Toyota bremžu diski un bremžu uzlikas

Droši aptur automobili

Bremžu sistēmas pienākumi ir smagi – no nemitīga ikdienas spiediena līdz potenciāliem ārkārtas triecieniem. Vissvarīgākā drošības funkcija Tavā Toyota, spēja apstāties un palēnināties, jo sevišķi sliktos braukšanas apstākļos vai ārkārtas situācijās, ir pilnībā atkarīga no Tava automobiļa bremžu darbības.

Kā darbojas Tava automobiļa bremžu sistēma?

Kad Tava pēda nospiež bremžu pedāli, bremžu šķidrums izdara spiedienu uz bremžu suportu virzuļiem visās riteņu rumbās, liekot bremžu uzlikām spiesties pret bremžu disku malām, kas griežas kopā ar Tava automobiļa riteņiem. Tā rezultātā radusies berze palēnina automobili un galu galā to aptur.

Laika gaitā bremžu uzlikas un bremžu diski nodilst, un tie ir jānomaina, jo turpināt braukt ar nodilušām bremzēm var būt ārkārtīgi bīstami. Ir vairākas pazīmes, kas liecina par nodilušām bremzēm. Uzmanies no:

  • Automobiļa trajektorijas maiņa bremzēšanas laikā var norādīt par nevienmērīgu bremžu uzliku nodilumu
  • Čīkstēšana un šņirkstēšana
  • Bremzēšanas jaudas samazināšanās
  • Bremžu diski, kuru biezums ir zem minimālā drošā izmēra, ir jānomaina
/
/

Toyota oriģinālo bremžu uzliku un bremžu disku uzstādīšana Tavam automobilim dāvās Tev vislielāko sirdsmieru, dodoties ceļā:

  • Visi Toyota oriģinālie bremžu diski un bremžu uzlikas ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem un ir paredzēti un pārbaudīti, lai nodrošinātu maksimālu drošību un veiktspēju
  • Bremzes, kas darbojas efektīvi, nečīkst un nešņirkst, tāpēc visvairāk izsaka Toyota bremžu klusa darbība
  • Katram Toyota modelim ir nevainojami piemērotas bremzes, nodrošinot ātru to nomaiņu un perfektu darbību
  • Tās ir izstrādātas, izmantojot mūsu dziļās zināšanas par Toyota automobiļiem, kādu nav nevienam citam
  • Visas mūsu Optifit bremzes tiek piedāvātas par konkurētspējīgu cenu

Lai nodrošinātu drošu braukšanu, ir svarīgi regulāri pārbaudīt bremžu uzlikas un bremžu diskus Tavā Toyota pilnvarotajā servisā.

Saistītās saites

Informācija Toyota īpašniekiem Informācija Toyota īpašniekiem Reģistrējies Mana Toyota portālā, lai aplūkotu savus braucienus, karšu atjauninājumus un lejupielādētu savu Īpašnieka rokasgrāmatu. Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas pret Toyota oriģinālajām rezerves daļām Neoriģinālās rezerves daļas var izskatīties tāpat un labi derēt, bet to kvalitāte nav atbilstoša. Sliktāka konstrukcija un izejmateriāli nozīmē, ka to veiktspēja neatbildīs gaidāmajiem standartiem. Tā kā Toyota apņemšanās ir gādāt par Tavu drošību un automobiļa vislabāko veiktspēju, mēs iesakām vienmēr izmantot Toyota pārstāvniecības pakalpojumus un uzstādīt Toyota oriģinālās rezerves daļas. Toyota kolekcija Toyota kolekcija Lai uz kurieni Jūs esat ceļā vai plānojat doties, mūsu jaunajā Toyota preču kolekcijā katrs atradīs priekš sevis kaut ko piemērotu. Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna.
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.