Ar Toyota Safety Sense – relaksējies un izbaudi īstu sirdsmieru

Toyota Safety Sense ietilpst ikviena Prius modeļa standarta aprīkojumā. Jo Tava drošība ir svarīga – tā nav tikai izvēle.

/
/
/
Sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju

Krēslā Toyota Safety Sense sadursmes novēršanas sistēma ar gājēju noteikšanas funkciju nakts laikā izmanto kameru ar radara tehnoloģiju, lai pamanītu citus automobiļus un gājējus automobiļa ceļā. Ja sadursme tiek novērtēta kā nenovēršama, autovadītājs tiek brīdināts ar skaņas un vizuālu signālu. Ja autovadītājs laicīgi nereaģē, bremzes aktivizējas automātiski, lai novērstu sadursmi vai mazinātu tās spēku. Pat ja autovadītājs nereaģē, tiek piemērots papildu bremžu spiediens. Neskaitot gājēju un automobiļu pamanīšanu nakts laikā, sistēma automobiļa ceļā spēj konstatēt riteņbraucējus un gājējus arī dienā.

Sadursmes novēršanas sistēma ar riteņbraucēju noteikšanas funkciju

Izmantojot kameru, tiek nolasīts priekšā esošais joslu marķējums, un Toyota Safety Sense brīdinājums par izbraukšanu no joslas brīdina vadītāju ar vizuālu un skaņas signālu, ja automobilis sāk novirzīties no savas joslas, neieslēdzot pagrieziena rādītāju. Stūres koriģēšanas funkcija veic korekcijas, ja automobilis netīšām izbrauc no savas joslas.

Automātisko tālo gaismu funkcija

Toyota Safety Sense automātisko tālo gaismu funkcija ir izveidota, lai uzlabotu redzamību nakts laikā visiem ceļa lietotājiem. Kamera uztver pretī un priekšā braucošo automobiļu lukturus, kā arī monitorē ielas apgaismojuma spilgtumu. Tā automātiski pārslēdz tuvās un tālās gaismas, lai braukšana naktī būtu vēl drošāka.

/
/
Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma

Toyota Safety Sense ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma monitorē priekšā esošās ceļa zīmes, attēlojot noderīgu informāciju, piemēram, ātruma ierobežojumus vai apdzīšanas aizliegumu, uz labi pārskatāmā krāsu TFT vadītāja displeja. Sistēma pārraida arī vizuālu un skaņas brīdinājuma signālu, ja Tu neievēro ceļa zīmes.

Adaptīvā kruīza kontrole

Toyota Safety Sense ietilpstošā adaptīvā kruīza kontrole ievēro minimālo iepriekš iestatīto attālumu no priekšā braucošā automobiļa. Ja šis attālums samazinās, sistēma samazina braukšanas ātrumu vai pat iedarbina bremzes un bremžu lukturus, ja nepieciešams. Ja attālums atkal pieaug, tā pakāpeniski palielina braukšanas ātrumu, līdz tiek sasniegts Tevis iestatītais.

Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: