1. Start your impossible
 2. Mobility
Ātrā atlase

 

Mobilitāte

Mēs ticam pasaulei bez ierobežojumiem

 • Attēlots Toyota prototips. Nav pārdošanā.

  e-Palette

  Jauns mobilitātes pakalpojums ikvienam.

  e-Palette ir nākamās paaudzes elektromobilis (BEV), kas īpaši radīts konceptam “Mobilitāte kā pakalpojums” (MaaS*) un kurā izmantotas tādas tehnoloģijas kā elektrifikācija, kā arī savienotā un automatizētā braukšana. e-Palette nodrošina transporta un komercijas pakalpojumus, lai atvieglotu klientu ikdienu.

  * “Autonomitāte” un “Mobilitāte kā pakalpojums” raksturo Toyota mobilitātes pakalpojumus, kuros izmantoti automatizēti transportlīdzekļi.

 • Attēlots Toyota prototips. Nav pārdošanā.

  T-TR1

  Virtuālās mobilitātes roboti, kas pastiprina cilvēku spējas.

  Toyota T-TR1 koncepta robots parāda virtuālās mobilitātes potenciālu un to, kā robotika var pastiprināt cilvēka spēju uzturēt saikni ar cilvēkiem un vietām.

 • Attēlots Toyota prototips. Nav pārdošanā.

  LQ

  Veido emocionālu saikni ar tā vadītāju.

  LQ ir koncepta automobilis, kurā izmantotas progresīvas tehnoloģijas, lai veidotu emocionālu saikni starp automobili un tā vadītāju saskaņā ar galveno attīstības tēmu “mācīties, augt, mīlēt”. LQ ir aprīkots ar automatizētām braukšanas iespējām un “Yui”, jaudīgu un interaktīvu palīgu ar mākslīgo intelektu, kas mācās no vadītāja un sniedz personalizētu mobilitātes pieredzi. Nosaukums LQ izsaka Toyota cerību, ka šī pieeja veicinās tādu nākotnes transportlīdzekļu izstrādi, kas uzlabo attiecības starp automobili un tā vadītāju.

 • Attēlots Toyota prototips. Nav pārdošanā.

  T-HR3

  Atsaucīga un attālināti vadāma robotika.

  T-HR3, kas izstrādāta, lai atdarinātu cilvēka kustību maigos pieskārienus, palīdz paplašināt cilvēku mobilitāti viņu pašu mājās vai darbinieku spējas un drošību darba vietā.

 • Mirai

  Nākamais FCEV tehnoloģiju posms.

  Pilnībā pārveidotais Mirai ir nozīmīgs solis degvielas šūnu elektrisko automobiļu (FCEV) un potenciālās ūdeņraža sabiedrības attīstībai.

 • Sora – degvielas šūnu elektriskais autobuss

  Ērts un videi draudzīgs.

  Degvielas šūnu elektriskais autobuss, kura nosaukums veidots no ūdens cikla: debesis, okeāns, upe, gaiss (sky, ocean, river, air), ir ieguvis atjauninātu formu un funkcijas, lai uzlabotu visu iedzīvotāju mobilitāti, vienlaikus aizsargājot vidi no kaitīgajām CO₂ emisijām.

 • Attēlots Toyota prototips. Nav pārdošanā.

  C+walk T

  Asistents, kas atvieglo pārvietošanos.

  Stilīgais C+walk T ir radīts, lai palīdzētu cilvēkiem ar kustību traucējumiem vieglāk un drošāk pārvietoties ikdienā. Elektrisks, kompakts un viegli manevrējams – tas ir vienmēr gatavs darbam.

 • Attēlots Toyota prototips. Nav pārdošanā.

  Micro Palette

  Piegādes robots ar personību.

  Šis mazais, autonomais robots tika radīts lieliem darbiem. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešams veikt paku piegādes no durvīm līdz durvīm, vai palīdzēt pārvietot noliktavas inventāru, Micro Palette to var paveikt ar "smaidu". "Cilvēcība" ir būtiska tās uzvedības daļa, ļaujot veikt piegādes klientiem sirsnīgi un iejūtīgi.

©2024 Toyota Motor Corporation. Visas tiesības aizsargātas. Olimpiskās simbolikas, terminoloģijas un attēlu izmantošanu regulē Starptautiskā Olimpiskā un Paralimpiskā komiteja. 

Attēli: Ernie Gawilani, Fu Xinhani, Zhou Jingjingi, Anne Zagré, Samir Aït Saïdi, Alexis Hanquinquanti, Erin Jacksoni un Oskana Mastersi attēli: Getty Images. Leo-Pekka Tähti attēla autors: Nina Kakonen. Eva Moral attēla autors: Mario Gomez. Olivia McTaggarti attēla autors: Reuters-AFLO. Emma Twigg attēla autors: AP-AFLO/Reuters-AFLO. David Liti un Dora Bodony attēlu autors: AP-AFLO. Tomoki Ota attēla autors: Yohei Osada/AFLO Sport. Ren Tazawa attēla autors: AFLO Sport.