1. Hybrid Battery Warranty
Ātrā atlase
Ātrā atlase

10 gadu hibrīda vilces akumulatora garantija

Ar pirmo Toyota hibrīda modeli – Prius – tirgu iepazīstinājām jau 1997. gadā, un kopš šī brīža katru gadu pasaulē kļūst par vairāk nekā miljonu jaunu hibrīda īpašnieku vairāk. Vairāk nekā divdesmit gadu laikā Toyota hibrīda tehnoloģija ir pierādījusi, ka ir saudzīga videi un uzticama.

Viena no svarīgākajām Toyota hibrīda sastāvdaļām ir akumulators.

Tādēļ hibrīda vilces akumulatoram piešķiram 10 gadu garantiju. Tā vienmēr vari būt pārliecināts, ka tava Toyota hibrīda sistēma ir vislabākajā kārtībā.

 

Atjaunināma garantija

Garantija ir spēkā vienu gadu vai 15 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Lai garantiju turpinātu, ir jāveic apkope Toyota oficiālajā pārstāvniecībā. Tur pārbaudīs hibrīda vilces akumulatora stāvokli un, ja viss būs kārtībā, garantija tiks turpināta.

 

Bezmaksas pārbaude

Vislabākais – hibrīda vilces akumulatora stāvokļa pārbaudi Toyota oficiālajā pārstāvniecībā veiks bez maksas apkopes laikā.

 

Saglabājas automobiļa vērtība pēcpārdošanas tirgū

Hibrīda vilces akumulatora garantija palīdz tev saglabāt transportlīdzekļa vērtību pēcpārdošanas tirgū.

 

Spēkā visiem jaunajiem Toyota modeļiem, kas iegādāti, sākot ar 01.01.2019.

Eiropas Savienībā līdz 01.01.2019. iegādāto hibrīdauto hibrīda vilces akumulatora garantiju par papildmaksu var pagarināt līdz 5 gadiem pēc hibrīdkomponentu rūpnīcas garantijas beigām (5 gadi/100 000 km), ja automobiļa apkope regulāri tiek veikta Toyota pārstāvniecībā un apkopes laikā tiek veikta arī hibrīda sistēmas pārbaude.

Skatīt vairāk