1. Jauni automobiļi
Ātrā atlase
Sākot no
41 100 €
Nobraucamais attālums
416 - 436 km
Elektrības patēriņš
14.4 - 18.1 kWh/100 km
Akumulators (bruto)
71.4 kWh
Ātrs uzlādes laiks
30 min
Akumulators (neto)
64 kWh
Akumulatora uzlādes laiks
6.5 h

Īpašais piedāvājums

Iekļauts Toyota mājas lādētājs ar standarta uzstādīšanu
Skatīt vairāk

Pilnīgs sirdsmiers

Toyota mērķis ir padarīt visus Toyota bZ4X lietošanas aspektus pēc iespējas vienkāršākus un ērtākus. Viens komplekts, kurā ir iekļauti visi būtiskie elementi, kas ļaus tev ar pilnīgu sirdsmieru izbaudīt visas fantastiskā ar akumulatoru darbināmā elektriskā automobiļa priekšrocības.
 • 5 gadu priekšapmaksas apkope

  Visiem Toyota bZ4X ir līdz 5 gadu vai līdz 75 000 km priekšapmaksas apkope, kas tiek veikta pilnvarotā Toyota autoservisā Baltijā. Apkopes programmā ietvertie un ražotāja pieprasītie apkopes darbi un rezerves daļas ir iekļauti automobiļa cenā.

 • Līdz 10 gadu elektromobiļa akumulatora garantija*

  Ievērojot Toyota apkopes programmu un veicot visus nepieciešamos apkopes darbus pilnvarotā Toyota autoservisā, mēs varam garantēt 70% no sākotnējās akumulatora kapacitātes pēc līdz 10 gadiem un līdz 1 miljonam km.

 • Līdz 10 gadu Toyota Relax garantija*

  Jauniem vai lietotiem Toyota var tikt piemērota līdz pat 10 gadu Toyota Relax apkopes aktivizētā garantija, ja auto apkope tiek veikta pilnvarotā Toyota autoservisā Baltijā.

 • Līdz 10 gadu palīdzība uz ceļa*

  Mūsu eksperti ir izstrādājuši Toyota automobili (neatkarīgi no gada vai modeļa) tā, lai tas būtu pēc iespējas uzticamāks un drošāks. Taču uz ceļa var notikt jebkas — it īpaši sliktos laika un ceļa apstākļos. Tāpēc mēs piedāvājam Toyota palīdzību uz ceļa, lai būtu tavā rīcībā līdz 10 gadus 24 stundas diennaktī.

 • Viss nepieciešamais auto aprīkojums

  Tev būs nepieciešami dažādi kabeļi atkarībā no automobiļa uzlādes veida. Lai nodrošinātu ērtu auto lietošanu, mēs ietveram visus nepieciešamos kabeļus automobiļa komplektācijā: 2. tipa kabeli mājsaimniecības kontaktligzdai un 2. tipa 3. režīma (32A Mennekes) kabeli ātrākai uzlādei, izmantojot īpašu mājas lādētāju.

 • Toyota lādētājs

  Labākais risinājums ir sadalīt lādētāja maksu, iegādājoties elektromobili. Ar īpaši izstrādātu lādētāju uzlāde notiek daudz ātrāk nekā ar standarta mājsaimniecības kontaktligzdu.

* Tiek aktivizēta pēc apkopes veikšanas pilnvarotā Toyota autoservisā Baltijā; garantija ir spēkā 12 mēnešus vai līdz 15 000 kilometru nobraukumam (modeļiem ar atšķirīgu apkopes intervālu saskaņā ar ražotāja noteikto automobiļa apkopes intervālu) atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais.

Biežāk uzdotie jautājumi

Apskati atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par EV sniedzamību.

WLTP sniedzamības skaitlis ir aprēķins, kas balstīts uz WLTP (vieglajiem transportlīdzekļiem paredzētās pasaules mēroga testa procedūras) noteikumiem. Tas ir globāls standarts, kuru Toyota stingri ievēro. Faktiskā sniedzamība var atšķirties no WLTP vērtības, ja tādi faktori kā ātrums, ceļa segums, braukšanas stils un apkārtējās vides temperatūra atšķiras no WLTP testa ciklā norādītajiem faktoriem. Toyota bZ4X tīmekļa vietnē un brošūrā norādītā WLTP sniedzamība ir no 411 km līdz 513 km (atkarībā no transportlīdzekļa versijas un specifikācijām), taču dažādi faktori var samazināt faktisko sniedzamību. Izmanto mūsu nobraucamā attāluma (sniedzamības) kalkulatoru, lai imitētu reālo sniedzamību atkarībā no konkrētiem apstākļiem, piemēram, temperatūras, riteņu izmēra, braukšanas režīma un gaisa kondicionēšanas iestatījumiem.

Izvēloties braukšanas režīmu Eco, kā arī apsildes režīmu Auto Eco, tiks palielināta efektivitāte un maksimāli palielināta faktiskā sniedzamība. Tāpat tu vari izslēgt gaisa kondicionētāju, kad tas nav nepieciešams, un atceries, ka Toyota bZ4X apsildāmie sēdekļi un stūre ir energoefektīvāks veids, kā uzturēt siltumu, nekā ieslēgt apsildi. Pārliecinies, ka spiediens riepās ir pareizi noregulēts. Zems spiediens samazinās faktisko nobraucamo attālumu. Arī ziemas riepas uz sausa ceļa patērē vairāk elektrības nekā vasaras riepas. Nevajadzīga svara pārvadāšana palielinās enerģijas patēriņu (lielāks svars), tāpēc noteikti izņem no auto nevajadzīgās lietas. Visbeidzot apsver iespēju mainīt savu braukšanas stilu. Braucot ar nemainīgu, mērenu ātrumu, kur vien iespējams, izvairoties no nevajadzīga strauja paātrinājuma un bremzēšanas, tu varēsi mērot garāku ceļu ar vienu uzlādi. Ja tev ir jāmaina ātrums, dari to vienmērīgi, lai samazinātu enerģijas patēriņu.

Mūsu elektroauto ir izgatavoti saskaņā ar tādiem pašiem augstas kvalitātes, izturības un uzticamības standartiem kā jebkurš cits Toyota, un to akumulatori ir izstrādāti tā, lai tie būtu izturīgi. Uz katru no tiem attiecas mūsu 8 gadu vai 160 000 km ražotāja garantija EV vilces akumulatoram, kas tiek pagarināta līdz 10 gadiem vai līdz 1 000 000 km*, ja tiek ievērota Toyota apkopes programma. Pagarinātā garantija garantē vismaz 70 % akumulatora kapacitāti transportlīdzekļa pirmajos 10 gados vai līdz 1 000 000 km* nobraukumam, lai tu varētu baudīt pilnīgu sirdsmieru.

* Turklāt mēs piedāvājam pagarināto garantiju līdz 10 gadiem Toyota bZ4X vilces akumulatoram, kas ietver ražotāja garantiju vilces akumulatoram līdz 8 gadiem vai līdz 160 000 km, un, ja Toyota apkopes programma tiek ievērota pēc tās derīguma termiņa beigām un visi nepieciešamie apkopes darbi tiek veikti Toyota pilnvarotajos servisa centros Baltijā, mēs varam garantēt 70% no vilces akumulatora sākotnējās kapacitātes pēc 10 gadiem vai 1 milj. nobrauktu kilometru. Vilces akumulatora garantija tiek pagarināta par 1 gadu vai 15 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais) no katras aktivizēšanas.

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Toyota pārstāvniecību.
 • Elegants stils, SUV virsbūve

  Izturīgs un nepiespiesti stilīgs, Toyota bZ4X jūtas kā zivs ūdenī gan pilsētā, gan brīvā dabā. Elektromobiļa modernais, plūstošais siluets satiekas ar SUV pārliecinošo un iespaidīgo personību, radot patiešām unikālu dizainu.

Viegla uzlāde jebkur

Lai kur arī ceļš tevi aizvestu, jaunais Toyota bZ4X sniedz tev pilnīgu sirdsmieru. Pateicoties kombinētās uzlādes sistēmas (CCS2) iebūvētajam akumulatora lādētājam (OBC), tev ir daudz uzlādes iespēju. Uzlādē auto mājās, darbā vai ceļā. 30 minūtēs* akumulatoru var uzlādēt no 10 % līdz 80 % ar 150 kW DC uzlādi optimālos apstākļos, piemēram, temperatūrā no 25° līdz 30°C. Lai aizsargātu akumulatoru un tā ilgmūžību, DC ātrās uzlādes veiktspēja tiek samazināta, kad uzlādes līmenis sasniedz 80 %. Izmanto mūsu uzlādes laika kalkulatoru, lai aprēķinātu uzlādes laiku. Vienkārši ievadi konkrētus faktorus, piemēram, izmantojamā lādētāja veidu un apkārtējās vides temperatūru.
 • Mājas lādētājs Mājas lādētājs uzlādē akumulatoru daudz ātrāk nekā mājas kontaktligzda. 11 kW mājas lādētājs Toyota bZ4X var pilnībā uzlādēt 6,5 stundās**.
 • Publiski pieejamās uzlādes stacijas Ar jaudīgiem līdzstrāvas lādētājiem akumulatoru var uzlādēt no 10% līdz 80% 30 minūtēs*, izmantojot 150 kW līdzstrāvas uzlādi optimālos apstākļos, piemēram, temperatūrā no 25° līdz 30°C. Izmanto mūsu uzlādes laika kalkulatoru, lai aprēķinātu uzlādes laiku. Vienkārši ievadi konkrētus faktorus, piemēram, izmantojamā lādētāja veidu un apkārtējās vides temperatūru.
 • Savienota uzlāde Izstrādāta, lai padarītu braukšanu ērtāku, viedtālruņa lietotne MyToyota paver ceļu uz pārsteidzošu savienojamības pasauli. Pārbaudi akumulatora uzlādes līmeni, ieplāno uzlādi un apskati brauciena datus, kā arī pārvaldi savu automobili attālināti.
* Atkarīgs no tādiem apstākļiem kā temperatūra un lādētāja raksturlielumi. Lai nodrošinātu efektīvu uzlādi un saudzētu akumulatoru, Toyota bZ4X DC ātrās uzlādes jauda tiek īslaicīgi samazināta (aptuveni 24 stundas) pēc divām 10–80 % ātrās uzlādes sesijām dienā.

** Ar 11 kW OBC (iebūvējamo lādētāju). Atkarīgs no tādiem faktoriem kā temperatūra un lādētāja raksturlielumi. Uzlādes laiku ietekmē citi faktori, piemēram, temperatūra, kas ir zemāka vai augstāka par 25°–30°C.

Biežāk uzdotie jautājumi

Apskati atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem par elektroauto uzlādi.

Ar 150 kW DC uzlādi optimālos apstākļos akumulatoru var uzlādēt no 10 % līdz 80 % 30 minūtēs*. Lai saudzētu akumulatoru un saglabātu tā ilgmūžību, DC ātrās uzlādes veiktspēja tiek samazināta, kad uzlādes līmenis sasniedz 80 %. Izmanto mūsu uzlādes laika kalkulatoru, lai aprēķinātu uzlādes laiku. Vienkārši ievadi konkrētus faktorus, piemēram, izmantojamā lādētāja veidu un apkārtējās vides temperatūru.

* Atkarīgs no vietējiem apstākļiem. Lai nodrošinātu efektīvu uzlādi un saudzētu akumulatoru, Toyota bZ4X DC ātrās uzlādes jauda tiek īslaicīgi samazināta (aptuveni 24 stundas) pēc divām 10–80 % ātrās uzlādes sesijām dienā. Citi faktori, piemēram, zemāka temperatūra, var ietekmēt uzlādes laiku.

Šie burti apzīmē dažādus lādētāju spriegumus. Pateicoties tā 400 voltu elektriskajai arhitektūrai, Toyota bZ4X var uzlādēt gan ar K lādētāju (spriegums no 50 līdz 500), gan ar L lādētāju (spriegums no 200 līdz 920).

Elektroauto uzlāde ir vienkārša un ērta. Sienas lādētāja uzstādīšana mājās ir lielisks veids, kā nodrošināt, ka tavs auto ir vienmēr gatavs darbam — vienkārši pieslēdz to pie lādētāja, kad atgriezies mājās. Ir arī pilnīgi droši uzlādēt auto no mājas kontaktligzdas, izmantojot uzlādes kabeli, lai gan uzlāde prasīs ilgāku laiku nekā ar sienas lādētāju.

Ātrai uzlādei, esot ceļā, izvēlies strauji pieaugošo ātrās uzlādes staciju tīklu ar punktiem tādās vietās kā degvielas uzpildes stacijas un lielveikalu autostāvvietas un esi atpakaļ uz ceļa apmēram 30 minūšu laikā*. Izmanto mūsu uzlādes laika kalkulatoru, lai aprēķinātu uzlādes laiku. Vienkārši ievadi konkrētus faktorus, piemēram, izmantojamā lādētāja veidu un apkārtējās vides temperatūru.

* Atkarīgs no vietējiem apstākļiem. Lai nodrošinātu efektīvu uzlādi un saudzētu akumulatoru, Toyota bZ4X DC ātrās uzlādes jauda tiek īslaicīgi samazināta (aptuveni 24 stundas) pēc divām 10–80 % ātrās uzlādes sesijām dienā. Citi faktori, piemēram, zemāka temperatūra, var ietekmēt uzlādes laiku.

Toyota bZ4X ir 11 kW iebūvētais lādētājs (OBC), kas nozīmē, ka ar 11 kW uzlādes punktu automobili var pilnībā uzlādēt aptuveni 6,5 stundās. Izmanto mūsu uzlādes laika kalkulatoru, lai aprēķinātu, cik ilgs laiks būs nepieciešams uzlādei konkrētos apstākļos, piemēram, atkarībā no lādētāja veida un apkārtējās vides temperatūras.

Nāc uz izmēģinājuma braucienu

Skatīt vairāk

Vienmēr vari doties tālāk

Iepazīsti inovatīvo ar akumulatoru darbināmo elektrisko automobiļu nākamo paaudzi: nevainojamu moderna dizaina un izcilu spēju apvienojumu, kas paceļ nulles emisiju braucienus jaunā līmenī.

Nobraucamais attālums
Akumulators
X-MODE režīms
Aerodinamiska veiktspēja
Pārstrādāti materiāli
Siltumsūkņa tipa gaisa kondicionētājs
Dinamiska vadāmība

Nobraucamais attālums

Izbaudi brīvību doties visur, kur ceļš tevi aizved. Atkarībā no aprīkojuma līmeņa, Toyota bZ4X var mērot pat vairāk nekā 500 km* ar pilnu uzlādi. Tas ir pietiekams attālums praktiski jebkādiem braucieniem, sniedzot tev pilnīgu sirdsmieru. Pats labākais? Braucienu laikā netiek radītas emisijas. (*WLTP cikls. Nobraucamais attālums ir atkarīgs no izvēlētā aprīkojuma līmeņa, piedziņas un vietējiem braukšanas apstākļiem.)

Akumulators

Toyota pārliecība par akumulatora kvalitāti ir atspoguļota garantijā, ka līdz 10 gadiem tas saglabās vismaz 70% no sākotnējās kapacitātes. Tiek nodrošināta arī ražotāja vilces akumulatora garantija līdz 8 gadiem jeb 160 000 km. Ievērojot Toyota apkopes programmas prasības pēc ražotāja garantijas termiņa beigām un veicot visus nepieciešamos apkopes darbus Toyota Baltic pilnvarotos autoservisos, mēs garantējam 70% no vilces akumulatora sākotnējās kapacitātes līdz 10 gadiem vai līdz 1 milj. kilometru.

X-MODE režīms

X-MODE sniedz pārliecību visās situācijās un jebkādos ceļa apstākļos. Izvēlies dažādiem braukšanas apstākļiem atbilstošo režīmu: 1. Sniegs vai dubļi, 2. Dziļš sniegs vai dubļi (ātrumā zem 20 km/h). Izaicinošākos bezceļa apstākļos Grip Control palīdz koncentrēties uz stūrēšanu (zem 10 km/h).

Aerodinamiska veiktspēja

Aerodinamiski dizaina elementi, tostarp atveres priekšējos bufera stūros, pilns apakšdaļas pārsegs, dalīts jumta spoilers un augšup vērsts spoilers aizmugurē palīdz pārvaldīt gaisa plūsmu un maksimāli palielināt ar Toyota bZ4X nobraucamo attālumu. Dizains, kas pārspēj gaidīto.

Pārstrādāti materiāli

Toyota bz4X ir izmantoti viegli pārstrādājami materiāli, lai palīdzētu tam doties tālāk par nulli.

Siltumsūkņa tipa gaisa kondicionētājs

Toyota bZ4X izmanto mazjaudas, augstas efektivitātes siltumsūkņa sistēmu izcilam vidējā ātrumā nobraucamajam attālumam. Tas absorbē siltumu no ārējā gaisa un izmanto to, lai sildītu automobili ziemā. Pārspējot SUV standartus, Toyota bZ4X piedāvā ģeniālus risinājumus katrā braucienā.

Dinamiska vadāmība

Radīts mūsu e-TNGA* filozofijas ietvaros, Toyota bZ4X ir būvēts uz Toyota pirmās ar akumulatoru darbināmajiem elektriskajiem automobiļiem (BEV) paredzētās platformas. Pateicoties zemajam smaguma centram un virsbūves izturībai, tā nodrošina izcili intuitīvu braukšanas sniegumu — ne tikai BEV, bet jebkuram automobilim. (*Toyota jaunā globālā arhitektūra)

 • Izbaudi pilnībā elektrisku braukšanas pieredzi ar Toyota bZ4X

  Toyota pilnībā elektriskais bZ4X sniedz tev brīvību doties jebkur, kur tevi aizved ceļš. Viegli lietojams ar lietotājam draudzīgu uzlādi — tas ērti iekļausies tavā aizņemtajā dzīvesveidā. 

  * Kombinētais WLTP no 411 km līdz 512 km (atkarībā no specifikācijas). Elektromotora pilnuzlādes nobraukums ir sniegts salīdzināšanas nolūkos un var mainīties atkarībā no tādiem faktoriem kā aprīkojuma līmenis un transmisija, uzstādītie piederumi (pēc reģistrācijas), braukšanas stils, laika apstākļi, ātrums un transportlīdzekļa slodze. Šīs vērtības var nesakrist ar faktiskajiem braukšanas rezultātiem. Visi automobiļi ir sertificēti saskaņā ar vieglajiem transportlīdzekļiem paredzēto pasaules mēroga testa procedūru (WLTP). Izmanto mūsu nobraucamā attāluma kalkulatoru, lai paredzētu reālo sniedzamību konkrētos apstākļos.

Viscaur elektrisks, visu riteņu piedziņa

Toyota bZ4X ir elektriskās paaudzes līderis. Izturīga konstrukcija un dinamisks SUV dizains satiekas ar klasē labāko pilnpiedziņu. Inovatīvs un efektīvs – uzticamais Toyota bZ4X nodrošina izcilu akumulatora kalpošanas laiku pilnīgam sirdsmieram.

 • Vienmēr savienots, vienmēr ceļā

  Viedais vadības panelis palīdz sinhronizēt datus starp tavu auto un viedtālruni, un lietotne MyToyota padara braukšanu ērtāku un auto lietošanu intuitīvāku.

Automobiļi noliktavā

Šobrīd pārdošanā ir plašs Toyota bZ4X modeļu klāsts
Opens in new window Apskati auto noliktavā

Toyota T-Mate — kopā ar tevi drošākam braucienam

Toyota bZ4X aprīkojumā ir iekļauts T-Mate — tavs izpalīdzīgais braukšanas partneris, kas nodrošina klasē vadošās drošības funkcijas. T-Mate ir sistēmu kopums, kas ir radīts, lai palīdzētu tev un padarītu braukšanu drošāku, neatkarīgi no tā, vai novieto automobili stāvvietā, brauc pa šoseju vai pārvietojies pilsētā.
 • Toyota Safety Sense Toyota bZ4X ietver jaunākās paaudzes Toyota Safety Sense, kā arī funkciju bezvadu atjaunināšanas opciju.
 • Aklo zonu monitors (BSM) Aklo zonu monitora sistēma brīdina vadītājus par visiem transportlīdzekļiem, kurus viņi, iespējams, nav pamanījuši sānu spoguļos. Tas ir īpaši noderīgi, veicot apdzīšanu.
 • Citas braukšanas un stāvvietā novietošanas palīgfunkcijas Turklāt Toyota bZ4X ir aprīkots ar citām novatoriskām T-Mate braukšanas un stāvvietā novietošanas palīgfunkcijām, piemēram, drošas izkāpšanas palīgsistēmu, avārijas apstāšanās sistēma, vadītāja noguruma monitoru un adaptīvo tālo gaismu sistēmu, sniedzot tev pārliecību un padarot braukšanas vidi vēl drošāku tev un citiem satiksmes dalībniekiem.

Izvēlies sev piemērotāko aprīkojuma līmeni un dzinēju

Izvēlies aprīkojuma līmeni

3 papildus

Šiem kritērijiem neatbilst neviens automobilis; lūdzu, maini meklēšanas nosacījumus

 • Toyota bZ4X - Luxury - Pilsētas SUV

  Toyota bZ4X Luxury

  Pilsētas SUV
  • +
   18 collu vieglmetāla diski (ar 5 dubultspieķiem)
  • +
   Smart Entry & Start sistēma
  • +
   Atpakaļskata kamera

  Izvēlies šo dzinēju


  No

  41 100 €

  EV | Priekšējo riteņu piedziņa
  • Nobraucamais attālums
   514 - 436 km
  • Elektrības patēriņš
   14.4 - 16.9 kWh/100 km
  • Akumulators (bruto)
   71.4 kWh
  • Ātrs uzlādes laiks
   30 min
  • Akumulators (neto)
   64 kWh
  • Akumulatora uzlādes laiks
   6.5 h
 • Toyota bZ4X - Executive - Pilsētas SUV

  Toyota bZ4X Executive

  Pilsētas SUV
  • +
   Tonētie stikli aizmugures logiem
  • +
   Elektriski darbināmas bagāžas nodalījuma durvis
  • +
   Adaptīvā tālo gaismu sistēma

  Izvēlies šo dzinēju


  No

  47 900 €

  EV | Pilnpiedziņa
  • Nobraucamais attālums
   462 - 411 km
  • Elektrības patēriņš
   16.2 - 18.1 kWh/100 km
  • Akumulators (bruto)
   71.4 kWh
  • Ātrs uzlādes laiks
   30 min
  • Akumulators (neto)
   64 kWh
  • Akumulatora uzlādes laiks
   6.5 h

  No

  45 100 €

  EV | Priekšējo riteņu piedziņa
  • Nobraucamais attālums
   504 - 436 km
  • Elektrības patēriņš
   14.7 - 16.9 kWh/100 km
  • Akumulators (bruto)
   71.4 kWh
  • Ātrs uzlādes laiks
   30 min
  • Akumulators (neto)
   64 kWh
  • Akumulatora uzlādes laiks
   6.5 h
 • Toyota bZ4X - Premium - Pilsētas SUV

  Toyota bZ4X Premium

  Pilsētas SUV
  • +
   20 collu vieglmetāla diski (ar 5 dubultspieķiem)
  • +
   Panorāmas jumta lūka
  • +
   Aklo zonu monitors (BSM)

  Izvēlies šo dzinēju


  No

  52 550 €

  EV | Pilnpiedziņa
  • Nobraucamais attālums
   416 - 411 km
  • Elektrības patēriņš
   17.9 - 18.1 kWh/100 km
  • Akumulators (bruto)
   71.4 kWh
  • Ātrs uzlādes laiks
   30 min
  • Akumulators (neto)
   64 kWh
  • Akumulatora uzlādes laiks
   6.5 h

  No

  49 750 €

  EV | Priekšējo riteņu piedziņa
  • Nobraucamais attālums
   444 - 436 km
  • Elektrības patēriņš
   16.6 - 16.9 kWh/100 km
  • Akumulators (bruto)
   71.4 kWh
  • Ātrs uzlādes laiks
   30 min
  • Akumulators (neto)
   64 kWh
  • Akumulatora uzlādes laiks
   6.5 h
Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa. 
Cenā ir iekļauta lētākā krāsa.
Piedāvājums attiecas uz automobiļiem, kas reģistrēti pilnvarotā Toyota pārstāvniecībā līdz 30.09.2024., vai kamēr ir pieejami akcijas automobiļi. Īpašie piedāvājumi nav apvienojami.