1. Jauni automobiļi
Ātrā atlase
LĪZINGA LIKME 0,99% + 3 MĒNEŠU EURIBOR*
Sākot no
45 300 €
Patēriņš
0.5 - 0.8 l/100 km
CO₂
11 - 17 g/km

TOYOTA PRIUS IEGŪST 2024. GADA PASAULES GADA AUTO DIZAINA BALVU

Skatīt vairāk

Jaunais Toyota Prius Plug-in Hybrid — dizaina balvas “Red Dot” ieguvējs 2023. gadā

Jaunais Toyota Prius Plug-in Hybrid iegūst “Red Dot” dizaina balvu. Starptautiskā žūrija, kurā ir 43 locekļi, nolēma, ka Prius Plug-in Hybrid ir galvenās balvas “Labākais no labākajiem” cienīgs. Tas ir augstākais apbalvojums kategorijā “Produktu dizains”.

Vairāk

Toyota Prius Plug-in Hybrid galerija

Jaunais Prius Plug-in Hybrid izskatās izcili no jebkura leņķa. Tā monoformas dizains ar pārsteidzošu mērķtiecības auru piesaista uzmanību neatkarīgi no tā, vai to pamani pāri ielai vai no augstas biroja ēkas. Skyview jumts nemanāmi savieno priekšējo un aizmugurējo stiklu, uzsverot jaunā Prius Plug-in Hybrid kupejas iedvesmoto stilu.

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Toyota pārstāvniecību.

Ziemas riteņi par īpašu cenu un līzinga likme 0,99% + 3 mēnešu EURIBOR

Rīkojies tagad

Jauna ikona. Tas pats nosaukums

Mainījies līdz nepazīšanai – jaunais Prius Plug-in Hybrid pārsniedz gaidīto. Nepārprotami stilīgs un efektīvāks nekā jebkad agrāk, jaunais Prius Plug-in Hybrid ir novatorisks un bezbailīgs. Tas izstaro progresu katrā tā detaļā. 

Aizsniedz debesis
Pamanāma personība
Kupejas stils ar praktiskumu
Ikonisks nosaukums, jauns stils
Saules paneļu jumts
Uzlādē

Aizsniedz debesis

Nekas labāk neparāda jaunā Prius Plug-in Hybrid māksliniecisko dizaina un inženierijas mijiedarbību kā Skyview panorāmas jumts*, kas piepilda salonu ar patīkamu saules gaismu. *Pieejams aprīkojuma līmenī Luxury

Pamanāma personība

Jaunais Prius Plug-in Hybrid ir pionieris visos aspektos ar aizraujošu jaunu estētiku, kas piesaista skatienu. Tā spēcīgo personību papildina izteiksmīgi 19 collu riteņi katrā stūrī.

Kupejas stils ar praktiskumu

Funkcija bieži ietekmē formu. Bet ne šoreiz. Jaunā Prius Plug-in Hybrid aizmugures durvju rokturi ir iestrādāti C statņos, lai saglabātu plūstošo kupejas formu.

Ikonisks nosaukums, jauns stils

Prius Plug-in Hybrid. Tu zini tā nosaukumu. Taču tagad tam ir vēl neredzēts dizains, ko lepni izceļ un pasvītro jaunā Prius Plug-in Hybrid dramatiskais pilna platuma aizmugurējais lukturis.

Saules paneļu jumts

Saules paneļu jumts* pārvērš saules gaismu papildu akumulatora enerģijā, ģenerējot to bez maksas. Tas var ģenerēt līdz 8 km elektriskās sniedzamības dienā vai 1200 km gadā. *Iekļauts aprīkojuma līmeņa Premium standarta aprīkojumā

Uzlādē

Atraisi Prius Plug-in Hybrid potenciālu ar regulāru uzlādi mājās vai ceļā. Bieža uzlāde optimizē piedziņu, samazinot degvielas patēriņu un nodrošinot ilgāku braukšanas laiku EV režīmā.

Dinamisks dizains

Jaunā Prius Plug-in Hybrid novatoriskais gars atspoguļojas tā bezkompromisa dizainā. Dramatisks un aerodinamiski optimizēts, uzlabotais jaunais Prius Plug-in Hybrid izceļas ar zemu jumta līniju un kupejas iedvesmotām proporcijām. Dinamisks un emocionāls — šis ir Prius Plug-in Hybrid vēl neredzētā veidolā.

Kontrolē situāciju
Vieta, kur relaksēties
Elegances māksla
Inteliģents apgaismojums

Kontrolē situāciju

Centrālā konsole apvieno skaistu dizainu ar skaņas funkcionalitāti. Papildus ergonomiskajam pārnesumkārbas pārslēgam tā ietver uzlādes pieslēgvietas, krūzīšu turētājus un vietu tālrunim.

Vieta, kur relaksēties

Jaunais Prius Plug-in Hybrid ir grezns savā vienkāršībā. Ar garāku garenbāzi, uzlabotu komfortu un pilnībā pārdomātu salona izkārtojumu tā ir īstā vieta, ko izbaudīt.

Elegances māksla

Saskaņotās dizaina detaļas uz paneļa un ergonomiski veidotie sēdekļi rada harmonisku un atsvaidzinoši nepārblīvētu salona estētiku.

Inteliģents apgaismojums

Jaunā Prius Plug-in Hybrid salona apgaismojums rada nomierinošu atmosfēru un vienlaikus ir arī funkcionāls. Saistīts ar automobiļa drošības un braukšanas palīgsistēmām, tas var mirgot, lai brīdinātu par iespējamu apdraudējumu.

Mājas. Lai arī kur tu būtu

Plašs un izsmalcināts, ar inteliģentu dizainu, kas ir patīkams pieskārienam – jaunais Prius Plug-in Hybrid ir progresīvs gan automobiļa iekšpusē, gan ārpusē. Izbaudi zemu dinamisku, bet ērtu braukšanas pozīciju, kamēr elegantā salona arhitektūra un pieskārienam patīkamie materiāli uzsver jaunā Prius Plug-in Hybrid augstākās kvalitātes raksturu.

Apskati jauno Prius Plug-in Hybrid 360°

Modelis parāda tikai vienu aprīkojuma līmeni un neatspoguļo visu klāstu.
 • Divējāds DNS, viens mērķis: brīvība

  Hibrīda tehnoloģija nodrošina jaudu bez kompromisiem. Pilsētā jaunais Prius Plug-in Hybrid ir gandrīz nedzirdams elektroauto ar nulles izmešu līmeni un vairāk nekā 72 km* sniedzamību, izmantojot tikai akumulatora enerģiju. Taču ar integrēto 2,0 litru benzīna dzinēju Prius Plug-in Hybrid var droši doties tālāk.

  * Kombinēts braukšanas režīms, atkarīgs no braukšanas apstākļiem un modeļa.

Aizraujošiem braucieniem

Kāpēc izvēlēties starp efektivitāti un veiktspēju? Jaunais Prius Plug-in Hybrid apvieno elektrisko un dzinēja jaudu, lai sniegtu patiesi patīkamu braukšanas pieredzi. Spēcīgo sniegumu papildina sportiska braukšanas pozīcija, izveicīga stūrēšana un pārliecību iedvesmojoša stabilitāte.
 • Uzlabota jauda, spēcīgāks paātrinājums Ar 223 ZS jaudu jaunais Prius Plug-in Hybrid nodrošina pārsteidzošu paātrinājumu tieši tad, kad tas ir nepieciešams. Ārpus pilsētas jaunais Prius Plug-in Hybrid sasniedz 100 km/h no 0 tikai 6,8 sekundēs.
 • Brauc gudri, izmantojot ieteikumus par hibrīdu Lietotnes MyToyota funkcija “Ieteikumi par hibrīdu” analizē datus, lai palīdzētu tev braukt efektīvāk. Tā darbojas, maksimāli palielinot laiku, kas pavadīts EV režīmā, un uzlabojot degvielas patēriņu.
 • Režīms katram noskaņojumam Ar pārslēdzamiem braukšanas režīmiem jaunais Prius Plug-in Hybrid pielāgojas tev. Eco palielina efektivitāti, savukārt Sport piedāvā asāku, atsaucīgāku braukšanu. Normal ir abu apvienojums. Izvēlies EV režīmu, lai brauktu pilnībā elektriskā režīmā.
 • Jaudīga tehnoloģija, nemanāmi integrēta

  Jaunais Prius Plug-in Hybrid ļauj tev kontrolēt situāciju. Esot pie stūres, ērti piekļūsti multividei, izmantojot ātro un atsaucīgo 12,3 collu skārienekrānu. Vienlaikus pārraugi galveno braukšanas informāciju, izmantojot daudzfunkciju 7 collu TFT digitālo vadītāja displeju.

Uzlāde

Tev ir iespēja izvēlēties

 • Saules paneļu jumts

  Jaunais Prius Plug-in Hybrid var pārvērst saules enerģiju dzinējspēkā. Saules paneļu jumts pārvērš saules gaismu akumulatora enerģijā, radot līdz pat 8 km papildu elektromotora pilnuzlādes nobraukumu dienā.

 • Uzlāde mājās

  Nodrošini, ka tavs Prius Plug-in Hybrid vienmēr ir gatavs darbam, uzlādējot to mājās. To var pilnībā uzlādēt aptuveni 4 stundās*, izmantojot kontaktligzdu vai sienas lādētāju. Seko līdzi auto uzlādes stāvoklim, izmantojot tālruņa lietotni MyToyota. 

  * Precīzs uzlādes laiks var mainīties atkarībā no uzlādes apstākļiem.

 • Publiskās uzlādes stacijas

  Prius Plug-in Hybrid EV režīms ir ideāli piemērots lietošanai pilsētā. Esot ceļā, izmanto jaudīgas publiskās uzlādes stacijas, lai nodrošinātu vieglu un ērtu braukšanu bez emisijām.

Pilnīgs sirdsmiers

Mēs strādājam pie tā, lai nodrošinātu, ka visi tavas Prius Plug-in Hybrid lietošanas pieredzes aspekti ir nevainojami, patīkami un ērti. Pilnīgs sirdsmiers dara tieši to. Visaptverošs komplekts, kas nodrošina pilnīgu sirdsmieru — tas ietver visus būtiskos elementus*, lai palīdzētu tev maksimāli izbaudīt savu hibrīdu.
 • Līdz 10 gadu Toyota Relax garantija*

  Jauniem vai lietotiem Toyota var tikt piemērota līdz pat 10 gadu Toyota Relax apkopes aktivizētā garantija, ja auto apkope tiek veikta pilnvarotā Toyota autoservisā Baltijā.

 • Līdz 10 gadu palīdzība uz ceļa*

  Mūsu eksperti ir izstrādājuši Toyota automobili (neatkarīgi no gada vai modeļa) tā, lai tas būtu pēc iespējas uzticamāks un drošāks. Taču uz ceļa var notikt jebkas — it īpaši sliktos laika un ceļa apstākļos. Tāpēc mēs piedāvājam Toyota palīdzību uz ceļa, lai būtu tavā rīcībā līdz 10 gadus 24 stundas diennaktī.

 • Viss nepieciešamais auto aprīkojums

  Tev būs nepieciešami dažādi kabeļi atkarībā no automobiļa uzlādes veida. Lai nodrošinātu ērtu auto lietošanu, mēs ietveram visus nepieciešamos kabeļus automobiļa komplektācijā: 2. tipa kabeli mājsaimniecības kontaktligzdai un 2. tipa 3. režīma (32A Mennekes) kabeli ātrākai uzlādei, izmantojot īpašu mājas lādētāju.

 • Attālinātie pakalpojumi ar MyToyota

  Iegūsti labāko no sava Prius Plug-In Hybrid, izmantojot intuitīvo un jaudīgo lietotni MyToyota, kas ir tava atslēga uz savienotu viedtālruņa funkcionalitāti.

 • Toyota lādētājs

  Labākais risinājums ir sadalīt lādētāja maksu, iegādājoties jaunu auto. Ar īpaši izstrādātu lādētāju uzlāde notiek daudz ātrāk nekā ar standarta mājsaimniecības kontaktligzdu.

* Tiek aktivizēta pēc apkopes veikšanas pilnvarotā Toyota autoservisā Baltijā; garantija ir spēkā 12 mēnešus vai 15 000 kilometru nobraukumam (modeļiem ar atšķirīgu apkopes intervālu saskaņā ar ražotāja noteikto automobiļa apkopes intervālu) atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais.

Pārņem vadību no sava tālruņa

Izmantojot lietotni MyToyota, tu un tavs Prius Plug-in Hybrid vienmēr esat savienoti. Izmanto to, lai, piemēram, iepriekš atdzesētu salonu siltā dienā vai attālināti pārbaudītu, vai auto ir aizslēgts. Lietotne MyToyota arī palīdz pārraudzīt akumulatora uzlādes stāvokli un maksimāli izmantot jaunā Prius Plug-in Hybrid palielināto elektrisko jaudu.
Skatīt vairāk

Toyota T-Mate — kopā ar tevi drošākam braucienam

Lai nodrošinātu klasē vadošās drošības funkcijas, Prius Plug-in Hybrid ietver T-Mate — izpalīdzīgāko braukšanas partneri. T-Mate ir sistēmu kopums, kas radīts, lai palīdzētu tev un padarītu braukšanu drošāku neatkarīgi no tā, vai brauc pa šoseju, pārvietojies pilsētā vai novieto automobili stāvvietā. Ar T-Mate tu vienmēr esi drošās rokās. Tālāk ir apkopoti svarīgākie punkti; apskati pilnu Prius Plug-in Hybrid T-Mate funkciju klāstu automobiļa konfiguratorā.
 • Sadursmes novēršanas sistēma (PCS)

  Sadursmes novēršanas sistēma var palīdzēt tev noteikt un izvairīties no sadursmēm ar citiem transportlīdzekļiem, gājējiem un velosipēdistiem. Tā brīdina vadītāju ar skaņas un vizuāliem signāliem, kā arī aktivizē asistējošo bremzēšanu. Ja vadītājs savlaicīgi nenospiež bremžu pedāli, automobiļa ātrums tiek samazināts automātiski, lai novērstu vai mazinātu sadursmi.

 • Proaktīvās braukšanas palīgsistēmas (PDA) — stūrēšanas palīgsistēma (SA)

  Šī funkcija palīdz vadītājam neizbraukt no joslas. Sistēma nosaka līkumus un pielāgo palīgsistēmu, lai veicinātu atbilstošu stūrēšanu. Tā var arī palīdzēt nodrošināt stabilitāti, braucot taisni.

 • Drošas izkāpšanas palīgsistēma (SEA)

  Šī sistēma izmanto aklo zonu monitora radaru, lai palīdzētu novērst sadursmi starp atvērtām automobiļa durvīm un transportlīdzekli vai velosipēdistu, kas tuvojas no aizmugures. Ja pastāv sadursmes risks, ārējos spoguļos un daudzfunkcionālajā ekrānā iedegas indikatori, kā arī atskan skaņas signāls, lai brīdinātu automobilī esošos.

 • Vadītāja noguruma monitors (DMC)

  Šī sistēma izmanto virs stūres esošo kameru, lai uzraudzītu vadītāja modrību un stāvokli. Ja sistēma konstatē neparastu stāvokli, piemēram, nogurumu, tā aktivizē brīdinājumu. Šie dati tiek izmantoti, lai uzlabotu avārijas apstāšanās sistēmas (EDSS) darbību, agrāk atklājot neuzmanību.

 • Avārijas apstāšanās sistēma (EDSS)

  Ja sistēma kādu laiku nenosaka vadītāja darbības, tā brīdina vadītāju ar skaņas signālu. Ja vadītāja darbības joprojām netiek uztvertas, EDSS pakāpeniski aptur automobili, vienlaikus droši noturot to joslā. Tiek aktivizētas automobiļa avārijas gaismas, lai brīdinātu citus satiksmes dalībniekus, un tiek atslēgtas tā durvis, lai vajadzības gadījumā nodrošinātu avārijas dienestu piekļuvi.

 • Toyota Safety Sense – bezvadu atjauninājumi

  Bezvadu programmatūras atjauninājumi nodrošina, ka Toyota Safety Sense (TSS) vienmēr ietver jaunākās funkcijas un uzlabojumus.

 • Uzlabotā stāvvietā novietošanas sistēma (vadāma attālināti)

  Šī sistēma ļauj kontrolēt auto novietošanu stāvvietā no viedtālruņa, stāvot pie automobiļa. Vienkārša un viegli lietojama, tā atbalsta visu veidu manevrus. Papildu drošībai — ja lietotājs paceļ pirkstu no viedtālruņa, automobilis nekavējoties apstājas.

Biežāk uzdotie jautājumi par uzlādējamiem hibrīdiem

Hibrīdos un uzlādējamos hibrīdos tiek izmantota tā pati pārbaudītā tehnoloģija Toyota Hybrid Synergy Drive, taču ir viena būtiska atšķirība. Toyota uzlādējamiem hibrīdiem ir ievērojami lielākas ietilpības akumulators un lielāks elektromotora pilnuzlādes nobraukums — vairāk nekā 72 km* Prius Plug-in Hybrid gadījumā.

 

Uzlādējamos hibrīdus var uzlādēt arī no ārējā elektrības avota, piemēram, mājas kontaktligzdas, sienas lādētāja vai publiski pieejamos uzlādes punktos. Lai gan pēc iespējas biežāka uzlāde nodrošina maksimālu efektivitāti, Toyota uzlādējamie hibrīdi darbojas hibrīda režīmā pat tad, ja tie nav uzlādēti.

 

Hibrīda režīmā visi Toyota hibrīdi nemanāmi pārslēdzas starp diviem enerģijas avotiem — efektīvu benzīna dzinēju un inteliģentu pašuzlādes hibrīda akumulatoru. Tas nodrošina izcilu elastību, īpaši garākos braucienos.

 

 *Kombinēts braukšanas režīms, atkarīgs no braukšanas apstākļiem un modeļa.

Jaunais Prius Plug-in Hybrid ir rotaļīgi atsaucīgs un jaudīgs, nodrošinot dinamisku un patīkamu braukšanas pieredzi. Pateicoties iespaidīgajai saķerei un 223 ZS (DIN) kopējai sistēmas jaudai, tas sasniedz 100 km/h no 0 nieka 6,8 sekundēs.

 

Divējāda DNS Prius Plug-in Hybrid, kas ir efektīvāks par parasto auto, nodrošina lielāku degvielas ekonomiju un zemākas CO₂ emisijas. Papildus tam Prius Plug-in Hybrid piedāvā visas elektroauto priekšrocības, no jaudīga tūlītēja griezes momenta līdz gandrīz klusiem braucieniem pilsētā.

Jaunais Prius Plug-in Hybrid piedāvā vairākus braukšanas režīmus, un EV režīms ļauj tev doties jebkur ar nulles izmešu akumulatora enerģiju. Prius Plug-in Hybrid elektromotora pilnuzlādes nobraukums ir vairāk nekā 72 km*. Turklāt tu vari sasniegt maksimālo ātrumu 135 km/h EV režīmā, pat pilnībā nospiežot akseleratora pedāli**. Lai dotos tālāk par EV režīmā nobraucamo attālumu, Prius Plug-in Hybrid nemanāmi pārslēdzas uz hibrīda režīmu, apvienojot benzīna jaudu un akumulatora reģenerēto jaudu.

 

 * Kombinēts braukšanas režīms, atkarīgs no braukšanas apstākļiem un modeļa.

** Atkarīgs no tā, vai akumulatora uzlādes (State Of Charge(SOC)) līmenis ir pietiekams.

Mājsaimniecības kontaktligzda

Ērti uzlādējams mājās, Prius Plug-in Hybrid ļauj tev ieplānot uzlādi, lai izmantotu lētākus tarifus nakts laikā un zema pieprasījuma stundās, tādējādi samazinot ekspluatācijas izmaksas. 

 

Sienas lādētājs

Jauno Prius Plug-in Hybrid ir ieteicams uzlādēt regulāri, un sienas lādētājs nodrošina optimālas uzlādes ērtības un drošību. Pārraugi un kontrolē uzlādi attālināti, izmantojot lietotni MyToyota.

 

Publiskās uzlādes stacijas

Publisko uzlādes staciju tīkls sniedz ātru un vienkāršu veidu, kā nodrošināt regulāru Prius Plug-in Hybrid uzlādi. Lietotne MyToyota ļauj pārbaudīt atlikušo laiku līdz pilnīgai uzlādei  —tas ir noderīgi, ja izmanto publiskos lādētājus.

Prius Plug-in Hybrid uzlāde no 0 līdz 100 % aizņem apmēram četras stundas (230 V 16 A). Precīzs laiks ir atkarīgs no uzlādes apstākļiem.

Uzlādē bieži

Ikdienas uzlāde palīdzēs tev maksimāli palielināt automobiļa EV spējas un maksimāli to izbaudīt.

 

Brauc vienmērīgi

Sava braukšanas stila optimizēšana uzlabos tava automobiļa EV efektivitāti, kā arī nodrošinās izcilu veiktspēju katrā braucienā.

 

Reģenerējošā bremzēšana

Bremzēšanas laikā radītās kinētiskās enerģijas uztveršana uzlādē akumulatoru un intuitīvi palēnina automobili ikreiz, kad atlaid gāzes pedāli. Jaunais Prius Plug-in Hybrid ļauj iestatīt reģeneratīvās bremzēšanas līmeni atbilstoši tavām vēlmēm.

 

Iepriekš uzsildi salonu

Izbaudi perfektu salona temperatūru katru reizi, attālināti aktivizējot gaisa kondicionēšanas sistēmu neatkarīgi no laikapstākļiem. Pirms brauciena atdzesē vai uzsildi automobiļa salonu, neietekmējot EV režīmā nobraucamo attālumu.

Veic regulāru uzlādi un tu pamanīsi ievērojamas priekšrocības braukšanai ar EV, tostarp zemākas emisijas un ekspluatācijas izmaksas. Tomēr, ja vien automobilī ir degviela, tu vari braukt ar Prius Plug-in Hybrid hibrīda režīmā, kad akumulators ir tukšs.

Toyota izgatavo katru akumulatoru tā, lai tas darbotos visu automobiļa kalpošanas laiku. Katram akumulatoram ir 5 gadu/100 000 km* garantija, kas — ar ikgadēju hibrīda sistēmas pārbaudi, pagarina akumulatora kalpošanas ilgumu līdz pat 10 gadiem.

 

* Atkarībā no tā, kas tiek sasniegts ātrāk

Izvēlies sev piemērotāko aprīkojuma līmeni un dzinēju

Izvēlies aprīkojuma līmeni

3 papildus

Šiem kritērijiem neatbilst neviens automobilis; lūdzu, maini meklēšanas nosacījumus

 • Prius Plug-in Hybrid - Active - 5 durvju hečbeks

  Prius Plug-in Hybrid Active

  Hibrīds
  5 durvju hečbeks
  • +
   Aerodinamiski 17 collu tumši pelēki pilna izmēra riteņu vāciņi (ar 5 spieķiem)
  • +
   Elektriski nolokāmi sānu spoguļi
  • +
   Lietus sensors

  Izvēlies šo dzinēju


  No

  45 300 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • Patēriņš
   0.5 - 0.6 l/100 km
  • CO₂
   11 - 13 g/km
 • Prius Plug-in Hybrid - Luxury - 5 durvju hečbeks

  Prius Plug-in Hybrid Luxury

  Hibrīds
  5 durvju hečbeks
  • +
   19" melni, frēzēti vieglmetāla diski (ar 10 spieķiem)  
  • +
   LED aizmugurējās gaismu joslas
  • +
   Elektriski atverams bagāžas nodalījums

  Izvēlies šo dzinēju


  No

  47 300 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • Patēriņš
   0.7 - 0.8 l/100 km
  • CO₂
   16 - 17 g/km
 • Prius Plug-in Hybrid - Premium - 5 durvju hečbeks

  Prius Plug-in Hybrid Premium

  Hibrīds
  5 durvju hečbeks
  • +
   Jumts ar saules paneļiem
  • +
   Panorāmas skata monitors
  • +
   Toyota Teammate uzlabotā stāvvietā novietošanas sistēma (tālvadību)

  Izvēlies šo dzinēju


  No

  52 700 €

  e-CVT | Priekšējo riteņu piedziņa
  • Patēriņš
   0.7 - 0.8 l/100 km
  • CO₂
   16 - 17 g/km
Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa. 
Cenā ir iekļauta lētākā krāsa.
 • Prius Plug-in Hybrid paplašinātās realitātes lietotnē

  Apskati Prius Plug-in Hybrid tuvāk, izmantojot mūsu paplašinātās realitātes lietotni. Lejupielādē lietotni un apskati, kā automobilis izskatās no jebkura leņķa. Lietotni vari lejupielādēt no App Store vai Google Play, izmantojot zemāk esošās saites.

* Piedāvājums attiecas uz automobiļiem, kas reģistrēti pilnvarotā Toyota pārstāvniecībā līdz 30.06.2024., vai kamēr ir pieejami akcijas automobiļi.

Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Toyota Līzings piedāvā operatīvā līzinga (nomas) iespēju sadarbībā ar SIA Citadele Leasing.
Aprēķina piemērs: Aprēķins veikts automobilim ar cenu 45900 €, ieskaitot PVN, pirmo iemaksu 15% (6885 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1,50% no auto vērtības (688.50 €), atlikušo vērtību 40% (18 360€) pēc 60 mēnešiem un 100 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās un procentu likmi 0.99% + 3 mēnešu EURIBOR (3.909%, fiksēts 31.12.2023), kas kopā sastāda 4.899%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu 60 mēneši ir 467 €, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam. Attiecas uz visiem Toyota Līzinga nodrošinātājiem. Aprēķins veikts pamatojoties uz Citadele Līzinga piemēru.