1. About us
Ātrā atlase

Prieks visiem

Kad mēs kustamies, mēs varam sasniegt neiespējamo
Toyota uzskata, ka mobilitāte nav tikai automobiļi. Tas nozīmē nodrošināt universālus, pieejamus mobilitātes risinājumus, kas piedāvā pēc iespējas vairāk iespēju lielākam cilvēku skaitam. Tas nozīmē pārvarēt izaicinājumus un piepildīt sapņus.  
 • Mobilitāte visiem

  Mūsu misija ir radīt “prieku visiem”, nodrošinot “mobilitāti visiem”. Mēs plānojam to sasniegt, veidojot unikālu partneru ekosistēmu nākotnes sabiedrībai harmonijā ar dabu. Praksē tas nozīmē izmantot un dalīties ar mūsu zinātību, lai sniegtu labumu cilvēkiem, sabiedrībai un mūsu planētai, kā arī veidot labāku rītdienu.

  Ar mūsu apņemšanos nodrošināt kvalitāti, nepārtrauktu inovāciju un cieņu pret planētu mēs cenšamies pārsniegt gaidīto un radīt prieku visiem. Izstrādājot un ražojot visplašāko inovatīvu, drošu, ilgtspējīgu un augstas kvalitātes mobilitātes risinājumu un pakalpojumu klāstu, mēs vēlamies nodrošināt universālu, iekļaujošu un visiem pieejamu mobilitāti.

 • Holistiska pieeja mobilitātei

  Kļūstot par mobilitātes uzņēmumu, kas attīsta savienotas, automatizētas, koplietošanas un elektrificētas (CASE) tehnoloģijas, mēs nodrošināsim preces un pakalpojumus, kas sniedzas tālāk par vieglajiem automobiļiem, mikroautobusiem un kravas automobiļiem. Mūsu mērķi atbilst mūsu Vides izaicinājumam 2050. gadam, ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķiem un ES zaļajam kursam. Būdami hibrīda Prius pionieri un ar vairāk nekā 26 miljoniem pārdotu elektrificēto transportlīdzekļu visā pasaulē, mēs īstenojam holistisku pieeju videi draudzīgiem transportlīdzekļiem un pielietojumiem. Mūsu tehnoloģijas ietver ūdeņraža, hibrīda, uzlādējamā hibrīda un akumulatora elektroauto piedziņas sistēmas.  

 • Ilgtspējīga uzņēmējdarbība

  Mēs īstenojam ilgtspējīgu attīstību, izmantojot mūsu sociālo un nodarbinātības praksi, vadoties pēc trim mērķiem. Pirmais ir veicināt “iekļaujošu un daudzveidīgu sabiedrību” – šī ideja sākas ar Toyota, bet attiecas arī uz mūsu partneriem un klientiem. Otrais mērķis ir “vienlīdzīga nodarbinātība”. Mūsu apņemšanās ilgtermiņā nodrošināt ilgtspējīgu nodarbinātību sākas ar taisnīguma un iespēju nodrošināšanu ikvienam Toyota darbiniekam Eiropā. Tas ietver arī nodarbinātības un attīstības iespējas, izmantojot izglītību un pārkvalifikāciju. Trešais mērķis ir uzlabot sabiedrību, nepārtraukti ieviešot “ilgtspējīgas inovācijas” gan TME, gan ārpus tās. 

 • Toyota Eiropā

  Toyota Motor Europe NV/SA (TME) pārrauga Toyota, GR (GAZOO Racing) un Lexus automobiļu, rezerves daļu un piederumu vairumtirdzniecību un mārketingu, kā arī Toyota ražošanas un inženiertehnisko darbību Eiropā. Uzņēmums Toyota tieši nodarbina vairāk nekā 27 000 darbinieku un kopš 1990. gada Eiropā ir ieguldījis vairāk nekā 10 miljardus eiro. Tā astoņas Eiropas ražotnes atrodas Portugālē, Apvienotajā Karalistē, Francijā, Polijā, Čehijā un Turcijā.

  Šobrīd pa Eiropas ceļiem brauc aptuveni 16,5 miljoni Toyota, GR un Lexus automobiļu, kuru vadītājus apkalpo 28 nacionālo mārketinga un pārdošanas uzņēmumu tīkls un aptuveni 2800 pārstāvniecību 53 valstīs.