1. Jauni automobiļi
Ātrā atlase
LĪZINGA LIKME 0,99% + 3 MĒNEŠU EURIBOR*
Sākot no
40 600 €
Patēriņš
5.5 - 5.6 l/100 km
CO₂
125 - 127 g/km

GALERIJA

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Toyota pārstāvniecību.

Ziemas riteņi par īpašu cenu un līzinga likme 0,99% + 3 mēnešu EURIBOR

Rīkojies tagad

Atklāj Camry

Hibrīda jauda, kas saasina maņas

Camry Hybrid piedāvā tīrāku braucienu, nezaudējot jaudu vai stilu. To darbina 2.5 litru pašuzlādes benzīna hibrīddzinējs ar lielu griezes momentu arī pie maziem apgriezieniem un fenomenālu jaudu lielākā ātrumā, nodrošinot uzlabotu reakciju un apbrīnojamu paātrinājumu.

Radīts, lai būtu uzmanības centrā

Apvienojot augstas kvalitātes sedana eleganci ar dinamisku auru, izskatīgais Camry Hybrid izstaro tā personību, lai kur tas arī dotos. Rūpīgi izstrādātajam automobilim ir ļoti spēcīga virsbūve, zemāks motora pārsegs labākai redzamībai. Tā priekšējā daļa ir pārveidota, lai atstātu maksimālu iespaidu; ar jaunu izskatu gan augšējai, gan apakšējai restei. Apakšējās restes stieņi ir paplašināti uz sāniem, liekot automobilim izskatīties platākam un tā koptēlam dinamiskākam.

Viedi pieskārieni izcilam braucienam

Neskaitāmu novatorisku funkciju apvienojums padara Camry Hybrid par patiešām pārsteidzošu sedanu. Vienmērīgi integrēta tehnoloģija uzlabo katru braucienu, sniedzot intuitīvu braukšanas pieredzi. Mūsdienīgā salona telpa tiek maksimāli izmantota ar izbīdīto 9 collu informācijas un izklaides skārienekrāna displeju lielākai braukšanas skaidrībai. Šis multivides ekrāns ļauj ērti atrast visu nepieciešamo, tostarp navigāciju, mūziku un Apple CarPlay™ vai Android Auto™. Izmantojot MyToyota lietotni, tu vari savienoties un sazināties ar savu Camry Hybrid, paverot neierobežotu iespēju pasauli.

Izvēlies sev piemērotāko aprīkojuma līmeni un dzinēju

Izvēlies aprīkojuma līmeni

2 papildus

Šiem kritērijiem neatbilst neviens automobilis; lūdzu, maini meklēšanas nosacījumus

 • Camry - Executive - 4 durvju sedans

  Camry Executive

  Hibrīds
  4 durvju sedans
  • +
   18’’ tumši pelēki, frēzēti vieglmetāla diski (ar 15 spieķiem)
  • +
   Aklo zonu monitors (BSM)
  • +
   Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem (RCTA) ar bremzēšanas palīgsistēmu

  Izvēlies šo dzinēju


  No

  40 600 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • Patēriņš
   5.5 - 5.6 l/100 km
  • CO₂
   125 - 127 g/km
 • Camry - Premium - 4 durvju sedans

  Camry Premium

  Hibrīds
  4 durvju sedans
  • +
   JBL Premium skaņas sistēma
  • +
   Apsildāmi malējie aizmugures sēdekļi
  • +
   Elektriski regulējama aizmugures loga saules aizsargžalūzija

  Izvēlies šo dzinēju


  No

  44 950 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • Patēriņš
   5.5 - 5.6 l/100 km
  • CO₂
   125 - 127 g/km
Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa. 
Cenā ir iekļauta lētākā krāsa.

* Piedāvājums attiecas uz automobiļiem, kas reģistrēti pilnvarotā Toyota pārstāvniecībā līdz 30.06.2024., vai kamēr ir pieejami akcijas automobiļi.

Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Toyota Līzings piedāvā operatīvā līzinga (nomas) iespēju sadarbībā ar SIA Citadele Leasing.
Aprēķina piemērs: Aprēķins veikts automobilim ar cenu 41 250€, ieskaitot PVN, pirmo iemaksu 15% (6187.50 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1,50% no auto vērtības (618.75 €), atlikušo vērtību 40% (16 500€) pēc 60 mēnešiem un 100 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās un procentu likmi 0.99% + 3 mēnešu EURIBOR (3.909%, fiksēts 31.12.2023), kas kopā sastāda 4.899%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu 60 mēneši ir 420 €, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam. Attiecas uz visiem Toyota Līzinga nodrošinātājiem. Aprēķins veikts pamatojoties uz Citadele Līzinga piemēru.