1. Let's go beyond
  2. Emissions
Ātrā atlase

Mēs virzāmies tālāk no nulles emisijām

Ir pagājuši 25 gadi, kopš mēs kā pirmie ieviesām elektrificētas tehnoloģijas, radot Toyota Prius. Mēs esam turpinājuši savus centienus šajā jomā un nebūsim apmierināti, kamēr katrs klients neatradīs viņam un mūsu planētai piemērotu risinājumu. Tas nozīmē, ka mūsu piedāvāto elektrisko spēka piedziņu klāsts ir plašs – hibrīdi, uzlādējamie hibrīda elektriskie automobiļi, elektromobiļi un ūdeņraža automobiļi. Mūsu mērķis ir ne tikai sasniegt nulles emisijas, bet doties vēl tālāk. Radīt automobiļus, kam ir pozitīva ietekme uz vidi. Tādus automobiļus kā ar ūdeņradi darbināmo Mirai, kas braukšanas laikā izdala tikai ūdeni un attīra gaisu.
  • Hibrīdi un uzlādējamie hibrīdi

    Mēs esam krietni pavirzījušies uz priekšu kopš ikoniskā Toyota Prius – pasaulē pirmā sērijveidā ražotā hibrīdautomobiļa. Pateicoties mūsu 25 gadu ilgajai pieredzei, pašlaik pa pasaules ceļiem pārvietojas miljoniem hibrīdu. Šie augstākas veiktspējas hibrīdi var braukt līdz pat 70% no laika elektriskajā režīmā, neradot emisijas. Un nākamajos gados tiks sasniegts vēl lielāks progress.

  • Toyota bZ sērija

    Toyota bZ sērija ir nākamās paaudzes, pilnībā elektrisko modeļu saime, kas dodas tālāk par nulli. Pirmais no šiem pilnībā elektriskajiem automobiļiem ietver arī citus jauninājumus, piemēram, elektroniskās stūres sistēmu (steer-by-wire) un saules paneļa uzlādi.

  • Mirai

    Ūdeņraža enerģijai ir sava stila ikona – Toyota Mirai. Šis ir pasaulē pirmais sērijveidā ražotais ūdeņraža automobilis, nu jau otrajā paaudzē. Mirai ir automobilis, kas jau dodas tālāk par nulli. Izdalot tikai tīru ūdeni, tas ne tikai nerada emisijas, bet arī attīra gaisu braukšanas laikā.

Vienmēr vari doties tālāk

Skatīt vairāk

Mēs virzāmies tālāk no ierobežojumiem

Skatīt vairāk

Mēs virzāmies tālāk no gaidītā

Skatīt vairāk

Mēs virzāmies tālāk no savām robežām

Skatīt vairāk