1. Jauni automobiļi
 2. Yaris Cross
Ātrā atlase

Izcilas funkcijas standartaprīkojumā

Dodies ceļā ar jauno, dinamisko Yaris Cross. Piemērots pilsētai un ārpus, ar izcilu aprīkojumu visos aprīkojuma līmeņos.

arrow right
arrow left
 • Radīts pilsētai

  Kompakts, bet ar SUV braukšanas pozīciju.

 • Augsts sēdekļu novietojums ērtākiem braucieniem

  Augsts sēdekļu novietojums ir drošas un pārliecinātas braukšanas atslēga.

 • Ērtāka auto lietošana ar MyToyota

  Ar nevainojamu mobilo savienojamību katrs brauciens sākas ar pieskārienu.

 • T-Mate vienmēr ir tavā pusē

  Drošības sistēmas, kas izstrādātas pilnīgam sirdsmieram, esot ceļā.

 • Dodies, kur vien vēlies, ar hibrīda jaudu

  Ar jauno, progresīvo Hybrid 130 dzinēju katrs brauciens būs maksimāli efektīvs un optimāls.

 • Piešķir sev SUV attieksmi

  Lai kurp tu dotos, atstāj iespaidu, ar neatkārtojamo Yaris Cross.

 • Vieta, lai paņemtu līdzi visu vajadzīgo

  Gaisīgs, gaišs salons, kurā ir pietiekami daudz vietas ikvienam.

 • Tavs Yaris Cross vienmēr būs drošībā

  Visaptveroša garantija, kas aizsargā auto, kurš izvedīs tevi cauri dzīves līkločiem.

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/grade-selector/lv/lv?modelId=5c933238-df10-41c5-b921-a2e4d25ef931

Read timed out

JAUNĀ YARIS CROSS IEPAZĪŠANĀS PIEDĀVĀJUMS

Iekļautas ziemas riepas ar diskiem un likme 0,99% + 3 mēnešu euribor
Rīkojies tagad
 • HYBRID 115

  Piedziņa
  Hibrīda dzinējs
  Jauda
  116 DIN hp
  Patēriņš
  4.5 – 5.1 l/100km*
  CO₂
  101 – 115 g/km*
  Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h (sekundes)
  11.2 sekundes
  * Kombinētais cikls. 
 • HYBRID 130

  Piedziņa
  Hibrīda dzinējs
  Jauda
  130 DIN hp
  Patēriņš
  4.5 – 5.2 l/100km*
  CO₂
  101 – 116 g/km*
  Paātrinājums no 0 līdz 100 km/h (sekundes)
  10.7 sekundes
  * Kombinētais cikls. 

Yaris Cross piedāvājumi

No promotion for the moment

JAUNAIS YARIS CROSS HYBRID

IEPAZĪŠANĀS PIEDĀVĀJUMS: LĪZINGA LIKME 0,99% + 3 MĒNEŠU EURIBOR

IEKĻAUTAS ZIEMAS RIEPAS AR DISKIEM

Biežāk uzdotie jautājumi

Elektrificēta jauda: atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Toyota aizsāka hibrīdu revolūciju pirms vairāk nekā 25 gadiem un turpina virzīties uz pasauli ar zemākām emisijām. Hibrīdi apvieno elektrisko piedziņu ar jaudīgiem benzīna dzinējiem, nodrošinot izcilu veiktspēju un ērtības.

Hibrīdautomobiļi, kas nemanāmi pārslēdzas starp iekšdedzes dzinēju un efektīvu elektrisko piedziņu, ietver divus enerģijas avotus: benzīna dzinēju un elektromotoru.

Hibrīdi var izmantot elektroenerģiju, lai uzsāktu kustību un pat brauktu ar ātrumu līdz 50 km/h. Toyota hibrīdi ir pašuzlādējoši, un, kad akumulators izlādējas, dzinēja liekā jauda to atkal uzlādē.

Hibrīdiem ir novatoriska, pašuzlādes akumulatora tehnoloģija. Tos dēvē par "hibrīda" automobiļiem, jo tiem ir divi enerģijas avoti. Tas nozīmē, ka atšķirībā no pilnībā elektriskiem automobiļiem un uzlādējamiem hibrīdiem tie nav jāpievieno strāvas avotam, lai uzlādētu akumulatoru.

Toyota hibrīdos izmantotā novatoriskā akumulatoru tehnoloģija ir izstrādāta tā, lai tā kalpotu visu automobiļa ekspluatācijas laiku. Patiesībā automobilim nav dažu mehānisko elementu, piemēram, sajūga, ģeneratora un startera motora, un tas vēl vairāk samazina neparedzētu izmaksu risku nākotnē. Turklāt visiem hibrīda komponentiem, tostarp hibrīda akumulatoram, tiek piešķirta Toyota 5 gadu/100 000 km* garantija, ja tie ir iegādāti jauni. 

 

* Atkarībā no tā, kas tiek sasniegts ātrāk.

Ir trīs hibrīdu veidi: daļējie hibrīdi, pašuzlādes hibrīdi un uzlādējamie hibrīdi. Daļējie hibrīdi izmanto elektromotoru tikai kā papildinājumu dzinējam paātrinājuma un ripošanas laikā — elektromotors pats par sevi nevar darbināt automobili. Pilnais jeb pašuzlādes Toyota hibrīds var izmantot tikai elektrisko enerģiju līdz pat 80 % pilsētas braucienu un braucot ar ātrumu līdz 50 km/h. Uzlādējamie hibrīdi darbojas tāpat kā hibrīdi, taču tiem ir lielākas ietilpības akumulators, nodrošinot lielāku elektroauto funkcionalitāti.

* Uzskatāms piemērs. Toyota Līzings aprēķins veikts Yaris Cross Active Plus par cenu 27 680€, ieskaitot PVN 21%. 5 gadu operatīvais līzings (kreditēšanas/nomas līgums).  Aizņēmuma likme: 4,791% (ko veido 3 mēnešu EURIBOR (vērtība 23.05.2024.: 3,801%) + 0,99%), gada procentu likme: 5,45%. Pirmā iemaksa: 15%, maksa par līguma sagatavošanu: 1,5% no automobiļa cenas. Atlikusī vērtība: 40%, nobraukums 100 000 km. Ikmēneša maksājums 278,07€. Kredīta kopējā summa un kredīta kopējo izmaksu summa (neieskaitot pirmo iemaksu un ieskaitot atlikušo vērtību): 28 171,65€, ieskaitot PVN 21%. Finanšu pakalpojumu sniedz Luminor Līzings SIA. Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas kredīta atmaksāšanas iespējas! Akcija spēkā līdz 31.08.2024.

** Apvienojot ļoti efektīva benzīna dzinēja un elektromotora(-u) jaudu, Toyota pašuzlādes hibrīdi var uzlādēties braukšanas, palēnināšanas vai bremzēšanas laikā, kas nozīmē, ka tu vari nobraukt zināmu attālumu elektriskajā režīmā un tev nekad nevajadzēs to pieslēgt elektrotīklam vai uztraukties par akumulatora darbības laiku, jo benzīna dzinējs pārņem akumulatora darbību, kad tas ir iztukšots. Uzzināt vairāk: https://www.toyota.lv/electrified.

*** Lai iegūtu plašāku informāciju par mūsu elektrificēto piedziņu ar benzīna dzinēju vai bez tā, skati vietni: https://www.toyota.lv/electrified.

**** Parādītās funkcijas attiecas tikai uz jauniem automobiļiem un ir atkarīgas no aprīkojuma līmeņa. Aktivizē MyToyota savam auto, lai redzētu saderīgās funkcijas, vai sazinies ar vietējo pārstāvniecību, lai uzzinātu vairāk.

Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa.
Cenā ir iekļauta lētākā krāsa.