1. Electrified
 2. Hybrid Electric
Ātrā atlase

Kāpēc izvēlēties elektrisko hibrīdu?

Uzpildi degvielu kā parasti

Hibrīda degvielas uzpildīšana ir vienkārša. Uzpildi savu pašuzlādes Toyota Hybrid ar benzīnu degvielas uzpildes stacijā, tāpat kā parasto automobili.

Izcila sniedzamība

Toyota elektriskie hibrīdi vienmērīgi apvieno benzīna un elektrisko jaudu, lai optimizētu sniedzamību un veiktspēju. Brauc kā parasti.

Pašuzlāde

Bremzējot un ripojot, Toyota hibrīdi paši uzlādē akumulatoru, tāpēc atšķirībā no elektriskajiem akumulatora automobiļiem tev nekad nav jāuztraucas par akumulatora sniedzamību.

Kā darbojas hibrīdi?

Toyota hibrīdi apvieno daudzas tradicionālo automobiļu priekšrocības ar elektrisko akumulatora automobiļu priekšrocībām. Iekšdedzes dzinējs un elektromotors darbojas kopīgi modernā un augsti integrētā piedziņā. Motors uzlabo veiktspēju, vienlaikus darbojoties arī kā ģenerators, kas enerģijas pārpalikumu pārvērš elektriskajā uzlādē, tādējādi samazinot degvielas patēriņu. Rezultāts ir vienmērīga, efektīva un, pats galvenais, aizraujoša braukšanas pieredze. Lai uzzinātu vairāk, uzklikšķini uz animācijām, kurās ir parādīts, kā darbojas mūsu hibrīdi.
 • Uzpilde

  Uzpildi degvielas tvertni ar benzīnu pie sūkņa, kā parasti.

 • Braukšana elektriskajā režīmā

  Akumulators darbina elektromotorus, kas griež riteņus un virza automobili uz priekšu.

 • Braukšana parastajā režīmā

  Iekšdedzes dzinējs palielina jaudu un sniedzamību lielos attālumos, vienlaikus uzlādējot akumulatoru.

 • Reģenerējošā bremzēšana

  Kad tu bremzē un automobilis samazina ātrumu, enerģija, kas parasti šī procesa laikā tiktu zaudēta, tiek izmantota akumulatora uzlādes līmeņa papildināšanai.

Aplūko mūsu hibrīdus

Biežāk uzdotie jautājumi

Hibrīdiem ir iekšdedzes dzinējs un elektriska piedziņa. Šos divus enerģijas avotus var kombinēt vai izmantot neatkarīgi atkarībā no vajadzības.

Dažos braukšanas apstākļos, piemēram, braucot uz priekšu un braucot ar ātrumu līdz 50 km/h, hibrīdi darbojas tikai ar elektroenerģiju. Kad akumulators izlādējas, dzinēja liekā jauda to atkal uzlādē.

Toyota hibrīdu dzinējiem ir novatoriska pašuzlādes tehnoloģija. Tā automātiski uzlādē akumulatoru braukšanas laikā. Tā kā nav nepieciešama papildu uzlāde, nav jāuztraucas par sniedzamību vai uzlādi.

Toyota hibrīdos izmantotā novatoriskā akumulatoru tehnoloģija ir izstrādāta tā, lai tā kalpotu visu automobiļa ekspluatācijas laiku. Patiesībā automobilim nav dažu mehānisko elementu, piemēram, sajūga, ģeneratora un startera motora, un tas vēl vairāk samazina neparedzētu izmaksu risku nākotnē. Turklāt visiem elektriskajiem hibrīda komponentiem jaunajos automobiļos, tostarp akumulatoram, tiek piemērota Toyota ražotāja 5 gadu/100 000 km* garantija. Vilces akumulatora garantiju var pagarināt līdz 10 gadiem, katru gadu veicot hibrīda piedziņas pārbaudi Toyota pārstāvniecībā.


*Atkarībā no tā, kas tiek sasniegts ātrāk. 

Ir trīs hibrīdu veidi – daļējie hibrīdi, pašuzlādes hibrīdi un uzlādējamie hibrīdi. Daļējie hibrīdi izmanto elektromotoru tikai kā papildinājumu dzinējam paātrinājuma un ripošanas laikā – elektromotors pats par sevi nevar darbināt automobili. Toyota hibrīds var izmantot tikai elektrisko enerģiju līdz pat 80% pilsētas braucienu un braucot ar ātrumu līdz 50 km/h. Uzlādējamie hibrīdi darbojas tāpat kā hibrīdi, taču ar lielākas ietilpības akumulatoru, kas nodrošina lielāku veiktspēju un lielāku pilnībā elektriskas piedziņas spēju.

Iegūsti vairāk no sava elektrificētā Toyota

 •  

  MyToyota savienotie pakalpojumi

  Viedtālruņa lietotne MyToyota ļauj tev maksimāli izmantot elektrificēto Toyota automobiļa iespējas, sākot no automobiļa pārbaudes līdz salona iepriekšējai dzesēšanai/apsildei.

 •  

  10 gadu hibrīda vilces akumulatora garantija

  Mēs esam tik pārliecināti par mūsu hibrīda akumulatoru tehnoloģijas ilgtermiņa spējām, ka nodrošinām tiem 10 gadu garantiju.