1. Connected Services
Ātrā atlase

Vienmēr savienots/-a

Lietotne MyToyota

Lietotne MyToyota ietver tavam automobilim paredzētu savienotu pakalpojumu komplektu, kas atvieglos tavu ikdienu. Lai kur tu dotos, izmantojot lietotni savā viedtālrunī, tu vari sazināties ar savu automobili, lai skatītu tā atrašanās vietu, optimizēt savu braukšanas stilu, attālināti regulēt salona temperatūru un daudz ko citu.
Skatīt vairāk

MyToyota portāls

MyToyota portālā tu vari apskatīt informāciju par savu auto, pieteikt tehniskās apkopes apmeklējumu, apskatīt īpašnieka rokasgrāmatu vai iestatīt atgādinājumus.
Pierakstīties portālā MyToyota

Multivide

Izbaudi priekšrocības, ko sniedz iebūvētā navigācijas sistēma ar reāllaika navigāciju, brīdinājumiem par fotoradariem, informāciju par degvielas uzpildes stacijām, kā arī interesējošiem objektiem (POI), vai pievieno savu viedtālruni ar Apple CarPlay vai Android Auto, lai atskaņotu mūziku un izmantotu iecienītākās viedtālruņa lietotnes uz instrumentu paneļa displeja.
Skatīt vairāk

Dažas no funkcijām, kas nodrošina sirdsmieru un papildu ērtības:

Attālināta atslēgšana/aizslēgšana

Attālināti aizslēdz durvis vai atļauj citiem piekļūt tavam auto, atslēdzot tās.

Ieteikumi par hibrīdu

Uzzini, kā maksimāli izmantot sava Toyota hibrīda priekšrocības, kā braukt vienmērīgāk EV režīmā un samazināt degvielas patēriņu.

Attālinātā klimata kontrole

Ieslēdz gaisa kondicionēšanas sistēmu, atrodoties mājās vai jebkurā citā vietā.

Braukšanas analītika

Iegūsti datus par iepriekšējiem braucieniem ērtai braukšanas stila analīzei.

Nosūtīt uz automobili

Izplāno savu nākamo braucienu un nosūti to tieši uz sava Toyota navigācijas sistēmu.

Automobiļa pasūtījuma izsekotājs

Seko līdzi nesen pasūtītā automobiļa jaunākajam statusam un saņem jaunāko informāciju par tā piegādi vietējā Toyota pārstāvniecībā.
Funkciju pieejamība var atšķirties atkarībā no modeļa. Vairāk informācijas meklē īpašnieka rokasgrāmatā vai sazinies ar vietējo Toyota pārstāvniecību.