1. Jauni automobiļi
Ātrā atlase
Sākot no
56 500 €

Nobraucamais attālums

411 km

Ātrs uzlādes laiks

30 min

Akumulatora uzlādes laiks

6.5 h
Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Toyota pārstāvniecību.

Viscaur elektrisks, visu riteņu piedziņa

Toyota bZ4X ir elektriskās paaudzes līderis. Izturīga konstrukcija un dinamisks SUV dizains satiekas ar klasē labāko pilnpiedziņu un izcilu nobraukumu. Inovatīvs un efektīvs – uzticamais Toyota bZ4X nodrošina izcilu akumulatora kalpošanas laiku pilnīgam sirdsmieram.

 • Izcils stils, SUV personība

  Izturīgs un nepiespiesti stilīgs, Toyota bZ4X jūtas kā zivs ūdenī gan pilsētā, gan brīvā dabā. Elektromobiļa modernais, plūstošais siluets satiekas ar SUV pārliecinošo un iespaidīgo personību, radot patiešām unikālu dizainu.

Tālāk par gaidīto, tālāk par nulli

Iepazīsti inovatīvo ar akumulatoru darbināmo elektrisko automobiļu nākamo paaudzi: nevainojamu moderna dizaina un izcilu spēju apvienojumu, kas paceļ nulles emisiju braucienus jaunā līmenī.

Nobraucamais attālums
Akumulators
X-MODE režīms
Aerodinamiska veiktspēja
Pārstrādāti materiāli
Siltumsūkņa tipa gaisa kondicionētājs
Dinamiska vadāmība

Nobraucamais attālums

Izbaudi brīvību doties visur, kur ceļš tevi aizved. Toyota bZ4X var mērot vairāk nekā 500 km* ar pilnu uzlādi. Tas ir pietiekams attālums praktiski jebkādiem braucieniem, sniedzot tev pilnīgu sirdsmieru. Pats labākais? Braucienu laikā netiek radītas emisijas. (*WLTP cikls. Nobraucamais attālums ir atkarīgs no izvēlētā aprīkojuma līmeņa, piedziņas un vietējiem braukšanas apstākļiem.)

Akumulators

Toyota pārliecība par akumulatora kvalitāti ir atspoguļota garantijā, ka līdz 10 gadiem tas saglabās vismaz 70% no sākotnējās kapacitātes. Tiek nodrošināta arī ražotāja vilces akumulatora garantija līdz 8 gadiem jeb 160 000 km. Ievērojot Toyota apkopes programmas prasības pēc ražotāja garantijas termiņa beigām un veicot visus nepieciešamos apkopes darbus Toyota Baltic pilnvarotos autoservisos, mēs garantējam 70% no vilces akumulatora sākotnējās kapacitātes līdz 10 gadiem vai līdz 1 milj. kilometru.

X-MODE režīms

X-MODE sniedz pārliecību visās situācijās un jebkādos ceļa apstākļos. Izvēlies dažādiem braukšanas apstākļiem atbilstošo režīmu: 1. Sniegs vai dubļi, 2. Dziļš sniegs vai dubļi (ātrumā zem 20 km/h). Izaicinošākos bezceļa apstākļos Grip Control palīdz koncentrēties uz stūrēšanu (zem 10 km/h).

Aerodinamiska veiktspēja

Aerodinamiski dizaina elementi, tostarp atveres priekšējos bufera stūros, pilns apakšdaļas pārsegs, dalīts jumta spoilers un augšup vērsts spoilers aizmugurē palīdz pārvaldīt gaisa plūsmu un maksimāli palielināt ar Toyota bZ4X nobraucamo attālumu. Dizains, kas pārspēj gaidīto.

Pārstrādāti materiāli

Toyota bz4X ir izmantoti viegli pārstrādājami materiāli, lai palīdzētu tam doties tālāk par nulli.

Siltumsūkņa tipa gaisa kondicionētājs

Toyota bZ4X izmanto mazjaudas, augstas efektivitātes siltumsūkņa sistēmu izcilam vidējā ātrumā nobraucamajam attālumam. Tas absorbē siltumu no ārējā gaisa un izmanto to, lai sildītu automobili ziemā. Pārspējot SUV standartus, Toyota bZ4X piedāvā ģeniālus risinājumus katrā braucienā.

Dinamiska vadāmība

Radīts mūsu e-TNGA* filozofijas ietvaros, Toyota bZ4X ir būvēts uz Toyota pirmās ar akumulatoru darbināmajiem elektriskajiem automobiļiem (BEV) paredzētās platformas. Pateicoties zemajam smaguma centram un virsbūves izturībai, tā nodrošina izcili intuitīvu braukšanas sniegumu — ne tikai BEV, bet jebkuram automobilim. (*Toyota jaunā globālā arhitektūra)

 • Elektriski darbināts, emociju vadīts

  Izbaudi brīvību doties visur, kur ceļš tevi aizved. Toyota bZ4X var mērot vairāk nekā 500 km* ar pilnu uzlādi. Tas ir pietiekams attālums praktiski jebkādiem braucieniem, sniedzot tev pilnīgu sirdsmieru. Izmantojot ātro publisko uzlādi, tu vari uzlādēt akumulatoru līdz 80 % apmēram 30 minūtēs** ar 150 kW ātrās uzlādes sistēmu, un pats labākais — procesa laikā netiek radītas emisijas.

  * Saskaņā ar WLTP standartu. Nobraucamo attālumu ietekmē vairāki faktori, tostarp automobiļa svars, laikapstākļi un temperatūra, ceļa seguma veids un kvalitāte, kravnesība un braukšanas stils.
  ** Atkarīgs no vietējiem apstākļiem.

Pilnīgs sirdsmiers

Toyota mērķis ir padarīt visus Toyota bZ4X lietošanas aspektus pēc iespējas vienkāršākus un ērtākus. Viens komplekts, kurā ir iekļauti visi būtiskie elementi, kas ļaus tev ar pilnīgu sirdsmieru izbaudīt visas fantastiskā ar akumulatoru darbināmā elektriskā automobiļa priekšrocības.
 • 5 gadu priekšapmaksas apkope

  Visiem Toyota bZ4X ir 5 gadu vai 75 000 km priekšapmaksas apkope, kas tiek veikta pilnvarotā Toyota autoservisā Baltijā. Apkopes programmā ietvertie un ražotāja pieprasītie apkopes darbi un rezerves daļas ir iekļauti automobiļa cenā.

 • 10 gadu elektromobiļa akumulatora garantija*

  Ievērojot Toyota apkopes programmu un veicot visus nepieciešamos apkopes darbus pilnvarotā Toyota autoservisā, mēs varam garantēt 70% no sākotnējās akumulatora kapacitātes pēc 10 gadiem un līdz 1 miljonam km.

 • 10 gadu Toyota Relax garantija*

  Jauniem vai lietotiem Toyota var tikt piemērota līdz pat 10 gadu Toyota Relax apkopes aktivizētā garantija, ja auto apkope tiek veikta pilnvarotā Toyota autoservisā Baltijā.

 • 10 gadu palīdzība uz ceļa*

  Mūsu eksperti ir izstrādājuši Toyota automobili (neatkarīgi no gada vai modeļa) tā, lai tas būtu pēc iespējas uzticamāks un drošāks. Taču uz ceļa var notikt jebkas — it īpaši sliktos laika un ceļa apstākļos. Tāpēc mēs piedāvājam Toyota palīdzību uz ceļa, lai būtu tavā rīcībā 10 gadus 24 stundas diennaktī.

 • Viss nepieciešamais auto aprīkojums

  Tev būs nepieciešami dažādi kabeļi atkarībā no automobiļa uzlādes veida. Lai nodrošinātu ērtu auto lietošanu, mēs ietveram visus nepieciešamos kabeļus automobiļa komplektācijā: 2. tipa kabeli mājsaimniecības kontaktligzdai un 2. tipa 3. režīma (32A Mennekes) kabeli ātrākai uzlādei, izmantojot īpašu mājas lādētāju.

 • Mājas lādētājs

  Labākais risinājums ir sadalīt mājas lādētāja maksu, iegādājoties elektromobili. Ar īpaši izstrādātu lādētāju uzlāde notiek daudz ātrāk nekā ar standarta mājsaimniecības kontaktligzdu.

* Tiek aktivizēta pēc apkopes veikšanas pilnvarotā Toyota autoservisā Baltijā; garantija ir spēkā 12 mēnešus vai līdz 15 000 kilometru nobraukumam (modeļiem ar atšķirīgu apkopes intervālu saskaņā ar ražotāja noteikto automobiļa apkopes intervālu) atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais.

Viegla uzlāde jebkur

Ar uzticamu nobraucamo attālumu un izcilu akumulatora kapacitāti Toyota bZ4X sniedz tev pārliecību doties jebkur, kur ceļš tevi aizved. Toyota bZ4X ietver iebūvētu lādētāju ar kombinēto uzlādes sistēmu (CCS2). Kad jāveic uzlāde, tev ir vairākas izvēles iespējas.
 • Mājas lādētājs

  Mājas lādētājs uzlādē akumulatoru daudz ātrāk nekā mājas kontaktligzda. 11 kW mājas lādētājs Toyota bZ4X var pilnībā uzlādēt 6,5 stundās.

 • Publiskā uzlāde

  Ātrai uzlādei izmanto publiski pieejamās ātrās uzlādes stacijas. Šīs stacijas ir ļoti efektīvas un spēj uzlādēt Toyota bZ4X akumulatoru līdz 80 % apmēram 30 minūtēs (150 kW līdzstrāvas uzlāde).

 • Savienota uzlāde

  Izstrādāta, lai padarītu braukšanu ērtāku, viedtālruņa lietotne MyT paver ceļu uz pārsteidzošu savienojamības pasauli. Pārbaudi akumulatora uzlādes līmeni, ieplāno uzlādi un apskati brauciena datus, kā arī pārvaldi savu automobili attālināti.

 • Vienmēr savienots, vienmēr ceļā

  Viedais vadības panelis palīdz sinhronizēt datus starp tavu auto un viedtālruni, un lietotne MyT padara braukšanu ērtāku un auto lietošanu intuitīvāku.

Toyota T-Mate — kopā ar tevi drošākam braucienam

Toyota bZ4X aprīkojumā ir iekļauts T-Mate — tavs izpalīdzīgais braukšanas partneris, kas nodrošina klasē vadošās drošības funkcijas. T-Mate ir sistēmu kopums, kas ir radīts, lai palīdzētu tev un padarītu braukšanu drošāku, neatkarīgi no tā, vai novieto automobili stāvvietā, brauc pa šoseju vai pārvietojies pilsētā.
 • Toyota Safety Sense Toyota bZ4X ietver jaunākās paaudzes Toyota Safety Sense, kā arī funkciju bezvadu atjaunināšanas opciju.
 • Aklo zonu monitors (BSM) Aklo zonu monitora sistēma brīdina vadītājus par visiem transportlīdzekļiem, kurus viņi, iespējams, nav pamanījuši sānu spoguļos. Tas ir īpaši noderīgi, veicot apdzīšanu.
 • Citas braukšanas un stāvvietā novietošanas palīgfunkcijas Turklāt Toyota bZ4X ir aprīkots ar citām novatoriskām T-Mate braukšanas un stāvvietā novietošanas palīgfunkcijām, piemēram, drošas izkāpšanas palīgsistēmu, avārijas apstāšanās sistēma, vadītāja noguruma monitoru un adaptīvo tālo gaismu sistēmu, sniedzot tev pārliecību un padarot braukšanas vidi vēl drošāku tev un citiem satiksmes dalībniekiem.

Izvēlies sev piemērotāko aprīkojuma līmeni un dzinēju

Izvēlies aprīkojuma līmeni

3 papildus

Šiem kritērijiem neatbilst neviens automobilis; lūdzu, maini meklēšanas nosacījumus

 •  
  Toyota bZ4X - Luxury - SUV

  Toyota bZ4X Luxury

  SUV
  • +
   18 collu vieglmetāla diski (ar 5 dubultspieķiem)
  • +
   Smart Entry & Start sistēma
  • +
   Atpakaļskata kamera
  Rādīt vairāk
  Izvēlies šo dzinēju

  Elektriskais automobilis

  No

  56 500 €

  EV | 4X2
  • Nobraucamais attālums
   436 km
  • Ātrs uzlādes laiks
   30 min
  • Akumulatora uzlādes laiks
   6.5 h
 •  
  Toyota bZ4X - Executive - SUV

  Toyota bZ4X Executive

  SUV
  • +
   Tonētie stikli aizmugures logiem
  • +
   Elektriski darbināmas bagāžas nodalījuma durvis
  • +
   Adaptīvā tālo gaismu sistēma
  Rādīt vairāk
  Izvēlies šo dzinēju

  Elektriskais automobilis

  No

  64 000 €

  EV | 4X4
  • Nobraucamais attālums
   411 km
  • Ātrs uzlādes laiks
   30 min
  • Akumulatora uzlādes laiks
   6.5 h
  Elektriskais automobilis

  No

  61 100 €

  EV | 4X2
  • Nobraucamais attālums
   436 km
  • Ātrs uzlādes laiks
   30 min
  • Akumulatora uzlādes laiks
   6.5 h
 •  
  Toyota bZ4X - Premium - SUV

  Toyota bZ4X Premium

  SUV
  • +
   20 collu vieglmetāla diski (ar 5 dubultspieķiem)
  • +
   Panorāmas jumta lūka
  • +
   Aklo zonu monitors (BSM)
  Rādīt vairāk
  Izvēlies šo dzinēju

  Elektriskais automobilis

  No

  68 450 €

  EV | 4X4
  • Nobraucamais attālums
   411 km
  • Ātrs uzlādes laiks
   30 min
  • Akumulatora uzlādes laiks
   6.5 h
  Elektriskais automobilis

  No

  65 550 €

  EV | 4X2
  • Nobraucamais attālums
   436 km
  • Ātrs uzlādes laiks
   30 min
  • Akumulatora uzlādes laiks
   6.5 h
Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa.