1. Electrified
  2. EV Charging
Ātrā atlase

Toyota mājas lādētāji

Modernais Toyota mājas lādētājs ļauj tev atraisīt sava uzlādējamā hibrīda vai pilnībā elektriskā automobiļa potenciālu, esot mājās. Neatkarīgi no tā, vai tu vēlies ietaupīt degvielu, braucot ar tīru elektroenerģiju, vai ietaupīt laiku, retāk apmeklējot publiski pieejamās ātrās uzlādes stacijas, mūsu kvalitatīvie mājas lādētāji ir ērts un rentabls veids, kā uzlādēt automobili ikdienā.

Mājas ir tur, kur ir uzlādes iespējas

Izmantojot esošo elektrības padevi, mājas lādētāji sniedz vienkāršu, ātru un pieejamu veidu, kā uzlādēt automobili mājās.

Sazinies, atpūties, uzlādē

Toyota mājas lādētājs ir vienkāršs un efektīvs veids, kā uzlādēt uzlādējamo hibrīdu vai elektromobili mājās. Uzstādīti garāžā vai uz piebraucamā ceļa, tie uzlādē automobiļa akumulatoru ātrāk un uzticamāk nekā no mājas kontaktligzdas, sniedzot tev pārliecību, ka automobilis vienmēr būs pilnībā uzlādēts un gatavs darbam.

Vairāk uzlādes, vairāk prieka

Izmantojot Toyota mājas lādētāju, tu vari vēl vairāk izbaudīt unikālo braukšanas pieredzi, ko sniedz uzlādējamais hibrīds vai elektromobilis. Regulāra uzlāde nozīmē, ka tavs uzlādējamais hibrīds vairāk laika darbosies klusajā elektrorežīmā, ietaupot degvielu un samazinot emisijas, savukārt elektromobiļa vadītāji var sākt katru dienu ar pārliecību, zinot, ka var doties tālāk, neapstājoties uzlādes veikšanai.

Pārvaldi enerģijas plūsmu

Toyota mājas lādētāji ļauj tev pārvaldīt auto uzlādi gan tagad, gan turpmāk. Plānojot uzlādi automobilī vai izmantojot viedtālruņa lietotni MyT, tu vari baudīt lētākus elektroenerģijas tarifus zema pieprasījuma stundās. Papildus tam tie ir aprīkoti ar Eiropas standarta 2. tipa savienotājiem, lai tu turpmākajos gados varētu izbaudīt pilnīgu sirdsmieru.

MyT ļauj tev būt noteicējam

Izmantojot MyT lietotni, tu vienmēr būsi sasaistē ar savu Toyota – sāc vai ieplāno uzlādi, apskati akumulatora uzlādes līmeni, atrodi un atbloķē publiski pieejamās ātrās uzlādes stacijas. Neatkarīgi no tā, vai stāvi veikalā rindā vai atpūties mājās.

Lejupielādē lietotni MyT jau šodien.

Toyota mājas lādētāji

Moderns, drošs un gatavs nākotnei. Toyota mājas lādētāji nodrošina izcilu kvalitāti un uzticamību, padarot tos par ideālu partneri tavam Toyota uzlādējamajam hibrīdam vai Toyota elektriskajam automobilim.

Toyota mājas lādētāji

Nominālais spriegums: 230/400 V maiņstrāva (līdz 3 fāzēm)
Maks. uzlādes strāva: 16 A (katrā fāzē)
Maks. jauda: 11 kW
Izmēri: 272 x 221 x 116 mm (A4 izmērs)
Svars: 4,5 kg
IP kategorija: IP54 (piemērots lietošanai ārpus telpām)
Darba temperatūra: -25°C līdz +40°C
Kabelis: fiksēts, garums 6 m
Spraudņa veids: 1 gab. type 2
Garantija: 3 gadi (iegādājoties kopā ar automobili un to uzstādīs Toyota partneris)

Visi Toyota elektromobiļi un pieslēdzamie hibrīdi tiek pārdoti ar uzlādes kabeļiem.
Attēli ir ilustratīvi.