

Stils

Hromēta priekšējā bufera apdare

Hroma aksesuāri izceļ automobiļa priekšgalu un piešķir tam patiesu izsmalcinātību. Tas ir nenoliedzami stilīgs akcents

Hromēta aizmugurējo durvju apdare

Papildu detaļa, kas izceļ automobiļa aizmugures dizainu.

Sānu kāpšļi

Tie papildina automobiļa spēcīgo izskatu, bet neslīdošais virsmas pārklājums garantē drošu un ērtu iekāpšanu arī jaunākajiem pasažieriem.

Ziemas diski

Pasargā vasaras diskus no bargās ziemas un padari riepu nomaiņu ātrāku un ērtāku! Riepu komplekts ietver oriģinālos Toyota vieglmetāla diskus ar riepām ar vai bez radzēm pēc izvēles.

Hromēti sānu moldingi

Hromētā līnija prasmīgi izceļ sānu kontūras.

Noderīgi

Bagāžas nodalījuma ieliktnis

Pārbaudīts un radīts tieši Toyota, bagāžas nodalījuma ieliktnis palīdz pasargāt Toyota no ūdens, dubļiem un netīrumiem.

Kravas tīkls

Izturīgs austa neilona tīkls melnā krāsā, kas droši nofiksē bagāžas nodalījumā esošos priekšmetus.

Toyota Touch® 2 & Go skārienekrāna navigācijas sistēma

Padari braucienus vēl ērtākus ar Toyota Touch® 2 & Go navigācijas sistēmu! Vienkārša un intuitīva sistēma, kuru viegli lietot pat brauciena laikā. Vēl lielākas pogas, dalītais ekrāns, tiešsaistes pakalpojumi un daudz kas cits.

Riteņu drošības uzgriežņi

Riteņu drošības uzgriežņi ir izgatavoti no stiprināta tērauda un ir ar noapaļotu profilu, kas nevainojami saskan ar oriģinālajiem uzgriežņiem. Riteņu drošības uzgriežņi ir atverami ar unikāli kodētu atslēgu, kas efektīvi nosargā vērtīgos vieglmetāla diskus.

Signalizācija

Oriģinālajā pretaizdzīšanas sistēmā ietilpst jaudīga signalizācija, kas papildina automobiļa iebūvēto imobilaizeru. Papildaprīkojumā ir pieejams arī slīpuma sensors, kas brīdinās par mēģinājumu nozagt riteņus vai aizvilkt automobili.

Skatīt vairāk