1. Jauni automobiļi
Ātrā atlase
LĪZINGA PROCENTU LIKME 2% UZ 5 GADIEM
Sākot no
28 350 €
Patēriņš
4.4 - 4.8 l/100 km
CO₂
100 - 109 g/km

Corolla sedans: vienotā ritmā ar tavu dzīvi

Inteliģenti izstrādāts elektriskais hibrīds — jaunais Toyota Corolla sedans paceļ braukšanas aizrautību jaunā līmenī. Pateicoties jaudīgai digitālajai savienojamībai, tostarp bezvadu atjauninājumiem, braukšana ir tāda, kādai tai vajadzētu būt — patīkama, eleganta un aizraujoša.

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Toyota pārstāvniecību.

Īpašais piedāvājums

Rīkojies tagad
Jauni vieglmetāla diski
Jauna priekšējā reste
LED priekšējie lukturi
Elegants un dinamisks

Jauni vieglmetāla diski

Ar dinamisku dizainu un apbrīnojamu apdari jaunie vieglmetāla diski iemieso automobiļa izteikti tehnisko raksturu.

Jauna priekšējā reste

Jaunā Corolla sedana elegantās un mūsdienīgās estētikas galvenais elements ir izteiksmīgais restes dizains, kas izceļ automobiļa zemās, spēcīgās proporcijas.

LED priekšējie lukturi

Pateicoties tehnoloģijām drošai un vieglai braukšanai tumsā, Corolla sedana izteiksmīgie LED priekšējie lukturi ir spēcīgi, tomēr energoefektīvi.

Elegants un dinamisks

Corolla sedana virsbūvi raksturo izsmalcinātas, plūstošas līnijas, savukārt tā pilnveidotais siluets un platā virsbūve piešķir tam nenoliedzamu spēka sajūtu.

Dinamisks ikkatrā detaļā

Jaunais Corolla sedans apvieno spēcīgas proporcijas ar izteikti tehniskiem elementiem. Tā aerodinamiskais siluets ir nemainīgi izcils, taču detaļas un izpildījums ir nepārprotami moderns. Izrādi savu spēju sacensties ar GR SPORT apdari, kas ir Toyota sacīkšu gara iemiesojums.

Jauna sēdekļu apdare
Salona apgaismojums
Nepārspējams komforts
GR SPORT iedarbināšanas spiedpoga

Jauna sēdekļu apdare

No dziļiem, bagātīgiem toņiem un drosmīgiem 3D efektiem līdz gaišākiem toņiem, kas izceļ Corolla izsmalcinātību, tu noteikti atradīsi savam stilam piemērotu apdari.

Salona apgaismojums

Neuzkrītošais un izsmalcinātais salona apgaismojums papildina Corolla sedana vidi, ienesot salonā vēsu mirdzumu, saulei norietot.

Nepārspējams komforts

Corolla sedana visas dienas komforta atslēga ir tā ergonomiski izstrādātie sēdekļi, kas mazina saspringumu un nodrošina komfortu neatkarīgi no brauciena ilguma.

GR SPORT iedarbināšanas spiedpoga

Izjūti aizrautību ikvienā braucienā. GR SPORT iedarbināšanas spiedpoga atgādina par saikni starp Toyota automobiļiem un uzņēmuma ļoti veiksmīgajiem elektriskajiem hibrīda sacīkšu auto.

Kur tehnoloģija satiekas ar izsmalcinātību

Corolla sedana salons pārsteidz ar savā klasē vadošo komfortu un praktiskumu apvienojumā ar intuitīvām tehnoloģijām. Nomierinoša un harmoniska telpa ar neuzkrītošu apgaismojumu un atjautīgi integrētiem daudzfunkcionālajiem displejiem — automobiļa salons ietver vairākus uzglabāšanas nodalījumus un divu zonu klimata kontroli.

Elektriskā hibrīda jauda bez kompromisiem

Patīkami vadāms un ekonomisks, Corolla sedans ir aprīkots ar Toyota piektās paaudzes elektrisko hibrīda piedziņu. Apvienojot gandrīz nedzirdamu elektrisko jaudu ar nenogurstošu iekšdedzes dzinēju, Corolla sedans uzlādējas pats, padarot braucienus vēl mierīgākus un bezrūpīgākus.

Skatīt vairāk
 • Tava digitālā dzīve kustībā

  Ar funkcionalitāti, kas ļauj tev būt soli priekšā, Corolla sedans nodrošina tūlītēju savienojumu, bezvadu uzlādi un Apple CarPlay un Android Auto savietojamību. Gatavs nākotnei, Corolla sedans atbalsta bezvadu atjauninājumus un ļauj tev piekļūt savai pasaulei ar vienu pieskārienu.

Labāka savienojamība

Padari katru braucienu vieglāku, izmantojot lietotni MyToyota. Tajā ir iekļautas vairākas novatoriskas drošības funkcijas un ērtības, tostarp “Atrast manu automobili”, lai atrastu, kur novietoji savu automobili, un kopīgotu tā atrašanās vietu ar citiem, un “Nosūtīt uz automobili”, kas ļauj nosūtīt iepriekš izplānotus maršrutus uz tava Corolla navigācijas sistēmu.
Skatīt vairāk

Toyota T-Mate — kopā ar tevi drošākam braucienam

Corolla sedana aprīkojumā ir iekļauts T-Mate — tavs izpalīdzīgais braukšanas partneris, kas nodrošina klasē vadošās drošības funkcijas. T-Mate ir sistēmu kopums, kas ir radīts, lai palīdzētu tev un padarītu braukšanu drošāku, neatkarīgi no tā, vai brauc pa šoseju, pārvietojies pilsētā vai novieto automobili stāvvietā. Zemāk ir apkopoti svarīgākie punkti; apskati pilnu Corolla sedana T-Mate funkciju klāstu automobiļa konfiguratorā.
 • Sadursmes novēršanas sistēma (PCS)

  Sadursmes novēršanas sistēma var palīdzēt tev noteikt un izvairīties no sadursmēm ar citiem transportlīdzekļiem, gājējiem un velosipēdistiem. Tā brīdina vadītāju ar skaņas un vizuāliem signāliem, kā arī aktivizē asistējošo bremzēšanu. Ja vadītājs savlaicīgi nenospiež bremžu pedāli, automobiļa ātrums tiek samazināts automātiski, lai novērstu vai mazinātu sadursmi. Iespējama automobiļu, gājēju, velosipēdistu un motociklu noteikšana. Turklāt sadursmju krustojumos novēršanas palīgsistēma un avārijas stūrēšanas palīgsistēma nodrošina atbalstu diennakts gaišajā laikā, kad tu veic pagriezienus krustojumos un izvairīšanās manevrus.

 • Atgādinājums par aizmugurējā sēdeklī sēdošajiem (RSRS)

  Šī sistēma brīdina vadītāju, ja, kāpjot ārā no automobiļa, uz aizmugurējā sēdekļa atrodas pasažieris vai priekšmets. Brīdinājums ietver: brīdinājumu digitālajā kombimetrā un atkarībā no modeļa, atrodoties ārpusē pēc automobiļa aizslēgšanas, tiks aktivizētas avārijas gaismas, kā arī skaņas signāls.

 • Proaktīvās braukšanas palīgsistēmas – palēnināšanas palīgsistēma (PDA)

  Šī sistēma nodrošina vienmērīgu ātruma samazināšanu, kad akseleratora pedālis tiek atlaists, tuvojoties pa priekšu braucošam auto.

 • Adaptīvā kruīza kontrole (ACC)

  Šī sistēma uztur minimālo iepriekš iestatīto attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa. Ja attālums samazinās, sistēma samazina automobiļa ātrumu, izmantojot bremzes un aktivizējot bremžu gaismas. Ja automobilis ir aprīkots ar ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu (RSA), sistēma atpazīs arī ātruma ierobežojumus un ieteiks nepieciešamās ātruma izmaiņas.

 • Drošas izkāpšanas palīgsistēma (SEA)

  Šī sistēma izmanto aklo zonu monitora radaru, lai palīdzētu vadītājam novērst sadursmi starp atvērtām automobiļa durvīm vai izkāpjošiem pasažieriem un transportlīdzekli vai velosipēdistu, kas tuvojas no aizmugures. Ja sistēma uzskata, ka ir iespējama sadursme, ārējā spogulī iedegas indikators un daudzfunkcionālā ekrāna indikators kopā ar skaņas signālu brīdina pasažierus.

 • Avārijas apstāšanās sistēma (EDSS)

  Ja sistēma kādu laiku nenosaka vadītāja darbības, tā brīdina vadītāju ar skaņas signālu. Ja vadītāja darbības joprojām netiek uztvertas, automobiļa ātrums tiek pakāpeniski samazināts, vienlaikus droši noturot to joslā. Tiek aktivizētas automobiļa avārijas gaismas, lai brīdinātu citus satiksmes dalībniekus, un tiek atslēgtas tā durvis, lai vajadzības gadījumā nodrošinātu avārijas dienestu piekļuvi.

 • Toyota Safety Sense – bezvadu atjauninājumi

  Bezvadu programmatūras atjauninājumi nodrošina, ka Toyota Safety Sense (TSS) vienmēr ietver jaunākās funkcijas un uzlabojumus.

Izvēlies sev piemērotāko aprīkojuma līmeni un dzinēju

Izvēlies aprīkojuma līmeni

4 papildus

Šiem kritērijiem neatbilst neviens automobilis; lūdzu, maini meklēšanas nosacījumus

 • Corolla sedans - Active - 4 durvju sedans

  Corolla sedans Active

  Hibrīds
  4 durvju sedans
  • +
   16" vieglmetāla diski (ar 5 dubultspieķiem)
  • +
   Apsildāmi sānu spoguļi
  • +
   Krēslas sensors

  Izvēlies šo dzinēju


  No

  28 350 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • Patēriņš
   4.4 - 4.8 l/100 km
  • CO₂
   100 - 109 g/km
 • Corolla sedans - Active Plus - 4 durvju sedans

  Corolla sedans Active Plus

  Hibrīds
  4 durvju sedans
  • +
   17" melni, frēzēti vieglmetāla diski (ar 5 dubultspieķiem)
  • +
   LED priekšējie gabarīti
  • +
   Tonētie stikli aizmugures logiem

  Izvēlies šo dzinēju


  No

  30 350 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • Patēriņš
   4.7 - 4.8 l/100 km
  • CO₂
   105 - 109 g/km
 • Corolla sedans - GR SPORT - 4 durvju sedans

  Corolla sedans GR SPORT

  Hibrīds
  4 durvju sedans
  • +
   18" melni, frēzēti vieglmetāla diski (ar 10 spieķiem)
  • +
   LED priekšējie gabarīti
  • +
   Tonētie stikli aizmugures logiem

  Izvēlies šo dzinēju


  No

  33 200 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • Patēriņš
   4.7 - 4.8 l/100 km
  • CO₂
   107 - 109 g/km
 • Corolla sedans - Luxury - 4 durvju sedans

  Corolla sedans Luxury

  Hibrīds
  4 durvju sedans
  • +
   18" divtoņu pelēki, frēzēti vieglmetāla diski (ar 5 dubultspieķiem)
  • +
   LED priekšējie gabarīti
  • +
   Tonētie stikli aizmugures logiem

  Izvēlies šo dzinēju


  No

  33 700 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • Patēriņš
   4.8 - 4.8 l/100 km
  • CO₂
   107 - 109 g/km
Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa. 
Cenā ir iekļauta lētākā krāsa.
 • Toyota Corolla paplašinātās realitātes

  Apskati Corolla sedanu tuvāk, izmantojot mūsu paplašinātās realitātes lietotni. Lejupielādē lietotni un apskati, kā automobilis izskatās no jebkura leņķa uz tava piebraucamā ceļa, garāžā vai pat dzīvojamā istabā, izmantojot paplašināto realitāti. Lai lejupielādētu lietotni, dodies uz App Store vai Google Play veikalu, izmantojot zemāk esošās saites.

Piedāvājums attiecas uz automobiļiem, kas reģistrēti pilnvarotā Toyota pārstāvniecībā līdz 31.03.2024., vai kamēr ir pieejami akcijas automobiļi. Īpašie piedāvājumi nav apvienojami.

Pakalpojuma sniedzēji ir: Luminor Līzings SIA, Swedbank Līzings SIA un Citadele Leasing SIA.
Aprēķina piemērs:Šis piedāvājums attiecas uz biznesa klientiem. Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Finansējums sadarbībā ar SIA “Citadele Leasing”. Aprēķins veikts automobilim ar cenu 24 900 €, ieskaitot PVN, klienta pirmo iemaksu 10% (2490 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1,50% no auto vērtības (373,50 €), atlikušo vērtību 40% (9960 €) un 100 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās, un fiksēto procentu likmi 2,0%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu uz 5 gadiem ir 235,38 €, ieskaitot PVN. Papildnosacījums – klientam operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam.