1. Jauni automobiļi
  2. Land Cruiser
  3. Highlights
Ātrā atlase
74 900 €

Modeļa Land Cruiser neatkārtojamās funkcijas

Virsmas selektors

Pārvari jebkuru apvidu

Optimizē auto balstiekārtu, izmantojot Multi-Terrain Select (MTS), kas ir izstrādāts, lai sniegtu tev iespēju pārvarēt jebkuru apvidu. No smilšu kāpām līdz sniegam – nav nekā, ar ko auto nevarētu tikt galā.

FCTA

Uzzini, kas ir priekšā

Brauc ar paaugstinātu drošību, pateicoties brīdinājumam par priekšpusē šķērsojošo satiksmi. Šī funkcija nosaka auto priekšā braucošos transportlīdzekļus un velosipēdus, brīdinot par apdraudējumiem vai iespējamām sadursmēm.

Panorāmas skata monitors

Iegūsti plašu redzamību

Izbaudi pilnīgi jaunu braukšanas redzamības līmeni. Panorāmas skata monitors izmanto 4 kameras auto priekšpusē, aizmugurē, kreisajā un labajā pusē, lai nodrošinātu 360 grādu putna lidojuma leņķa skatu uz neredzamajām zonām.

LED priekšējie lukturi

Gaišākiem braucieniem

Izgaismo ceļu ar priekšējiem un aizmugurējiem prožektoru tipa LED lukturiem. Papildinot urbāno eksterjera dizainu, šie lukturi nodrošina lielisku redzamību uz priekšā esošā ceļa.

Toyota Smart Connect

Savienojums ērtiem braucieniem

Toyota Smart Connect padara automobili par tālruņa papildinājumu. Tūlītējs bezvadu savienojums un savietojamība gan ar Apple CarPlay, gan Android Auto™ ļauj tev būt soli priekšā vieglāk nekā jebkad agrāk. Reāllaika bezvadu atjauninājumi nodrošina, ka tu vienmēr saņem jaunākos atjauninājumus.

12,3" displejs

Visam, kas tev jāzina

Displejs, ar kuru pasaule ir pieejama rokas stiepiena attālumā. Plašais 12,3 collu ekrāns sniegs tev visu nepieciešamo informāciju, tostarp automobiļa ātrumu, brīdinājuma indikatorus un detalizētu navigācijas informāciju.

Apsildāma stūre

Ērta braukšana aukstākos laikapstākļos

Apsildāmā stūre nodrošina ērtības neatkarīgi no laikapstākļiem – vienkārši nospied pogu, lai aktivizētu apsildi uz 30 minūtēm.

Dzērienu dzesētājs

Izbaudi svaigumu katrā braucienā

Apmierini piedzīvojumu slāpes ar dzērienu dzesētāju. Novietots centrālās konsoles kastē, tas nodrošina, ka tev vienmēr būs pieejams atdzesēts dzēriens, ko baudīt.

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/car-config/lv/lv?path=highlights/60ae2897-f9e1-4ff6-bc61-974d2d0edb5f with body {"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota.lv/new-cars/land-cruiser/highlights","configure":"https://www.toyota.lv/new-cars/land-cruiser/build","specs":"https://www.toyota.lv/new-cars/land-cruiser/specifications"}}}}

{"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota.lv/new-cars/land-cruiser/highlights","configure":"https://www.toyota.lv/new-cars/land-cruiser/build","specs":"https://www.toyota.lv/new-cars/land-cruiser/specifications"}}}}