Toyota bremžu diski un bremžu uzlikas

Droši aptur automobili

Bremžu sistēmas pienākumi ir smagi – no nemitīga ikdienas spiediena līdz potenciāliem ārkārtas triecieniem. Vissvarīgākā drošības funkcija Tavā Toyota, spēja apstāties un palēnināties, jo sevišķi sliktos braukšanas apstākļos vai ārkārtas situācijās, ir pilnībā atkarīga no Tava automobiļa bremžu darbības.

Kā darbojas Tava automobiļa bremžu sistēma?

Kad Tava pēda nospiež bremžu pedāli, bremžu šķidrums izdara spiedienu uz bremžu suportu virzuļiem visās riteņu rumbās, liekot bremžu uzlikām spiesties pret bremžu disku malām, kas griežas kopā ar Tava automobiļa riteņiem. Tā rezultātā radusies berze palēnina automobili un galu galā to aptur.

Laika gaitā bremžu uzlikas un bremžu diski nodilst, un tie ir jānomaina, jo turpināt braukt ar nodilušām bremzēm var būt ārkārtīgi bīstami. Ir vairākas pazīmes, kas liecina par nodilušām bremzēm. Uzmanies no:

  • Automobiļa trajektorijas maiņa bremzēšanas laikā var norādīt par nevienmērīgu bremžu uzliku nodilumu
  • Čīkstēšana un šņirkstēšana
  • Bremzēšanas jaudas samazināšanās
  • Bremžu diski, kuru biezums ir zem minimālā drošā izmēra, ir jānomaina
/
/

Toyota oriģinālo bremžu uzliku un bremžu disku uzstādīšana Tavam automobilim dāvās Tev vislielāko sirdsmieru, dodoties ceļā:

  • Visi Toyota oriģinālie bremžu diski un bremžu uzlikas ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem un ir paredzēti un pārbaudīti, lai nodrošinātu maksimālu drošību un veiktspēju
  • Bremzes, kas darbojas efektīvi, nečīkst un nešņirkst, tāpēc visvairāk izsaka Toyota bremžu klusa darbība
  • Katram Toyota modelim ir nevainojami piemērotas bremzes, nodrošinot ātru to nomaiņu un perfektu darbību
  • Tās ir izstrādātas, izmantojot mūsu dziļās zināšanas par Toyota automobiļiem, kādu nav nevienam citam
  • Visas mūsu Optifit bremzes tiek piedāvātas par konkurētspējīgu cenu

Lai nodrošinātu drošu braukšanu, ir svarīgi regulāri pārbaudīt bremžu uzlikas un bremžu diskus Tavā Toyota pilnvarotajā servisā.

Saistītās saites

Toyota oriģinālās V siksnas Toyota oriģinālās V siksnas Tavas Toyota dzinējs ir atkarīgs no daudzu citu detaļu harmoniskas darbošanās, un šo detaļu darbību nodrošina V siksna. Toyota oriģinālie sajūgi Toyota oriģinālie sajūgi Pilnībā funkcionējošs sajūgs ir pirmās nepieciešamības detaļa, lai efektīvi un droši pārslēgtu pārnesumus, mainītu ātrumu un pilnībā kontrolētu braucienu. Toyota oriģinālie amortizatori Toyota oriģinālie amortizatori Efektīvie amortizatori palīdz Tev izvairīties no nevienmērīgiem braucieniem Tavā Toyota, bet tie ir arī svarīgi brauciena drošībai. Toyota AdBlueTM  Toyota AdBlueTM Toyota AdBlueTM ir dīzeļa izplūdes šķidrums, kas samazina slāpekļa oksīdu (NOx) dīzeļdzinēju izplūdes gāzēs.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: