1. New Cars
Ātrā atlase
Ātrā atlase
Sākot no
52500.0

Degvielas patēriņš

1 l/100 km

CO2

22 g/km

Galerija

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Toyota pārstāvniecību.

Atklāj RAV4 Plug-in Hybrid

Divējāds DNS

RAV4 Plug-in Hybrid apvieno mūsu līdz šim jaudīgāko hibrīdtehnoloģiju ar izcilo EV spēju doties vēl tālāk ar tīrāku jaudu. Zem tā izsmalcinātā dizaina paslēpta divkārša enerģija, ko nodrošina mūsu ceturtās paaudzes hibrīdtehnoloģija, un lielas ietilpības litija jonu akumulators ļauj izbaudīt tūlītēju paātrinājumu un klasē vadošo nobraucamo attālumu.

Tīra jauda

Jaudīgs, dinamisks un drošs – RAV4 Plug-in Hybrid nodrošina nepārspējamu veiktspēju. Aprīkots ar 2,5 litru Hybrid Dynamic Force benzīna dzinēju un inteliģentu pilnpiedziņas sistēmu (AWD-i), tas sasniedz no 0 līdz 100 km/h nieka 6 sekundēs, pateicoties tā iespaidīgajai vilcei un ievērojamajai 306 DIN ZS jaudai.

Interjera dizains

RAV4 Plug-in Hybrid modernais salons nodrošina ideālu vidi klusam un nevainojamam sniegumam. Sportiskie ādas sēdekļi un lielais panorāmas jumts nodrošina ērtus un bezrūpīgus braucienus tā plašajā, izsmalcinātajā interjerā, savukārt 520 l bagāžas nodalījums sniedz pielāgojamu kravas telpu ar minimālu ietekmi uz akumulatora izmēru. Sākot ar vējstikla projekcijas displeju un 9 skaļruņu audio sistēmu JBL Premium līdz bezvadu uzlādei un 230 V kontaktligzdai bagāžas nodalījumā, RAV4 izsmalcinātais interjers nodrošina bezkompromisu komfortu un ērtības.

Bieži uzdotie jautājumi par braukšanu ar uzlādējamajiem hibrīdiem elektriskajā režīmā

Kāda ir atšķirība starp hibrīdiem un uzlādējamiem hibrīdiem?

Hibrīdos un uzlādējamos hibrīdos tiek izmantota tā pati pārbaudītā Toyota Hybrid Synergy Drive tehnoloģija, taču ir viena būtiska atšķirība.

Toyota uzlādējamajiem hibrīdiem ir ievērojami lielākas ietilpības akumulators un lielāks EV režīmā nobraucamais attālums – līdz 75 km. Uzlādējamos hibrīdus var uzlādēt no ārējā elektrības avota, piemēram, mājas kontaktligzdas, īpašas, pie sienas piestiprināmas ierīces vai publiski pieejamos uzlādes punktos. Lai gan pēc iespējas biežāka uzlāde nodrošina maksimālu efektivitāti, Toyota uzlādējamie hibrīdi darbojas hibrīda režīmā pat tad, ja tie nav uzlādēti.

Hibrīda režīmā visi Toyota hibrīdi nemanāmi pārslēdzas starp diviem enerģijas avotiem – efektīvu benzīna dzinēju un inteliģentu pašlādējošu hibrīda akumulatoru. Tas nodrošina izcilu elastību, īpaši garākos braucienos.
RAV4 Plug-in Hybrid ir patīkami atsaucīgs un jaudīgs, sniedzot aizraujošu braukšanas pieredzi. Pateicoties iespaidīgajai saķerei un 306 DIN ZS jaudai, tas sasniedz 100 km/h no 0 nieka 6,0 sekundēs.

Ar zemākām CO2 emisijām un labāku efektivitāti nekā parastajiem iekšdedzes dzinēja automobiļiem RAV4 Plug-in Hybrid nodrošina vēl lielāku degvielas ekonomiju (22 g CO2/1,0 l degvielas kombinētajā ciklā). Papildus tam RAV4 Plug-in Hybrid piedāvā visas izcila EV priekšrocības – no jaudīga tūlītēja griezes momenta līdz neticami klusam salonam.

Braucot elektriskajā režīmā, tu vari braukt jebkur un jebkad, neradot emisijas. Ar RAV4 Plug-in Hybrid nobraucamais attālums ir līdz 75 km (kombinēti) vai līdz 98 km (pilsētā).

Sasniedz maksimālo ātrumu 135 km/h EV noklusējuma režīmā, pat pilnībā nospiežot akseleratora pedāli*. Lai dotos tālāk par EV režīmā nobraucamo attālumu, RAV4 Plug-in Hybrid nemanāmi pārslēdzas uz hibrīda režīmu, apvienojot benzīna un akumulatora reģenerēto jaudu.

* Atkarīgs no tā, vai akumulatora uzlādes (SOC) līmenis ir pietiekams.

Mājas kontaktligzda
Tu vari uzlādēt RAV4 Plug-in Hybrid, pieslēdzot to pie elektriskā tīkla mājās (10 A).

Īpaša, pie sienas piestiprināma ierīce
Uzlādē automobili ātri un uzticami mājās vai birojā, izmantojot īpašu, pie sienas piestiprināmu ierīci*.

Publiski pieejamie uzlādes punkti
Pieslēdz automobili pie jebkura publiski pieejamā ātrā lādētāja uz ielas vai tam paredzētās stāvvietās. Pieraksties Toyota uzlādes tīklā, izmantojot lietotni MyT, lai ērti piekļūtu tuvumā esošajām uzlādes stacijām.

* Ja apsver iespēju iegādāties īpašu, pie sienas piestiprināmu ierīci kopā ar automobili, sazinies ar pārstāvniecību.

Mājas kontaktligzda
Pilna uzlāde 7,5 stundās*. Tā kā tu vari ieplānot uzlādi, izmanto iespēju samazināt tās izmaksas, ja elektroenerģijas tarifs ir zemāks nakts laikā vai zema pieprasījuma stundās.

Īpaša, pie sienas piestiprināma ierīce
Īpaša kabeļa un ierīces uzstādīšana mājās nodrošina optimālu ātrumu un drošību, pilnībā uzlādējot akumulatoru 2,5 stundās*. Tu vari kontrolēt un uzraudzīt uzlādi attālināti, izmantojot lietotni MyT.

Publiski pieejamie uzlādes punkti
Pieslēdz automobili pie jebkura publiski pieejamā ātrā lādētāja. Tāpat kā ar īpašajām, pie sienas piestiprināmajām ierīcēm akumulators tiks pilnībā uzlādēts 2,5 stundās*.
Lietotne MyT ļauj pārbaudīt atlikušo laiku līdz pilnai uzlādei, kas ir īpaši noderīgi, ja automobilis ir pieslēgts pie publiski pieejamā lādētāja.

* No 0 līdz 100%.

Veic uzlādi biežāk
Veicot uzlādi katru dienu, tu varēsi maksimāli izbaudīt automobiļa EV iespējas.

Nevainojams brauciens
Sava braukšanas stila optimizēšana uzlabos tava EV efektivitāti, kā arī nodrošinās izcilu veiktspēju katrā braucienā.

Reģeneratīvā bremzēšana
Bremzēšanas laikā radītās kinētiskās enerģijas uztveršana uzlādē akumulatoru un intuitīvi palēnina automobili ikreiz, kad atlaid gāzes pedāli.

Uzsildi automobiļa salonu iepriekš
Izbaudi ideālu temperatūru katru reizi, izmantojot attālināto salona apsildi. Pirms brauciena atdzesē vai uzsildi automobiļa salonu, neietekmējot EV režīmā nobraucamo attālumu.

Regulāra uzlāde ļaus izbaudīt EV braukšanas priekšrocības, tostarp zemākas emisijas un ekspluatācijas izmaksas. Tomēr, ja automobilī ir degviela, tu vari braukt ar RAV4 Plug-in Hybrid hibrīda režīmā, kad akumulators ir tukšs.
Toyota izgatavo katru akumulatoru tā, lai tas darbotos visu automobiļa kalpošanas laiku. Katram akumulatoram ir 10 gadu garantija, kas tiek sākotnēji izsniegta uz vienu gadu vai 15 000 km (atkarībā no tā, kas tiek sasniegts ātrāk). Pēc tam automobilis ir jānogādā pilnvarotā Toyota pārstāvniecībā hibrīda sistēmas pārbaudei, pēc kuras akumulatora garantija atkal ir spēkā.
1. Izvēlies dzinēju
1. Izvēlies dzinēju

1 papildus

1 papildus

 • 2.5 Hybrid Dynamic Force Benzīna hibrīds

  e-CVT AWD | 4X4

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

  1 (l/100 km)

  Degvielas patēriņš

  22 (g/km)

  CO2

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

2. Izvēlies aprīkojuma līmeni
2. Izvēlies aprīkojuma līmeni

2 papildus

2 papildus

 • Executive

  SUV

  No

  52500.0

  • 18" pelēki, frēzēti vieglmetāla diski (ar 5 spieķiem)
  • Smart Entry & Start sistēma
  • Aklo zonu monitors (BSM)
  • Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem (RCTA)
  • Divu staru LED priekšējie lukturi
  • Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole (iACC)
  • Inteliģentie aizmugurējie stāvvietā novietošanas sensori ar automātisko bremzēšanu
  • Inteliģentie priekšējie stāvvietā novietošanas sensori ar automātisko bremzēšanu

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk

 • Premium

  SUV

  No

  57150.0

  • 19" melni, frēzēti vieglmetāla diski (ar 5 spieķiem)
  • Midnight Black jumts
  • Panorāmas skata monitors
  • JBL Premium skaņas sistēma
  • Navigācijas sistēma Toyota Touch® 2 with Go
  • Vējstikla displejs
  • Ventilējami sēdekļi vadītājam un priekšējam pasažierim

  Rādīt vairāk Rādīt mazāk