1. Jauni automobiļi
 2. Ülevaade
Ātrā atlase

Proace City Verso Shuttle

Kompaktais minivens, 5 durvis

Proace City Verso - Shuttle - Kompaktais minivens, 5 durvis
Cumulus Grey (KCA)

Sākot no

23700.0

Piedziņa

1.2 Turbo benzīna (110 ZS)

Proace City Verso - Shuttle - Kompaktais minivens, 5 durvis

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/lv/lv

Sākot no
23700.0
6.4 - 7.4 l/100 km

Patēriņš

146 - 167 g/km

CO₂

Proace City Verso cenrādis

Apskati Proace City Verso cenas
Opens in new window Atvērt cenrādi
 • Dizains

  Radīts, lai izceltos

  Ar 2 garenbāzes garumiem Proace City Verso nodrošinās pietiekami vietas gan tev, gan taviem pasažieriem. Ar ietilpību līdz 7 cilvēku pārvadāšanai gan īsajā, gan garajā modelī. Auto salonu var ērti pielāgot pēc vajadzības.

 • Atrodi sev piemērotāko

  Plašs modernu benzīna un dīzeļa piedziņu klāsts ar jaudu no 100 līdz 130 DIN ZS un izvēle starp piecu vai sešu pakāpju manuālo vai astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Ar klasē zemākajām CO₂ emisijām un izcilu degvielas ekonomiju Proace City piedāvā tava uzņēmuma vajadzībām piemērotāko piedziņas veidu un jaudu.

 • Tev piemērota elastība

  Proace City Verso piedāvā pielāgojamu salona telpu ar iespēju izvēlēties trīs atsevišķus 2. rindas sēdekļus, katru ar ISOFIX vai 60: 40 proporcijā nolokāmu kopīgu sēdekli. Ar ietilpību līdz 7 cilvēku pārvadāšanai garās versijas modeļi ietver divus individuālus 3. rindas sēdekļus, ko var bīdīt uz priekšu un atpakaļ, ļaujot pielāgot vietu kājām un bagāžai.

 • Bez kompromisiem drošības jomā

  Iegādājoties Proace City Verso, tu vari izvēlēties starp trim drošības paketēm, kas pielāgotas tieši tavām vajadzībām. Izmantojot standarta drošības funkcijas, kas ietver uzlabotu sadursmes novēršanas sistēmu, ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu, brīdinājumu par izbraukšanu no joslas ar stūres koriģēšanas funkciju, kruīza kontroli ar regulējamu ātruma ierobežotāju un brīdinājumu par nepietiekamu vadītāja uzmanību, Proace City Verso padara braukšanu drošāku.

Pa visu ekrānu Aizvērt