1. Jauni automobiļi
Ātrā atlase
LĪZINGA LIKME 0,99% + 3 MĒNEŠU EURIBOR*
Sākot no
29 600 €
Patēriņš
4.5 - 4.9 l/100 km
CO₂
101 - 111 g/km

Jaunais Corolla Touring Sports: labākai ikdienai

Ja mēs vienmēr vēlamies sasniegt vairāk, vai to nevajadzētu attiecināt arī uz mūsu auto? Ar pārliecinošu dizainu, jaudīgu savienojamību un reāllaika bezvadu atjauninājumiem – daudzpusīgais Corolla Touring Sports katru mirkli padarīs īpašu. Aizraujošs, digitāls un ar ļoti efektīvu piektās paaudzes hibrīda elektrisko piedziņu, tas uzlabos tavu ikdienu ik uz soļa.

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Toyota pārstāvniecību.

Ziemas riteņi par īpašu cenu un līzinga likme 0,99% + 3 mēnešu EURIBOR

Rīkojies tagad
LED priekšējie lukturi
Aizmugurējie kombinētie lukturi
Apakšējais aizmugurējais buferis
Jauni vieglmetāla diski
Jauna priekšējā reste

LED priekšējie lukturi

Corolla Touring Sports apvieno augstās tehnoloģijas ar modernu dizainu, un nekur tas nav tik pamanāms kā tā divu staru LED priekšējo lukturu pārsteidzošajā dizainā.

Aizmugurējie kombinētie lukturi

Corolla progresīvais aizmugurējo kombinēto lukturu dizains un plūstošā virsbūve ir funkcionāla un stilīga.

Apakšējais aizmugurējais buferis

Jaunā modeļa plūstošais un izliektais apakšējais aizmugurējais buferis vēl vairāk uzlabo tā aerodinamiku.

Jauni vieglmetāla diski

Jauns satriecošu vieglmetāla disku dizainu klāsts ar izsmalcinātu un izcili tehnisku stilu izceļ jaunā Corolla eleganto sportiskumu.

Jauna priekšējā reste

Auto izteiksmīgā estētika apvieno nemainīgi izcilas proporcijas ar jaunu platu un spēcīgu priekšējās restes dizainu, kas vēl vairāk izceļ modeļa spēcīgo personību.

Forma un funkcija, telpa ar stilu

Tāpat kā Corolla Touring Sports dinamiskais un izsmalcinātais salons tā drosmīgais ārējais dizains atspoguļo šīs vērtības. Tā plūstošais profils ietver zemu motora pārsegu un platu, aerodinamisku jumta līniju, savukārt skats no priekšpuses un aizmugures atklāj automobiļa mērķtiecīgo personību.

Jauna sēdekļu apdare
12,3 collu digitālais kombimetrs
10,5 collu multivides ekrāns
GR SPORT iedarbināšanas spiedpoga
Salona apgaismojums

Jauna sēdekļu apdare

No dziļiem, bagātīgiem toņiem un drosmīgiem 3D efektiem līdz gaišākiem toņiem, kas izceļ Corolla izsmalcinātību, tu noteikti atradīsi savam stilam piemērotu apdari.

12,3 collu digitālais kombimetrs

Izcilo, informācijas bagāto un vadītāja ērtībām pielāgoto digitālo kombimetru var personalizēt, atlasot vēlamo izkārtojumu un vienu no četrām dažādām dizaina tēmām.

10,5 collu multivides ekrāns

Corolla Touring Sports elegantais, augstas izšķirtspējas 10,5 collu skārienekrāns ļauj ērti paņemt līdzi tavu digitālo dzīvi katrā braucienā.

GR SPORT iedarbināšanas spiedpoga

Izjūti aizrautību ikvienā braucienā. GR SPORT iedarbināšanas spiedpoga atgādina par saikni starp Toyota automobiļiem un uzņēmuma ļoti veiksmīgajiem elektriskajiem hibrīda sacīkšu auto.

Salona apgaismojums

Neuzkrītošais un nomierinošais salona apgaismojums izceļ Corolla tehnoloģijas un izcilo komfortu.

Iekārtojies ērtāk un izbaudi braucienu

Mākslinieciski apvienojot augstās tehnoloģijas ar mierīgu un ērtu gaisotni, Corolla plašajam salonam ir pārliecināts, nepārblīvēts dizains. Esot ļoti praktiskam ar divu zonu klimata kontroli un uzglabāšanas zonām, tādas funkcijas kā salona apgaismojums un dažādu pārsteidzošu apdaru izvēle padara to par modernu vietu, kur pavadīt laiku.

Elektriskā hibrīda jauda bez kompromisiem

Jaunais Corolla Touring Sports ietver Toyota piektās paaudzes elektriskā hibrīda piedziņu. Klusāks, tīrāks, kompaktāks un atsaucīgāks nekā jebkad agrāk, tas nodrošina labāko no abām pasaulēm ar spēcīgu veiktspēju un zemu degvielas patēriņu. Papildus Normal, Eco un Power piedziņas režīmiem Corolla Touring Sports ietver pilnībā elektrisku režīmu relaksējošiem, bezizmešu braucieniem, kad vien vēlies.
Skatīt vairāk

Telpa, kas pielāgojas tev

Vietas nekad nevar būt par daudz. Corolla daudzpusīgā Touring Sports versija balstās uz izcilajiem hečbeka pamatiem ar vēl ietilpīgāku salonu un lielu un ērti pielāgojamu bagāžas nodalījumu. Ar 60/40 proporcijā nolokāmu aizmugurējo sēdekļu rindu un bagāžas nodalījuma grīdu ar diviem augstuma iestatījumiem tu vari ātri un ērti pārkonfigurēt Touring Sports atbilstoši savām vajadzībām.
Skatīt vairāk
 • Jaudīga savienojamība

  Corolla modeļa intuitīvā digitālā pieredze ir bagāta ar modernām funkcijām. Tā intuitīvais interfeiss, 10,5” skārienekrāns, ir tikpat ātrs un atsaucīgs, cik glīts. Lietotājam draudzīgs, ar loģiskām izvēlnēm un izteiksmīgu augstas izšķirtspējas displeju, tas nodrošina precīzu informācijas ievadi un samazina laiku, kad esat novērsies no ceļa. Savukārt 12,3” daudzfunkcionālais kombimetrs, nākamās paaudzes vadītāja displejs, acu priekšā ātri pārraida galvenos braukšanas datus.

Pārvaldi auto, izmantojot viedtālruni

Savienojamība nebeidzas, kad tu izkāp no automobiļa. Lietotne MyToyota ir jaudīgs rīks, ko izmantot, esot kustībā. Izmanto attālināto klimata kontroli, lai sagatavotu hibrīda sistēmu un atvēsinātu vai sasildītu salonu pirms brauciena. Savukārt, izmantojot avārijas gaismas un funkciju “Atrast manu automobili”, vari attālināti iedegt gaismas, ieslēgt skaņas signālu un apskatīt auto atrašanās vietu kartē, lai to būtu viegli atrast.
Skatīt vairāk

Toyota T-Mate — kopā ar tevi drošākam braucienam

Toyota T-Mate – Kopā ar tevi drošākiem braucieniem. Corolla Touring Sports aprīkojumā ir iekļauts T-Mate — tavs izpalīdzīgais braukšanas partneris, kas nodrošina klasē vadošās drošības funkcijas. T-Mate ir sistēmu kopums, kas ir radīts, lai palīdzētu tev un padarītu braukšanu drošāku, neatkarīgi no tā, vai brauc pa šoseju, pārvietojies pilsētā vai novieto automobili stāvvietā. Tālāk ir apkopoti svarīgākie punkti; apskati pilnu Corolla Touring Sports T-Mate funkciju klāstu automobiļa konfiguratorā.
 • Sadursmes novēršanas sistēma (PCS)

  Sadursmes novēršanas sistēma var palīdzēt tev noteikt un izvairīties no sadursmēm ar citiem transportlīdzekļiem, gājējiem un velosipēdistiem. Tā brīdina vadītāju ar skaņas un vizuāliem signāliem, kā arī aktivizē asistējošo bremzēšanu. Ja vadītājs savlaicīgi nenospiež bremžu pedāli, automobiļa ātrums tiek samazināts automātiski, lai novērstu vai mazinātu sadursmi. Iespējama automobiļu, gājēju, velosipēdistu un motociklu noteikšana. Turklāt sadursmju krustojumos novēršanas palīgsistēma un avārijas stūrēšanas palīgsistēma nodrošina atbalstu diennakts gaišajā laikā, kad tu veic pagriezienus krustojumos un izvairīšanās manevrus.

 • Atgādinājums par aizmugurējā sēdeklī sēdošajiem (RSRS)

  Šī sistēma brīdina vadītāju, ja, kāpjot ārā no automobiļa, uz aizmugurējā sēdekļa atrodas pasažieris vai priekšmets. Brīdinājums ietver: brīdinājumu digitālajā kombimetrā un atkarībā no modeļa, atrodoties ārpusē pēc automobiļa aizslēgšanas, tiks aktivizētas avārijas gaismas, kā arī skaņas signāls.

 • Proaktīvās braukšanas palīgsistēmas – palēnināšanas palīgsistēma (PDA)

  Šī sistēma nodrošina vienmērīgu ātruma samazināšanu, kad akseleratora pedālis tiek atlaists, tuvojoties pa priekšu braucošam auto.

 • Adaptīvā kruīza kontrole (ACC)

  Šī sistēma uztur minimālo iepriekš iestatīto attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa. Ja attālums samazinās, sistēma samazina automobiļa ātrumu, izmantojot bremzes un aktivizējot bremžu gaismas. Ja automobilis ir aprīkots ar ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu (RSA), sistēma atpazīs arī ātruma ierobežojumus un ieteiks nepieciešamās ātruma izmaiņas.

 • Drošas izkāpšanas palīgsistēma (SEA)

  Šī sistēma izmanto aklo zonu monitora radaru, lai palīdzētu vadītājam novērst sadursmi starp atvērtām automobiļa durvīm vai izkāpjošiem pasažieriem un transportlīdzekli vai velosipēdistu, kas tuvojas no aizmugures. Ja sistēma uzskata, ka ir iespējama sadursme, ārējā spogulī iedegas indikators un daudzfunkcionālā ekrāna indikators kopā ar skaņas signālu brīdina pasažierus.

 • Avārijas apstāšanās sistēma (EDSS)

  Ja sistēma kādu laiku nenosaka vadītāja darbības, tā brīdina vadītāju ar skaņas signālu. Ja vadītāja darbības joprojām netiek uztvertas, automobiļa ātrums tiek pakāpeniski samazināts, vienlaikus droši noturot to joslā. Tiek aktivizētas automobiļa avārijas gaismas, lai brīdinātu citus satiksmes dalībniekus, un tiek atslēgtas tā durvis, lai vajadzības gadījumā nodrošinātu avārijas dienestu piekļuvi.

 • Toyota Safety Sense – bezvadu atjauninājumi

  Bezvadu programmatūras atjauninājumi nodrošina, ka Toyota Safety Sense (TSS) vienmēr ietver jaunākās funkcijas un uzlabojumus.

Izvēlies sev piemērotāko aprīkojuma līmeni un dzinēju

Izvēlies aprīkojuma līmeni

4 papildus

Šiem kritērijiem neatbilst neviens automobilis; lūdzu, maini meklēšanas nosacījumus

 • Corolla Touring Sports - Active - 5 durvju universālis

  Corolla Touring Sports Active

  Hibrīds
  5 durvju universālis
  • +
   16" vieglmetāla diski (ar 5 dubultspieķiem)
  • +
   Melns loga rāmja dekors
  • +
   Apsildāmi sānu spoguļi

  Izvēlies šo dzinēju


  No

  29 600 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • Patēriņš
   4.5 - 4.9 l/100 km
  • CO₂
   101 - 111 g/km
 • Corolla Touring Sports - Active Plus - 5 durvju universālis

  Corolla Touring Sports Active Plus

  Hibrīds
  5 durvju universālis
  • +
   17" melni, frēzēti vieglmetāla diski (ar 5 dubultspieķiem)
  • +
   Tonētie stikli aizmugures logiem
  • +
   Apsildāmi sānu spoguļi

  Izvēlies šo dzinēju


  No

  32 200 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • Patēriņš
   4.7 - 4.9 l/100 km
  • CO₂
   106 - 111 g/km

  No

  34 300 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • Patēriņš
   4.6 - 4.8 l/100 km
  • CO₂
   104 - 108 g/km
 • Corolla Touring Sports - GR SPORT - 5 durvju universālis

  Corolla Touring Sports GR SPORT

  Hibrīds
  5 durvju universālis
  • +
   18" melni, frēzētie vieglmetāla diski (ar 10 spieķi)
  • +
   GR SPORT emblēma uz bagāžas nodalījuma durvīm
  • +
   Liquid black front spoiler

  Izvēlies šo dzinēju


  No

  33 700 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • Patēriņš
   4.7 - 4.9 l/100 km
  • CO₂
   107 - 111 g/km

  No

  35 800 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • Patēriņš
   4.6 - 4.8 l/100 km
  • CO₂
   105 - 108 g/km
 • Corolla Touring Sports - Luxury - 5 durvju universālis

  Corolla Touring Sports Luxury

  Hibrīds
  5 durvju universālis
  • +
   18" divtoņu pelēki, frēzēti vieglmetāla diski (ar 5 dubultspieķiem)
  • +
   Melns loga rāmja dekors
  • +
   Tonētie stikli aizmugures logiem

  Izvēlies šo dzinēju


  No

  35 300 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • Patēriņš
   4.7 - 4.9 l/100 km
  • CO₂
   107 - 111 g/km

  No

  37 300 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • Patēriņš
   4.6 - 4.8 l/100 km
  • CO₂
   105 - 108 g/km
Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa. 
Cenā ir iekļauta lētākā krāsa.
 • Toyota Corolla Touring Sports paplašinātās realitātes

  Apskati Corolla Touring Sports tuvāk, izmantojot mūsu paplašinātās realitātes lietotni. Lejupielādē lietotni un apskati, kā automobilis izskatās no jebkura leņķa uz tava piebraucamā ceļa, garāžā vai pat dzīvojamā istabā, izmantojot paplašināto realitāti. Lai lejupielādētu lietotni, dodies uz App Store vai Google Play veikalu, izmantojot zemāk esošās saites.

* Piedāvājums attiecas uz automobiļiem, kas reģistrēti pilnvarotā Toyota pārstāvniecībā līdz 30.06.2024., vai kamēr ir pieejami akcijas automobiļi.

Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Toyota Līzings piedāvā operatīvā līzinga (nomas) iespēju sadarbībā ar SIA Citadele Leasing.
Aprēķina piemērs: Aprēķins veikts automobilim ar cenu 29 600€, ieskaitot PVN, pirmo iemaksu 15% (4440 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1.50% no auto vērtības (444 €), atlikušo vērtību 40% (11 840€) pēc 60 mēnešiem un 100 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās un procentu likmi 0.99% + 3 mēnešu EURIBOR (3.892%, fiksēts 31.03.2024), kas kopā sastāda 4.88%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu 60 mēneši ir 301.24 €, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam. Attiecas uz visiem Toyota Līzinga nodrošinātājiem. Aprēķins veikts pamatojoties uz Citadele Līzinga piemēru.