1. Environmental sustainability
 2. Baltic Environmental Principles
Ātrā atlase

Toyota Baltic AS vides principi

Ceļā uz Toyota vides izaicinājumiem 2050. gadam

Toyota mērķis ir izstrādāt un popularizēt ilgtspējīgas mobilitātes tehnoloģijas, kas nodrošinātu harmonisku vides un ekonomikas līdzāspastāvēšanu.

Mūsu ilgtermiņa vides aizsardzības mērķu pamatā ir Toyota vides izaicinājumi 2050. gadam, kas aptver visus mūsu uzņēmējdarbības aspektus, ne tikai automobiļus. Toyota tas ietver visu automobiļu ražošanas procesu, automobiļu detaļu iegūšanu no piegādātājiem, loģistiku, pārdošanu un mārketingu, tehnisko apkopi un darbības pēc kalpošanas laika beigām, kas tiek pastāvīgi pilnveidotas, lai radītu labāku pasauli un ilgtspējīgu nākotni.

Mēs apņemamies nākamajās desmitgadēs spert jaunus un drosmīgus soļus, lai likvidētu ietekmi uz vidi un radītu pozitīvus ieguvumus attiecībā uz vidi tādās jomās kā dzīves cikla emisijas, emisijas no mūsu ražotnēm, ūdens un enerģijas izmantošana un daudzas citas.

 • Sudraba līmeņa korporatīvā atbildība

  Toyota Baltic ir piešķirts sudraba līmenis korporatīvās atbildības jomā.
  Sudraba līmeņa kvalitātes zīme uzņēmumam tiek piešķirta trešo reizi, un tas kopš 2012. gada piedalās atbildīgas uzņēmējdarbības forumā.
  Kā atbildīgs uzņēmums Toyota Baltic novērtē apkārtējo vidi un pieliek pūles, lai dotu ieguldījumu vietējā sabiedrībā un veicinātu ilgtspējīgas domāšanas veidu.

 • Zaļā enerģija

  Toyota Baltic birojs Tallinā ir saņēmis zaļās enerģijas sertifikātu. A enerģijas klases ēkā ir arī efektīvi saules paneļi, un apmēram 75% no ēkā patērētā ūdens tiek iegūti no lietus ūdens.

 • ISO 14001

  Toyota Baltic AS vides vadības sistēma ir sertificēta atbilstoši ISO 14001 kopš 2006. gada, 2012. gadā sertificēšana tika attiecināta arī uz pārstāvniecībām.
  Pēdējā sertificēšana bija 2021. gadā, sertifikāts ir spēkā līdz 12.04.2024.

Skatīt vairāk