1. Hybrid Battery Warranty
Ātrā atlase

Līdz 10 gadu hibrīda vilces akumulatora garantija

Ar pirmo Toyota hibrīda modeli – Prius – tirgu iepazīstinājām jau 1997. gadā, un kopš šī brīža katru gadu pasaulē kļūst par vairāk nekā miljonu jaunu hibrīda īpašnieku vairāk. Vairāk nekā 20 gadu laikā Toyota hibrīda tehnoloģija ir pierādījusi, ka ir saudzīga videi un uzticama.

Viena no svarīgākajām Toyota hibrīda sastāvdaļām ir akumulators.

Tādēļ hibrīda vilces akumulatoram piešķiram līdz 10 gadu garantiju. Tā vienmēr vari būt pārliecināts, ka tava Toyota hibrīda sistēma ir vislabākajā kārtībā.

 

Atjaunināma garantija

Garantija ir spēkā vienu gadu vai līdz 15 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Lai garantiju turpinātu, ir jāveic apkope Toyota oficiālajā pārstāvniecībā. Tur pārbaudīs hibrīda vilces akumulatora stāvokli un, ja viss būs kārtībā, garantija tiks turpināta.

 

Bezmaksas pārbaude

Pats labākais — hibrīda vilces akumulatora pārbaude tiek veikta bez maksas oficiālā Toyota pārstāvniecībā apkopes laikā un ļauj pagarināt hibrīda vilces akumulatora garantiju par 1 gadu/ līdz 15 000 km, līdz automobilis ir 10 gadus vecs.

 

Saglabājas automobiļa vērtība pēcpārdošanas tirgū

Hibrīda vilces akumulatora garantija palīdz tev saglabāt transportlīdzekļa vērtību pēcpārdošanas tirgū.

 

Attiecas uz visiem jaunajiem Toyota modeļiem, kas iegādāti Toyota pārstāvniecībā Baltijā, sākot ar 01.01.2019.

Eiropas Savienībā līdz 01.01.2019. iegādāto hibrīdauto hibrīda vilces akumulatora papildu aizsardzību var pagarināt par 1 gadu/ līdz 15 000 km līdz 5 gadiem pēc hibrīda komponentu rūpnīcas garantijas beigām (5 gadi/ līdz 100 000 km). Tā ir pieejama par papildu samaksu ar nosacījumu, ka automobiļa hibrīda sistēma tiek regulāri pārbaudīta Toyota pārstāvniecībā, vēlams, kārtējās apkopes laikā.

Skatīt vairāk