1. Connected Services
  2. Multimedia
Ātrā atlase

Intuitīvas izklaides iespējas automobilī

Izbaudi priekšrocības, ko sniedz iebūvētā navigācijas sistēma ar reāllaika navigāciju, brīdinājumiem par fotoradariem, informāciju par degvielas uzpildes stacijām, kā arī interesējošiem objektiem (POI), vai pievieno savu viedtālruni ar Apple CarPlay vai Android Auto, lai atskaņotu mūziku un izmantotu iecienītākās viedtālruņa lietotnes uz instrumentu paneļa displeja.

Automobiļa labākās sistēmas

Pārlūko multivides pasauli

Neatkarīgi no tā, vai tu pieslēdz tālruni automobilim vai vēlies atrast vietu, kur paēst, izmantojot automobiļa navigācijas sistēmu, Toyota multivides sistēma darbojas ātri, intuitīvi un piedāvā jaunākās funkcijas.

Izbaudi nevainojamu Bluetooth savietojamību

Vadāma no skārienekrāna

Bluetooth® tālruņa savienojamība ļauj bezvadu režīmā integrēt saderīgu mobilo tālruni un nodrošina brīvroku saziņu. Brīvroku sistēma tiek aktivizēta ikreiz, kad tālrunis atrodas automobilī.

Karšu atjauninājumi ar mūsu sistēmu Smart Connect, Smart Connect+

Līdz šim labākā navigācija ar bezvadu atjauninājumiem

Toyota navigācijas sistēmas atjaunināšana ir būtiska, lai tu varētu baudīt patiesu sirdsmieru ikkatrā braucienā. Tādējādi tu vari būt drošs/-a, ka maršrutā tiek izmantoti jaunākie karšu dati un tevi nepārsteigs jaunas ceļu sistēmas vai citas izmaiņas.