1. Jauni automobiļi
Ātrā atlase
Sākot no
73 600 €
CO₂
0 g/km
Nobraucamais attālums
650 km

GALERIJA

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Toyota pārstāvniecību.

Atklāj ūdeņraža spēku

Ūdeņraža paaudzes priekšgalā ar ūdeņradi darbināmais Toyota Mirai apvieno vadošās tehnoloģiju inovācijas ar nevainojamu stilu un dinamisku piedziņu, emitējot tikai ūdeni.

Pārsteidzošs dizains, izcils sniegums

Jaunajam Mirai, kas veidots uz pilnīgi jaunas platformas ar garāku garenbāzi, ir platāka un zemāka virsbūve. Tas sniedz zemāku smaguma sajūtu un nodrošina maksimālu stabilitāti. Garāka aizmugurējā pārkare papildina aerodinamisko koptēlu.

650 km tīra prieka

Mirai apvieno izcili klusu braukšanu ar nepārspējamu komfortu. Revolucionārā ūdeņraža degvielas šūnu tehnoloģija nerada emisijas un ļauj nobraukt 650 km ar vienu uzpildi.

Uzlabots līdz pašam kodolam

Auto uzpilde ir vienkārša. Mirai uzpildīšana aizņem līdz piecām minūtēm. Tas ir līdzīgi kā parasta auto uzpilde. Sūknis paveic visu darbu. Vienkārši pievieno uzgali un nospied rokturi, nostiprinot to vietā. Mirai dators nosūta informāciju sūknim, droši un ātri piepildot tvertni.

Tīrāks gaiss, lai kur tu dotos

Pirmā Toyota radītā gaisa attīrīšanas sistēma likvidē kaitīgos piesārņotājus, piemēram, sēra dioksīdu un slāpekļa oksīdu. Katru gadu pieaugušais cilvēks izelpo un ieelpo aptuveni 4 730 400 litrus gaisa. Ik pēc 10 000 kilometru Mirai attīra tikpat lielu daudzumu gaisa.

Kā tas darbojas?

Pirmoreiz Toyota modelī — gaisa attīrīšanas sistēmā gaiss, kas tiek ievadīts degvielas šūnā, plūst caur aktīvās ogles filtru, kas uztver sīkas putekļu daļiņas un kaitīgus piesārņotājus, piemēram, sēra dioksīdu un slāpekļa oksīdu. Tādējādi gaiss, kas izplūst no Mirai, ir tīrāks nekā pirms ieplūšanas sistēmā.

Inovācijas rokas stiepiena attālumā

Neatkarīgi no tā, vai tu dodies darba braucienā vai garākā piedzīvojumā, Toyota Mirai sniedz tev pilnīgu kontroli pār automobili ar augstākās klases tehnoloģijām katrā kustībā.
 • Tikai viens pieskāriens 12,3 collu multivides skārienekrāns ļauj tev pielāgot braucienu savām vēlmēm, piekļūstot viedtālruņa integrācijas funkcijām, piemēram, Apple CarPlay™ un Android Auto™. Un ar īpaši lielu vējstikla projekcijas displeju tu vari redzēt norādījumus, ceļa zīmes, brīdinājumus par ātrumu un uzraudzīt automobiļa stāvokli uz ceļa, izmantojot joslas ievērošanas palīgsistēmu.
 • Paturi visu redzeslokā Novietojot auto stāvēšanai, viedais panorāmas skata monitors izmanto četras kameras, kas darbojas kopā ar 12 attāluma eholokatoriem, nodrošinot, ka Mirai atpazīst objektus un cilvēkus 360 grādu leņķī ap to.
 • Seko līdzi tam, kas notiek aiz tevis Pat ja bagāža vai pasažieri aizsedz aizmugurējo vējstiklu, Mirai digitālajam atpakaļskata spogulim ir īpaši plats skata objektīvs, kas nodrošina skaidru un asu panorāmas skatu.

Izcils komforts un telpa

Toyota Mirai ieskauj tevi tīrā greznībā. Drosmīgi, pārsteidzoši elementi kontrastē ar neuzkrītošu dizainu plašajā un ietilpīgajā salonā.

Toyota T-Mate — kopā ar tevi drošākam braucienam

Mirai aprīkojumā ir iekļauts T-Mate — tavs izpalīdzīgais braukšanas partneris, kas nodrošina klasē vadošās drošības funkcijas. T-Mate ir sistēmu kopums, kas ir radīts, lai palīdzētu tev un padarītu braukšanu drošāku, neatkarīgi no tā, vai brauc pa šoseju, pārvietojies pilsētā vai novieto automobili stāvvietā.
 • Sadursmes novēršanas sistēma (PCS)

  Sadursmes novēršanas sistēma var palīdzēt tev noteikt un izvairīties no sadursmēm ar citiem transportlīdzekļiem, gājējiem, velosipēdistiem un motocikliem. Tā brīdina vadītāju ar skaņas un vizuāliem signāliem, kā arī aktivizē asistējošo bremzēšanu. Ja vadītājs savlaicīgi nenospiež bremžu pedāli, automobiļa ātrums tiek samazināts automātiski, lai novērstu vai mazinātu sadursmi. Turklāt sadursmju krustojumos novēršanas palīgsistēma un avārijas stūrēšanas palīgsistēma nodrošina atbalstu diennakts gaišajā laikā, kad tu veic pagriezienus krustojumos un izvairīšanās manevrus.

 • Adaptīvā kruīza kontrole (ACC)

  Šī sistēma uztur minimālo iepriekš iestatīto attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa. Ja attālums samazinās, sistēma samazina automobiļa ātrumu, izmantojot bremzes un aktivizējot bremžu gaismas. Ja automobilis ir aprīkots ar ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu (RSA), sistēma atpazīs arī ātruma ierobežojumus un ieteiks nepieciešamās ātruma izmaiņas.

 • Avārijas apstāšanās sistēma (EDSS)

  Ja sistēma kādu laiku nenosaka vadītāja darbības, tā brīdina vadītāju ar skaņas signālu. Ja vadītāja darbības joprojām netiek uztvertas, EDSS pakāpeniski aptur automobili, vienlaikus droši noturot to joslā. Tiek aktivizētas automobiļa avārijas gaismas, lai brīdinātu citus satiksmes dalībniekus, un tiek atslēgtas tā durvis, lai vajadzības gadījumā nodrošinātu avārijas dienestu piekļuvi.

 • Proaktīvās braukšanas palīgsistēmas – palēnināšanas palīgsistēma (PDA)

  Šī sistēma nodrošina vienmērīgu ātruma samazināšanu, kad akseleratora pedālis tiek atlaists, tuvojoties pa priekšu braucošam auto.

 • Toyota Safety Sense – bezvadu atjauninājumi

  Bezvadu programmatūras atjauninājumi nodrošina, ka Toyota Safety Sense (TSS) vienmēr ietver jaunākās funkcijas un uzlabojumus.

Dzīve ir tev tuvāk, kad tu esi savienots

Lietotne MyToyota ir tavam automobilim paredzētu savienotu pakalpojumu komplekts, kas atvieglos tavu ikdienu.
Skatīt vairāk

Biežāk uzdotie jautājumi par ūdeņradi

Ūdeņradi var uzpildīt tieši tāpat kā degvielu — to var izdarīt uzpildes stacijā mazāk nekā 5 minūšu laikā.

Degvielas šūnu automobiļi katrā kilometrā izdala aptuveni tādu pašu ūdens tvaiku daudzumu kā benzīna automobiļi.

Mūsdienās ūdeņradis, kas tiek uzskatīts par rūpniecības preci, ir viegli iegūstams no dažādiem dabīgiem avotiem.

Kopš 2007. gada degvielas šūnu cenas jau ir samazinājušās uz pusi. Pieaugot to izstrādei, drīz degvielas šūnas būs visur.

Ūdeņraža tvertnes ir izgatavotas no oglekļa šķiedras un tiek rūpīgi pārbaudītas. Tās ir tikpat drošas kā citu degvielas veidu, piemēram, dīzeļdegvielas un dabasgāzes tvertnes.

Ūdeņradis jau daudzus gadus tiek izmantots rūpniecībā kā degvielas avots autobusiem, autoiekrāvējiem, laivām un pat raķetēm.

Izvēlies sev piemērotāko aprīkojuma līmeni un dzinēju

Izvēlies aprīkojuma līmeni

2 papildus

Šiem kritērijiem neatbilst neviens automobilis; lūdzu, maini meklēšanas nosacījumus

 • Mirai - Premium - 4 durvju sedans

  Mirai Premium

  Hibrīds
  4 durvju sedans
  • +
   19" vieglmetāla diski (235/55R19)
  • +
   Riepas remonta komplekts
  • +
   Tonētie stikli aizmugures logam

  Izvēlies šo dzinēju


  No

  73 600 €

  EV | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   0 g/km
  • Nobraucamais attālums
   650 km
 • Mirai - Ambassador - 4 durvju sedans

  Mirai Ambassador

  Hibrīds
  4 durvju sedans
  • +
   20" vieglmetāla diski (245/45ZR20)
  • +
   Riepas remonta komplekts
  • +
   Tonētie stikli aizmugures logam

  Izvēlies šo dzinēju


  No

  80 600 €

  EV | Priekšējo riteņu piedziņa
  • CO₂
   0 g/km
  • Nobraucamais attālums
   650 km
Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa. 
Cenā ir iekļauta lētākā krāsa.