1. Used Cars
  2. Favorit West
Ātrā atlase

Toyota Approved lietotie automobiļi

Ja meklē izcilu lietotu auto, vari uzticēties Toyota Approved, kas nodrošinās sirdsmieru katrā posmā. Mūsu apstiprinātajiem lietotajiem auto ir visaptveroša Toyota garantija, palīdzība uz ceļa un pilnībā pārbaudīti auto, uz kuriem tu vari paļauties, kā arī Toyota līzinga un apdrošināšanas pakalpojumi vēl ērtākai iegādei.

POST https://usc-webcomponents.toyota-europe.com/v1/car-filter/lv/lv?carFilter=used&brand=toyota&uscEnv=production&sortOrder=published&disabledFilters=usedCarLocation&location=dealerId%3A00CD9-79512-96DA7-5A200-01350-1

Timeout waiting for connection from pool

Atklāj Toyota Approved apstiprināto lietoto automobiļu priekšrocības

2 gadu garantija

Visi Toyota Approved* apstiprinātie Toyota automobiļi saņem vismaz 2 gadu garantiju, kas dāvā visaptverošu segumu un tev — gaidīto sirdsmieru.
* Vairāk informācijas par Toyota Approved garantiju un tās noteikumiem skati garantijas bukletā.

2 gadi palīdzība uz ceļa

Toyota Approved piedāvās pilnīgu palīdzību uz ceļa visu garantijas periodu. Tas nozīmē, ka tev tiks sniegta palīdzība mājās, ceļa malā vai ja automobili vajadzēs nogādāt servisā.

44 punktu tehniskā apskate

Pirms pārdošanas mūsu īpaši apmācītie mehāniķi īsteno pilnīgu visu Toyota Approved lietoto automobiļu pārbaudi.

Hybrid Life Assurance

Visiem Toyota Approved apstiprinātajiem hibrīdiem ir Hybrid Life Assurance apdrošināšana, kas nodrošina hibrīda augstsprieguma akumulatora papildu aizsardzību vēl vienu papildu gadu/15 000 km* (kuru var pagarināt līdz automobiļa 10 gadadienai no pirmās reģistrācijas datuma, izejot maksas hibrīda sistēmas komponentu pārbaudes katru gadu).
* Atkarībā no tā, kas iestājas pirmais.

Gatavi braukt

Lai kuru modeli tu izvēlētos, visas mūsu apstiprinātās Toyota būs pilnīgā braukšanas gatavībā – arī iztīrītas un nomazgātas –, lai tu varētu droši doties ceļā vēl ātrāk, nekā cerēji.

Finansēšana

Ja esi atradis īsto apstiprināto modeli, vari būt mierīgs, jo Toyota Līzings piedāvā virkni elastīgu finansēšanas iespēju.

Maiņa

Mainot savu pašreizējo automobili Toyota pārstāvniecībā, tu saņemsi profesionālu un pārskatāmu servisu, konkurētspējīgu cenas piedāvājumu un, pats galvenais, pilnīgu sirdsmieru.
Lai uzzinātu vairāk, sazinies ar Toyota pārstāvniecību.

Toyota Līzings

Toyota Līzings nodrošina ātru apstrādi un elastīgu maksājumu plānu. Mēs parūpēsimies par dokumentiem, lai process noritētu vienmērīgi un ērti. Tas ļauj tev nekavējoties sākt braukt ar savu nākamo Toyota ar pilnīgu sirdsmieru. Lai uzzinātu vairāk, sazinies ar Toyota pārstāvniecību.

Toyota Apdrošināšana

Tu vari saņemt Toyota Apdrošināšanu visiem Toyota automobiļiem, kas ir personīgā lietošanā un jaunāki par 8 gadiem. Toyota Apdrošināšana ietver diennakts palīdzību uz ceļa un bezmaksas maiņas auto. Un, ja tavam automobilim ir nepieciešams remonts, vari būt drošs(-a), zinot, ka tas tiks veikts oficiālā Toyota remontdarbnīcā, izmantojot tikai oriģinālās rezerves daļas. Lai uzzinātu vairāk, sazinies ar Toyota pārstāvniecību.

Vienmēr hibrīda automobiļi. Vienmēr Toyota.

Toyota hibrīda automobiļi ietaupa degvielu un naudu, kā arī piedāvā savā klasē zemākās CO₂ emisijas. Tā kā visi mūsu hibrīda automobiļi ir pašuzlādes, tos nav nepieciešams pievienot elektrotīklam.
Skatīt vairāk
Aprēķina piemērs
Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Aprēķins veikts automobilim ar cenu 31 990,00 €, ieskaitot PVN, pirmo iemaksu 15,00 % (4 799,00 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1,50% no auto vērtības, atlikušo vērtību 25,00 % (7 998,00 €) pēc 60 mēnešiem un 60 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās un 2,29 % + 3 mēnešu EURIBOR (24.06.2024 3 men Euribor 3,68 %). Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu mēneši ir 394,69 €, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam. Attiecas uz visiem Toyota Līzinga nodrošinātājiem. Apskati finanšu pakalpojumu noteikumus un nosacījumus un ja nepieciešams, konsultējies ar ekspertu. Līzinga piedāvājums ir indikatīvs.