1. Jauni automobiļi
 2. SUV & 4x4
Ātrā atlase

Toyota SUV. Ikvienam uzdevumam, hobijam un piedzīvojumam.

Neatkarīgi no tā, vai tavs ikdienas brauciens rit pa pilsētas ielām vai  pa līkumotiem meža un grants ceļiem, pie Toyota SUV stūres tu galamērķi sasniegsi ērti, droši un ekonomiski, neatkarīgi no laika un ceļa apstākļiem.

Mūsu SUV un pilsētas SUV klāstā tu atradīsi lepnos un izcilos Toyota C-HR un Yaris Cross, kā arī jaunāko un gaidītāko mūsu SUV saimes pārstāvi – Corolla Cross. Ja tev ir nepieciešams vēl vairāk vietas un vēl lielāka jauda, izvēlieties nemainīgi izcilo RAV4, jaudīgo, bet ekonomisko RAV4 Plug-in Hybrid, leģendāro Land Cruiser vai spēcīgo Hilux.

GALERIJA

Toyota Safety Sense un T-Mate 

Toyota T-Mate sistēmas ietver virkni aktīvu un pasīvu drošības funkciju, kas palīdz tev veikt manevrus un novietot auto stāvvietā gan pilsētā, gan ārpus tās. Šīs sistēmas pasargā ne tikai tevi un tavus pasažierus, bet arī visus pārējos satiksmes dalībniekus.

T-Mate ietver vairākas Toyota Safety Sense drošības komplekta funkcijas, kas ir iekļautas katra Toyota SUV un pilsētas SUV standartaprīkojumā. Tās ietver, piemēram, ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu (RSA), sadursmes novēršanas sistēmu (PCS), adaptīvo kruīza kontroli (ACC) un automātiskās tālās gaismas (AHB)*.

* Konkrētas drošības funkcijas pieejamība ir atkarīga no izvēlētā modeļa un aprīkojuma līmeņa. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, sazinies ar pārstāvniecību.

 

Pilnā hibrīda elektrisko auto priekšrocības

Toyota SUV klāstā ir gan pašuzlādes hibrīdi, gan uzlādējamie hibrīdi, kas apvieno benzīna dzinēja jaudu un elektrodzinēja ekonomiju, samazinot degvielas patēriņu un kaitīgās emisijas tev ērtākajā veidā. Tāpēc Toyota hibrīdtehnoloģija ir kļuvusi par normu ikvienam, kas ikdienā vēlas dot ieguldījumu tīrākas un zaļākas nākotnes veidošanā.
 • Dubulta enerģija

  Hibrīds nodrošina elektromobiļa jaudu un griezes momentu, lai tu varētu aizbraukt tālāk, patērējot mazāk. Elektromotors ir noderīgs, pārvietojoties pilsētā. Tas veic savu darbu ar ievērojami zemāku degvielas patēriņu un CO₂ emisijām. Uz šosejas vadības grožus pārņem benzīna dzinējs, kam papildu jaudu sniedz elektrība. Tā ir pašuzlādes hibrīda sniegtā dubultā enerģija un ekonomija, kas darbojas ideālā harmonijā.

 • Braukšanas komforts

  Pašuzlādes hibrīdi un uzlādējamie hibrīdi ļauj pārvietoties klusāk, vienmērīgāk un ekonomiskāk. Braucot lēnā pilsētas satiksmē vai manevrējot stāvvietā, auto kustību pavada tikai hibrīda maigā skaņa. Turklāt ar RAV4 Plug-in Hybrid tu vari baudīt šo klusumu līdz pat 70 kilometru garā braucienā. Pats galvenais – izvēloties klusu un ekonomisku hibrīdauto, tu sniedz ieguldījumu labākas dzīves vides izveidē.

 • Vienkārša uzlāde

  Braucot ar pašuzlādes hibrīdu, tev nav jāuztraucas par tā uzlādi, jo auto braukšanas laikā uzlādējas pats, iegūstot enerģiju no riteņu griešanās, bremzēšanas un benzīna dzinēja darbošanās tukšgaitā.

 • Videi draudzīgs

  Gan mūsu pašuzlādes hibrīdi, gan uzlādējamie hibrīdi darbojas kā elektroauto, braucot elektriskajā režīmā un samazina gaisa piesārņojumu un kaitīgās emisijas. Braucot ar hibrīdu vai uzlādējamo hibrīdu, tu varēsi baudīt visas elektroauto priekšrocības ar pārliecību, ka varēsi turpināt braucienu arī tad, ja tuvumā nav uzlādes iespēju.

 • Maciņam draudzīgs

  Pašuzlādes hibrīdu un uzlādējamo hibrīdu elektromotors nozīmē ievērojami zemāku degvielas patēriņu, bet ne tikai. Auto apkope ir jāveic retāk, jo hibrīda piedziņas komponentiem, piemēram, vilces akumulatoram nav nepieciešama apkope. Hibrīdu bremžu kluči dilst mazāk, un arī automātiskajai pārnesumkārbai ir mazāk kustīgu detaļu, kas laika gaitā nolietojas. Neaizmirsti par sirdsmieru, ko sniedz 10 gadu garantija.

Toyota Relax garantija

Toyota Relax garantija sākas pēc ražotāja garantijas beigām. Turpinot veikt regulāru apkopi Toyota pārstāvniecībā, Toyota Relax garantija tiek pagarināta, līdz automobilis ir 10 gadus vecs vai tā nobraukums sasniedz 185 000 km.
Skatīt vairāk

10 gadu hibrīda vilces akumulatora garantija

Mēs esam tik pārliecināti par mūsu hibrīda akumulatoru tehnoloģijas ilgtermiņa spējām, ka nodrošinām tiem 10 gadu garantiju.
Skatīt vairāk
Yaris Cross saskaņā ar WLTP datiem kombinētais degvielas patēriņš 4.4–6.0 l/100 km, kombinētā CO2 emisija 100–135 g/km.
Toyota C–HR saskaņā ar WLTP datiem kombinētais degvielas patēriņš 4.9–5.3 l/100 km, kombinētā CO2 emisija 110–120 g/km.
Corolla Cross saskaņā ar WLTP datiem kombinētais degvielas patēriņš 5.0–5.4 l/100 km, kombinētā CO2 emisija 114–122 g/km.
RAV4 saskaņā ar WLTP datiem kombinētais degvielas patēriņš 5.7–7.5 l/100 km, kombinētā CO2 emisija 129–171 g/km.
RAV4 Plug–in Hybrid saskaņā ar WLTP datiem kombinētais degvielas patēriņš 1 l/100 km, kombinētā CO2 emisija 22 g/km.
Land Cruiser saskaņā ar WLTP datiem kombinētais degvielas patēriņš 9.6–10.0 l/100 km, kombinētā CO2 emisija 252–262 g/km.
Hilux saskaņā ar WLTP datiem kombinētais degvielas patēriņš 8.5–9.5 l/100 km, kombinētā CO2 emisija 223–248 g/km.

Attēls ir ilustratīvs.