1. Jauni automobiļi
Ātrā atlase
LĪZINGA LIKME 0,99% + 3 MĒNEŠU EURIBOR*
Sākot no
53 600 €
Patēriņš
1 - 1 l/100 km
CO₂
22 - 22 g/km

Ziemas riteņi par īpašu cenu un līzinga likme 0,99% + 3 mēnešu EURIBOR

Rīkojies tagad

GALERIJA

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Toyota pārstāvniecību.

Ikonisks SUV raksturs ar uzlādējamā hibrīda tehnoloģiju

Iemiesojot bagātīgu SUV mantojumu, izturīgais un uzlabotais RAV4 ar uzlādējamā hibrīda tehnoloģiju ļaus tev doties vēl tālāk. Atklāj uzlādējamās jaudas etalonu, ko slēpj drosmīgs un izsmalcināts pilsētas dizains.

Divējāds DNS

RAV4 Plug-in Hybrid apvieno mūsu līdz šim jaudīgāko hibrīdtehnoloģiju ar izcilo EV spēju doties vēl tālāk ar tīrāku jaudu. Zem tā izsmalcinātā dizaina paslēpta divkārša enerģija, ko nodrošina mūsu ceturtās paaudzes hibrīdtehnoloģija, un lielas ietilpības litija jonu akumulators ļauj izbaudīt tūlītēju paātrinājumu un klasē vadošo nobraucamo attālumu.

 

Tīra jauda

Jaudīgs, dinamisks un drošs – RAV4 Plug-in Hybrid nodrošina nepārspējamu veiktspēju. Aprīkots ar 2.5 litru Hybrid Dynamic Force benzīna dzinēju un inteliģentu pilnpiedziņas sistēmu (AWD-i), tas sasniedz no 0 līdz 100 km/h nieka 6 sekundēs, pateicoties tā iespaidīgajai vilcei un ievērojamajai 306 DIN ZS jaudai.

 

Dodies, kur vien vēlies

RAV4 četru braukšanas režīmu selektors ļauj tev pielāgot tā efektīvo hibrīda sistēmu savām vajadzībām. Brauc līdz 75 km EV režīmā — ideāla izvēle īsākiem braucieniem. Ārpus pilsētu teritorijām benzīna jauda padara braucienus pa šoseju līdzīgus sapnim. Lai kur tu arī dotos, RAV4 hibrīda dzinējs tevi tur nogādās.

Interjera dizains

RAV4 Plug-in Hybrid modernais salons nodrošina ideālu vidi klusam un nevainojamam sniegumam. Sportiskie ādas sēdekļi un lielais panorāmas jumts nodrošina ērtus un bezrūpīgus braucienus tā plašajā, izsmalcinātajā interjerā, savukārt 520 l bagāžas nodalījums sniedz pielāgojamu kravas telpu ar minimālu ietekmi uz akumulatora izmēru. Sākot ar vējstikla projekcijas displeju un 9 skaļruņu audio sistēmu JBL Premium līdz bezvadu uzlādei un 230 V kontaktligzdai bagāžas nodalījumā, RAV4 izsmalcinātais interjers nodrošina bezkompromisu komfortu un ērtības.

Pilnīgs sirdsmiers

Mēs strādājam pie tā, lai nodrošinātu, ka visi tavas RAV4 Plug-in Hybrid lietošanas pieredzes aspekti ir nevainojami, patīkami un ērti. Pilnīgs sirdsmiers dara tieši to. Visaptverošs komplekts, kas nodrošina pilnīgu sirdsmieru — tas ietver visus būtiskos elementus*, lai palīdzētu tev maksimāli izbaudīt savu hibrīdu.
 • Līdz 10 gadu Toyota Relax garantija*

  Jauniem vai lietotiem Toyota var tikt piemērota līdz pat 10 gadu Toyota Relax apkopes aktivizētā garantija, ja auto apkope tiek veikta pilnvarotā Toyota autoservisā Baltijā.

 • Līdz 10 gadu palīdzība uz ceļa*

  Mūsu eksperti ir izstrādājuši Toyota automobili (neatkarīgi no gada vai modeļa) tā, lai tas būtu pēc iespējas uzticamāks un drošāks. Taču uz ceļa var notikt jebkas — it īpaši sliktos laika un ceļa apstākļos. Tāpēc mēs piedāvājam Toyota palīdzību uz ceļa, lai būtu tavā rīcībā līdz 10 gadus 24 stundas diennaktī.

 • Viss nepieciešamais auto aprīkojums

  Tev būs nepieciešami dažādi kabeļi atkarībā no automobiļa uzlādes veida. Lai nodrošinātu ērtu auto lietošanu, mēs ietveram visus nepieciešamos kabeļus automobiļa komplektācijā: 2. tipa kabeli mājsaimniecības kontaktligzdai un 2. tipa 3. režīma (32A Mennekes) kabeli ātrākai uzlādei, izmantojot īpašu mājas lādētāju.

 • Toyota lādētājs

  Labākais risinājums ir sadalīt lādētāja maksu, iegādājoties jaunu auto. Ar īpaši izstrādātu lādētāju uzlāde notiek daudz ātrāk nekā ar standarta mājsaimniecības kontaktligzdu.

* Tiek aktivizēta pēc apkopes veikšanas pilnvarotā Toyota autoservisā Baltijā; garantija ir spēkā 12 mēnešus vai līdz 15 000 kilometru nobraukumam (modeļiem ar atšķirīgu apkopes intervālu saskaņā ar ražotāja noteikto automobiļa apkopes intervālu) atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais.

Inovācijas gan iekšpusē, gan ārpusē

Toyota RAV4 Plug-in Hybrid izmanto novatorisku tehnoloģiju funkciju komplektu, lai uzlabotu katru braucienu. Toyota uzlabotā multivides sistēma, kas ir pielāgota tev un tavām vajadzībām, ļauj tev vienmēr izbaudīt izcilu savienojamību un pārvaldīt braucienus, neatkarīgi no tā, kur tu dodies ar savu RAV4 Plug-in Hybrid.
 • Multivides ekrāns RAV4 Plug-in Hybrid tā izsmalcinātajā ārējā dizainā ietver nevainojamu multivides paketi. Intuitīvajam multivides informācijas panelim ir 10,5 collu skārienekrāns ar jaunāko viedtālruņa integrāciju ar bezvadu Apple CarPlay.
 • Digitālais informācijas panelis Uzlabotais digitālais RAV4 Plug-in Hybrid informācijas panelis ļauj tev izvēlēties starp četriem dažādiem motīviem: Casual, Smart, Sport un Tough, lai personalizētu tavu pieredzi. Izvēlies vēlamo stilu un pēc tam pārslēdzies starp trim dažādiem izkārtojumiem, lai iegūtu maksimāli personalizētu ekrānu. Tāpat tu vari izvēlēties, cik daudz un kāda veida informāciju vēlies redzēt ekrānā.
 • Attālinātie pakalpojumi un Toyota Smart Connect Tehnoloģijas uzlabo visus RAV4 Plug-in Hybrid aspektus — gan stāvvietā, gan uz ceļa. Viedtālruņa lietotne MyToyota paver ceļu uz pārsteidzošu savienojamības pasauli, pat pirms tu iekāp savā auto. Izmanto tālruni, lai ieplānotu gaisa kondicionēšanu, attālināti atdzesētu un apsildītu automobiļa salonu, aizslēgtu un atslēgtu durvis vai pat ieslēgtu avārijas gaismas, lai noteiktu automobiļa atrašanās vietu. Toyota Smart Connect uzlabo katru braucienu ar ērtu mākoņa navigāciju, viedo balss asistentu, kā arī reāllaika satiksmes informāciju un notikumiem uz ceļa.

Sportisks un izsmalcināts

Kurš ir teicis, ka sportisks nevar būt izsmalcināts? Iedvesmojoties no TOYOTA GAZOO Racing ciltsrakstiem, RAV4 Plug-in Hybrid GR SPORT nodrošina izcilu vadāmību un izskatās tikpat izcili.

Melni 19 collu GR SPORT diski
Elegants dizains
Stilīgi sēdekļi
Intuitīvs salons
Dinamisks siluets

Melni 19 collu GR SPORT diski

Pirmo reizi Toyota vēsturē ir izmantota īpaša smalkgriešanas tehnika, lai radītu 19 collu spīdīgi melnos RAV4 Plug-in Hybrid GR SPORT diskus. Atšķirīgā baltā dekoratīvā apdare ir pārsteidzoša un izstaro patiesu izsmalcinātību.

Elegants dizains

Piesaisti apbrīnas pilnus skatienus ar skaisto un iespaidīgo GR SPORT restes dizainu, ko papildina īpaši pielāgoti leņķiskie priekšējie miglas lukturi. Priekšējais spoileris tumši sudrabotā tonī uzlabo pilnveidoto automobiļa dizainu.

Stilīgi sēdekļi

Salonam ir jābūt ne tikai ērtam, bet arī labi jāizskatās. Iespiestie GR SPORT logotipi uz galvas balstiem rada nevainojamu pirmo iespaidu, savukārt jaunā melnas sintētiskās ādas un zamšādas apdare ar sudraba šuvēm rada greznu koptēlu un pat novērš elektrostatiku.

Intuitīvs salons

RAV4 Plug-in Hybrid GR SPORT sacīkšu mantojums ir acīmredzams — ikoniskie logotipi uz stūres, paklājiņos. Plašajā informācijas panelī ir viss nepieciešamais — 12,3” TFT, kas parādīs svarīgāko informāciju, ko vari pielāgot savām vēlmēm, kā arī 10,5” multivides ekrāns ar HD krāsu displeju, navigāciju, bezvadu Apple Carplay un citas izklaides iespējas.

Dinamisks siluets

Ar lepnumu izrādi savu GR SPORT mantojumu ar unikālo emblēmu aizmugurē virs melnā aizmugurējā apakšējā bufera Piano Black tonī un automobiļa apakšpuses aizsargplāksni tumši sudrabainā tonī — abi ir radīti tieši GR SPORT.

Toyota T-Mate — kopā ar tevi drošākam braucienam

T-Mate ir sistēmu kopums, kas radīts, lai palīdzētu tev un padarītu braukšanu drošāku, neatkarīgi no tā, vai brauc pa šoseju, pārvietojies pilsētā vai novieto automobili stāvvietā.
 • Sadursmes novēršanas sistēma (PCS)

  Sadursmes novēršanas sistēma var palīdzēt tev noteikt un izvairīties no sadursmēm ar citiem transportlīdzekļiem, gājējiem un velosipēdistiem. Tā brīdina vadītāju ar skaņas un vizuāliem signāliem, kā arī aktivizē asistējošo bremzēšanu. Ja vadītājs savlaicīgi nenospiež bremžu pedāli, automobiļa ātrums tiek samazināts automātiski, lai novērstu vai mazinātu sadursmi. Turklāt sadursmju krustojumos novēršanas palīgsistēma un avārijas stūrēšanas palīgsistēma nodrošina atbalstu diennakts gaišajā laikā, kad tu veic pagriezienus krustojumos un izvairīšanās manevrus.

 • Adaptīvā kruīza kontrole (ACC)

  Šī sistēma uztur minimālo iepriekš iestatīto attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa. Ja attālums samazinās, sistēma samazina automobiļa ātrumu, izmantojot bremzes un aktivizējot bremžu gaismas. Ja automobilis ir aprīkots ar ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu (RSA), sistēma atpazīs arī ātruma ierobežojumus un ieteiks nepieciešamās ātruma izmaiņas.

 • Aklo zonu monitors (BSM)

  Aklo zonu monitora sistēma brīdina vadītājus par visiem transportlīdzekļiem, kurus viņi, iespējams, nav pamanījuši sānu spoguļos. Tas ir īpaši noderīgi, veicot apdzīšanu.

 • Toyota Smart Connect — notikumi uz ceļa

  Šī sistēma brīdina vadītāju par tādiem tuvumā esošiem apdraudējumiem kā priekšā esošs negadījums, slidens ceļš utt., izmantojot citu vadītāju sniegto informāciju un parādot to automobiļa multivides ekrānā. Atkarībā no multivides sistēmas veida tā var ziņot arī par iespējamiem apdraudējumiem, kas veicina vispārēju satiksmes drošības uzlabošanos.

 • Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem ar automātisko bremzēšanu (RCTAB)

  Kad tu atpakaļgaitā brauc ārā no stāvvietas, šī sistēma nosaka visus transportlīdzekļus, kas tuvojas no kreisās vai labās puses, brīdina tevi par tiem un aktivizē bremzes, lai izvairītos no sadursmes.

 • Panorāmas skata monitors (PVM)

  Automobiļa novietošana stāvvietā ir vienkāršāka un drošāka ar šo sistēmu, kas apvieno attēlus no četrām kamerām, lai sniegtu gandrīz 360° skatu uz apkārtni.

 • Atgādinājums par aizmugurējā sēdeklī sēdošajiem (RSRS)

  Šī sistēma parāda brīdinājumu vadības panelī, ja, vadītājam kāpjot ārā no automobiļa, uz aizmugurējā sēdekļa atrodas pasažieris vai priekšmets. Atkarībā no modeļa pēc automobiļa aizslēgšanas var tikt aktivizētas avārijas gaismas un skaņas signāls.

Bieži uzdotie jautājumi par braukšanu ar uzlādējamajiem hibrīdiem elektriskajā režīmā

Hibrīdos un uzlādējamos hibrīdos tiek izmantota tā pati pārbaudītā Toyota Hybrid Synergy Drive tehnoloģija, taču ir viena būtiska atšķirība.

Toyota uzlādējamajiem hibrīdiem ir ievērojami lielākas ietilpības akumulators un lielāks EV režīmā nobraucamais attālums – līdz 75 km. Uzlādējamos hibrīdus var uzlādēt no ārējā elektrības avota, piemēram, mājas kontaktligzdas, īpašas, pie sienas piestiprināmas ierīces vai publiski pieejamos uzlādes punktos. Lai gan pēc iespējas biežāka uzlāde nodrošina maksimālu efektivitāti, Toyota uzlādējamie hibrīdi darbojas hibrīda režīmā pat tad, ja tie nav uzlādēti.

Hibrīda režīmā visi Toyota hibrīdi nemanāmi pārslēdzas starp diviem enerģijas avotiem – efektīvu benzīna dzinēju un inteliģentu pašlādējošu hibrīda akumulatoru. Tas nodrošina izcilu elastību, īpaši garākos braucienos.

RAV4 Plug-in Hybrid ir patīkami atsaucīgs un jaudīgs, sniedzot aizraujošu braukšanas pieredzi. Pateicoties iespaidīgajai saķerei un 306 DIN ZS jaudai, tas sasniedz 100 km/h no 0 nieka 6,0 sekundēs.

Ar zemākām CO2 emisijām un labāku efektivitāti nekā parastajiem iekšdedzes dzinēja automobiļiem RAV4 Plug-in Hybrid nodrošina vēl lielāku degvielas ekonomiju (22 g CO2/1,0 l degvielas kombinētajā ciklā). Papildus tam RAV4 Plug-in Hybrid piedāvā visas izcila EV priekšrocības – no jaudīga tūlītēja griezes momenta līdz neticami klusam salonam.

Braucot elektriskajā režīmā, tu vari braukt jebkur un jebkad, neradot emisijas. Ar RAV4 Plug-in Hybrid nobraucamais attālums ir līdz 75 km (kombinēti) vai līdz 98 km (pilsētā).

Sasniedz maksimālo ātrumu 135 km/h EV noklusējuma režīmā, pat pilnībā nospiežot akseleratora pedāli*. Lai dotos tālāk par EV režīmā nobraucamo attālumu, RAV4 Plug-in Hybrid nemanāmi pārslēdzas uz hibrīda režīmu, apvienojot benzīna un akumulatora reģenerēto jaudu.

* Atkarīgs no tā, vai akumulatora uzlādes (SOC) līmenis ir pietiekams.

Mājas kontaktligzda
Tu vari uzlādēt RAV4 Plug-in Hybrid, pieslēdzot to pie elektriskā tīkla mājās (10 A).

Īpaša, pie sienas piestiprināma ierīce
Uzlādē automobili ātri un uzticami mājās vai birojā, izmantojot īpašu, pie sienas piestiprināmu ierīci*.

Publiski pieejamie uzlādes punkti
Pieslēdz automobili pie jebkura publiski pieejamā ātrā lādētāja uz ielas vai tam paredzētās stāvvietās. Pieraksties Toyota uzlādes tīklā, izmantojot lietotni MyToyota, lai ērti piekļūtu tuvumā esošajām uzlādes stacijām.

* Ja apsver iespēju iegādāties īpašu, pie sienas piestiprināmu ierīci kopā ar automobili, sazinies ar pārstāvniecību.

Mājas kontaktligzda
Pilna uzlāde 7,5 stundās*. Tā kā tu vari ieplānot uzlādi, izmanto iespēju samazināt tās izmaksas, ja elektroenerģijas tarifs ir zemāks nakts laikā vai zema pieprasījuma stundās.

Īpaša, pie sienas piestiprināma ierīce
Īpaša kabeļa un ierīces uzstādīšana mājās nodrošina optimālu ātrumu un drošību, pilnībā uzlādējot akumulatoru 2,5 stundās*. Tu vari kontrolēt un uzraudzīt uzlādi attālināti, izmantojot lietotni MyToyota.

Publiski pieejamie uzlādes punkti
Pieslēdz automobili pie jebkura publiski pieejamā ātrā lādētāja. Tāpat kā ar īpašajām, pie sienas piestiprināmajām ierīcēm akumulators tiks pilnībā uzlādēts 2,5 stundās*.
Lietotne MyToyota ļauj pārbaudīt atlikušo laiku līdz pilnai uzlādei, kas ir īpaši noderīgi, ja automobilis ir pieslēgts pie publiski pieejamā lādētāja.

* No 0 līdz 100%.

Veic uzlādi biežāk
Veicot uzlādi katru dienu, tu varēsi maksimāli izbaudīt automobiļa EV iespējas.

Nevainojams brauciens
Sava braukšanas stila optimizēšana uzlabos tava EV efektivitāti, kā arī nodrošinās izcilu veiktspēju katrā braucienā.

Reģeneratīvā bremzēšana
Bremzēšanas laikā radītās kinētiskās enerģijas uztveršana uzlādē akumulatoru un intuitīvi palēnina automobili ikreiz, kad atlaid gāzes pedāli.

Uzsildi automobiļa salonu iepriekš
Izbaudi ideālu temperatūru katru reizi, izmantojot attālināto salona apsildi. Pirms brauciena atdzesē vai uzsildi automobiļa salonu, neietekmējot EV režīmā nobraucamo attālumu.

Regulāra uzlāde ļaus izbaudīt EV braukšanas priekšrocības, tostarp zemākas emisijas un ekspluatācijas izmaksas. Tomēr, ja automobilī ir degviela, tu vari braukt ar RAV4 Plug-in Hybrid hibrīda režīmā, kad akumulators ir tukšs.

Toyota izgatavo katru akumulatoru tā, lai tas darbotos visu automobiļa kalpošanas laiku. Katram akumulatoram ir 10 gadu garantija, kas tiek sākotnēji izsniegta uz vienu gadu vai 15 000 km (atkarībā no tā, kas tiek sasniegts ātrāk). Pēc tam automobilis ir jānogādā pilnvarotā Toyota pārstāvniecībā hibrīda sistēmas pārbaudei, pēc kuras akumulatora garantija atkal ir spēkā.

Izvēlies sev piemērotāko aprīkojuma līmeni un dzinēju

Izvēlies aprīkojuma līmeni

3 papildus

Šiem kritērijiem neatbilst neviens automobilis; lūdzu, maini meklēšanas nosacījumus

 • RAV4 Plug-in Hybrid - Executive - SUV

  RAV4 Plug-in Hybrid Executive

  Hibrīds
  SUV
  • +
   18" pelēki, frēzēti vieglmetāla diski (ar 5 spieķiem)
  • +
   Tonētie stikli aizmugures logiem
  • +
   Elektriski atverams bagāžas nodalījums

  Izvēlies šo dzinēju


  No

  53 600 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • Patēriņš
   1 - 1 l/100 km
  • CO₂
   22 - 22 g/km
 • RAV4 Plug-in Hybrid - Premium - SUV

  RAV4 Plug-in Hybrid Premium

  Hibrīds
  SUV
  • +
   19" melni, frēzēti vieglmetāla diski (ar 5 spieķiem)
  • +
   Midnight Black jumts
  • +
   Panorāmas skata monitors

  Izvēlies šo dzinēju


  No

  58 250 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • Patēriņš
   1 - 1 l/100 km
  • CO₂
   22 - 22 g/km
 • RAV4 Plug-in Hybrid - GR SPORT - SUV

  RAV4 Plug-in Hybrid GR SPORT

  Hibrīds
  SUV
  • +
   19" spīdīgi melni vieglmetāla diski GR SPORT (ar 5 spieķiem)
  • +
   GR SPORT emblēma uz bagāžas nodalījuma durvīm
  • +
   GR SPORT miglas lukturi priekšā (LED)

  Izvēlies šo dzinēju


  No

  58 950 €

  e-CVT | Pilnpiedziņa
  • Patēriņš
   1 - 1 l/100 km
  • CO₂
   22 - 22 g/km
Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa. 
Cenā ir iekļauta lētākā krāsa.

* Piedāvājums attiecas uz automobiļiem, kas reģistrēti pilnvarotā Toyota pārstāvniecībā līdz 30.09.2024., vai kamēr ir pieejami akcijas automobiļi.

Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Toyota Līzings piedāvā operatīvā līzinga (nomas) iespēju sadarbībā ar SIA Citadele Leasing.
Aprēķina piemērs: Aprēķins veikts automobilim ar cenu 54 250€, ieskaitot PVN, pirmo iemaksu 15% (8137.50 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1,50% no auto vērtības (813.75€), atlikušo vērtību 40% (21 700€) pēc 60 mēnešiem un 100 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās un procentu likmi 0.99% + 3 mēnešu EURIBOR (3.909%, fiksēts 31.12.2023), kas kopā sastāda 4.899%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu 60 mēneši ir 552 €, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam. Attiecas uz visiem Toyota Līzinga nodrošinātājiem. Aprēķins veikts pamatojoties uz Citadele Līzinga piemēru.