1. Electrified
Ātrā atlase

TOYOTA ELEKTRIFICĒTIE AUTOMOBIĻI

KATRA IZVĒLE IR SVARĪGA

Mūsu dzīve, vēlmes un ieradumi ir atšķirīgi. Taču ikvienam ir jābūt iespējai baudīt ērtus un ekonomiskus mobilitātes risinājumus, kas ir piemēroti tieši viņam(-ai). Tāpēc Toyota klāstā ir četri elektrificēti jaudas avoti: hibrīds, uzlādējamais jeb Plug-in hibrīds, pilnībā elektriskais jeb elektromobilis un ūdeņradis.

Dažiem elektrificētiem automobiļiem, piemēram, hibrīdiem un uzlādējamajiem hibrīdiem, ir arī benzīna dzinējs, un automobilis nemanāmi pārslēdzas starp diviem enerģijas avotiem. Citiem, piemēram, Toyota bZ4X, ir tikai elektriskais spēka agregāts. Tu var izvēlēties sev piemērotāko tehnoloģiju un izbaudīt ikdienas braucienus.

ATRODI PIEMĒROTU ELEKTRIFICĒTU AUTO

 • Hibrīds
   

  Elektriskā un benzīna jauda vienā modernā piedziņas sistēmā, kas apvieno labāko no abām pasaulēm.

  Nav vajadzības uzlādēt
  Uzpildi degvielu kā parasti
  Brauc kā parasti
  Nav nepieciešams uzlādēt
  Zems emisiju līmenis
  Zems degvielas patēriņš


 • Uzlādējamais elektriskais hibrīds

  Jaudīga hibrīda tehnoloģija ar elektriskās piedziņas iespējām, kas ļauj veikt ikdienas braucienus EV režīmā. 

  Uzpildi degvielu kā parasti
  Brauc kā parasti
  Viegla uzlāde
  Elektriskās piedziņas iespējas
  Jaudīgs un efektīvs 


 • Pilnībā elektrisks

  Elektriskie akumulatora automobiļi darbojas tikai ar akumulatora enerģiju, nodrošinot braukšanas prieku un mobilitāti ar zemām emisijām. 

  Dinamiskiem braucieniem
  Viegli uzlādējams
  Izcila sniedzamība
  Vienmērīgs un kluss


 • Ūdeņraža

  Toyota ūdeņraža degvielas šūnu elektroauto, kuri izdala tikai ūdeni, revolucionāri maina mūsu braukšanas veidu.

  Ātra degvielas uzpilde
  Nav kaitīgu izplūdes gāzu emisiju
  Vienmērīgs elektrisks sniegums
  Izcila sniedzamība


APSKATI MŪSU ELEKTRIFICĒTO AUTOMOBIĻU KLĀSTU

PĀRLIECINĀTS UZ CEĻA

 • Sniedzamība

  Sniedzamībai ir liela nozīme attiecībā uz elektrisko mobilitāti. Mūsu hibrīda modeļi ir vienkārši lietojami. Tie jāuzpilda ar benzīnu kā parasti. Ūdeņraža, uzlādējamajiem hibrīdiem un elektriskajiem akumulatora automobiļiem ir katram savas priekšrocības. Šeit ir sniegts pārskats par to, kurš vislabāk atbilst tavam braukšanas profilam un braucieniem. 

 • Uzlāde

  Uzlāde ir vienkārša mājās vai ceļā, izmantojot publiskās uzlādes stacijas. Ar mūsu hibrīdiem un uzlādējamajiem hibrīdiem tu vari uzpildīt degvielu kā parasti un joprojām braukt elektriskajā režīmā. Uzpildot ūdeņraža degvielas šūnu elektroauto tvertni, dažu minūšu laikā tu vari iegūt simtiem kilometru garu sniedzamību. Uzzini, kā maksimāli izmantot savu elektrisko Toyota.

PĀRSLĒGŠANĀS ATMAKSĀJAS

Samazini savu ietekmi

Elektrificētie automobiļi sniedz daudz priekšrocību. Zemāks CO2 emisiju daudzums ir labvēlīgs planētai un nozīmē zemāku transportlīdzekļa nodokli, ļaujot tev ietaupīt.

Izvēlies, kā uzlādēt

Viena no elektroauto priekšrocībām ir iespēja to uzlādēt, kad un kur tas tev ir ērti. Uzlādē mājās pa nakti tāpat kā tālruni – rentabli un vienkārši.

Izmanto nodokļu priekšrocības

Elektroauto nodokļu atvieglojumi padara pāreju uz citu transportlīdzekli vēl izdevīgāku. Katrā valstī tie ir atšķirīgi, taču tie ļauj ietaupīt, pateicoties nodokļu atvieglojumiem un atbrīvojumam no ceļa nodokļa un sastrēgumu maksas.

Ietaupi uz degvielu

Elektroauto uzlāde var būt laika ziņā efektīvāka un ērtāka nekā benzīna vai dīzeļdegvielas automobiļa degvielas uzpildīšana, nemaz nerunājot par to, ka tā ir lētāka.

 

 

Atrodi savu elektrificēto automobili

Opens in new window Apskati modeļus noliktavā

Biežāk uzdotie jautājumi

EV ir elektriskais transportlīdzeklis. Tiek izmantots arī termins BEV, kas apzīmē elektrisko akumulatora automobili. Abos gadījumos automobilī iekšdedzes dzinēja vietā tiek izmantots elektromotors un degvielas tvertnes vietā – akumulators. Elektroauto tiek uzlādēti, nevis uzpildīti ar degvielu. Tie ir ārkārtīgi vienmērīgi un klusi, vienlaikus nodrošinot jaudīgu paātrinājumu un svaigu un aizraujošu braukšanas pieredzi.

Elektroauto darbojas tikai ar akumulatora enerģiju. Hibrīdiem ir efektīvs benzīna dzinējs un elektriska piedziņa, kas sastāv no pašuzlādējoša akumulatora un elektromotora. Hibrīdi pēc nepieciešamības nemanāmi pārslēdzas starp benzīna un elektrisko enerģiju.

Līdzīgi kā hibrīdi, arī uzlādējamie hibrīdi pārslēdzas starp diviem enerģijas avotiem – benzīna dzinēju un elektromotoru, ko darbina akumulators. Taču uzlādējamo hibrīdu akumulators ir lielāks, kas nodrošina lielākas iespējas braucieniem izmantot tikai elektroenerģiju, uzlabotu sniegumu un, regulāri uzlādējot akumulatoru, arī mazāku emisiju daudzumu un degvielas patēriņu.

Parastu elektroauto darbina akumulators, kas pēc izlādēšanās ir jāuzlādē. Ar ūdeņradi darbināms elektriskais degvielas šūnu automobilis pats ražo elektroenerģiju iebūvētajā degvielas elementu blokā.