1. Let's go beyond
Ātrā atlase

Vienmēr vari doties tālāk

Toyota hibrīdautomobiļiem ir viszemākās vidējās CO₂ emisijas starp desmit pārdotākajiem automobiļu zīmoliem Eiropā. Bet Toyota nekad nav aprobežojusies tikai ar viena mērķa un komforta zonas sasniegšanu, jo tu vienmēr vari doties tālāk. No nulles emisijām. No visām negaidītām lietām. No šķēršļiem. Un, protams, tālāk no sevis radītām robežām.

Mums jau ir tehnoloģijas, kas izmanto tīrus, atjaunojamus un ilgtspējīgus enerģijas avotus, tāpēc mēs esam izvirzījuši sev mērķi virzīties vēl tālāk no nulles emisijām. Jo tas ir vienīgais veids, kā mēs varam radīt labāku sabiedrību visai cilvēcei.

Apskati mūsu ceļojumu uz tīrāku un labāku pasauli


Mēs virzāmies tālāk no nulles emisijām

Ir pagājuši 25 gadi, kopš mēs kā pirmie ieviesām elektrificētas tehnoloģijas, radot Toyota Prius. Mēs esam turpinājuši savus centienus šajā jomā un nebūsim apmierināti, kamēr katrs klients neatradīs viņam un mūsu planētai piemērotu risinājumu. Tas nozīmē, ka mūsu piedāvāto elektrisko spēka piedziņu klāsts ir plašs – hibrīdi, uzlādējamie hibrīda elektriskie automobiļi (PHEV), elektromobiļi (BEV) un ūdeņraža automobiļi. Mūsu mērķis ir ne tikai sasniegt nulles emisijas, bet doties vēl tālāk. Radīt automobiļus, kam ir pozitīva ietekme uz vidi. Tādus automobiļus kā ar ūdeņradi darbināmo Mirai, kas braukšanas laikā izdala tikai ūdeni un attīra gaisu.
Skatīt vairāk


Mēs virzāmies tālāk no ierobežojumiem

Kad mēs kustamies, mēs varam sasniegt neiespējamo. Tādēļ mēs strādājam pie tā, lai palīdzētu radīt pasauli, kurā ikviens var brīvi pārvietoties. Tādēļ mēs esam 2018.–2024. gada olimpisko un paralimpisko spēļu partneris. Un tādēļ mēs 2024. gada izstādē Parīzē prezentēsim plašu jaunu mobilitātes risinājumu klāstu.

Tas ietver cilvēku atbalsta robotu, kas palīdz cilvēkiem, kuri nevar viegli pārvietoties paši. Turpretī i-Ride ir pilnībā elektrisks transportlīdzeklis, kas ir paredzēts ratiņkrēslu lietotājiem, lai padarītu pārvietošanos vieglāku un efektīvāku.
Skatīt vairāk


Mēs virzāmies tālāk no gaidītā

Mūsu mērķis ir padarīt katru braucienu patiesi patīkamu ikvienam. Tas nozīmē, ka mēs ņemam vērā katras personas unikālās mobilitātes vajadzības. Un tas nozīmē rūpes ne tikai par mūsu vadītājiem, bet arī par pasažieriem un ikvienu, kuru ietekmē mūsu automobiļi. Tādi koncepti kā LQ izmanto mākslīgo intelektu, lai saprastu vadītāju un nolasītu priekšā esošo ceļu, saglabājot ikviena drošību. Turpretī Toyota T-Mate ir viedās sistēmas, kas brīdina tevi un sniedz tev norādījumus visa brauciena laikā. Mēs esam izveidojuši arī THUMS – virtuālo sadursmju programmatūru, kuru esam kopīgojuši ar visiem automobiļu ražotājiem, lai visi varētu izmantot tās sniegtās priekšrocības. Jo mūsu mērķis ir doties tālāk par nulles emisijām un pilnībā novērst negadījumus.
Skatīt vairāk


Mēs virzāmies tālāk no savām robežām

Mēs vēlamies doties tālāk par nulles emisijām, lai mūsu produkti un pakalpojumi sniegtu tikai pozitīvu ieguldījumu sabiedrībā. Tas ietver produktus un iniciatīvas, kas uzlabo mūsu kopienas, sabiedrību un planētu.

Toyota vides izaicinājums 2050. gadam ir mūsu apņemšanās sasniegt patiesu ilgtspējību visā, ko darām. Mēs īstenojam ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķus un strādājam pie “ūdeņraža sabiedrības”, kurā transports un pat pilsētas tiek pilnībā darbinātas ar tīru ūdeņraža degvielu. Mēs iedomājamies labāku pasauli, pasauli, kas dodas tālāk no nulles emisijām.
Skatīt vairāk