1. Electrified
 2. Toyota kanzen
Ātrā atlase

Pilnīgs sirdsmiers ar Toyota elektromobili

Izbaudi bezrūpīgu un ērtu EV pieredzi. Toyota nodrošina visu būtiskāko, kas palīdzēs tev pilnībā izbaudīt savu elektromobili.
 • 5 gadu priekšapmaksas apkope*

  Visiem Toyota elektromobiļiem ir 5 gadu priekšapmaksas apkope. Apkopes programmā ietvertie un ražotāja pieprasītie darbi un rezerves daļas ir iekļauti automobiļa cenā.

 • Līdz 10 gadu elektromobiļa akumulatora garantija (līdz 70% kapacitātei)**

  Ievērojot Toyota apkopes programmu un veicot visus nepieciešamos darbus pilnvarotā Toyota autoservisā, mēs varam garantēt 70% no sākotnējās akumulatora kapacitātes līdz 10 gadiem vai līdz 1 miljonam nobrauktu kilometru.

 • Līdz 10 gadu Toyota Relax garantija***

  Jauns vai lietots Toyota automobilis var iegūt līdz pat 10 gadu Toyota Relax garantiju, ja tā apkope tiek veikta pilnvarotā Toyota autoservisā.

 • Līdz 10 gadu palīdzība uz ceļa***

  Mūsu eksperti ir izstrādājuši tavu Toyota tā, lai tā būtu pēc iespējas uzticamāka un drošāka. Taču uz ceļa var notikt jebkas – it īpaši sliktos laika un ceļa apstākļos. Tāpēc mēs piedāvājam Toyota palīdzību uz ceļa, lai būtu tavā rīcībā līdz 10 gadiem, 24 stundas diennaktī.

 • Viss nepieciešamais auto aprīkojums

  Tev būs nepieciešami dažādi kabeļi atkarībā no automobiļa uzlādes veida. Lai nodrošinātu ērtu auto lietošanu, mēs ietveram visus nepieciešamos kabeļus automobiļa komplektācijā: 2. tipa mājsaimniecības kontaktligzdai un 3. režīma (32A Mennekes) kabelis ātrākai uzlādei, izmantojot īpašu mājas lādētāju.

 • Mājas lādētājs

  Labākais risinājums ir sadalīt mājas lādētāja (sienas kārbas) maksu, iegādājoties elektromobili. Ar īpaši izstrādātu lādētāju uzlāde notiek daudz ātrāk nekā ar standarta mājsaimniecības kontaktligzdu.****

* Tehniskās apkopes grafika atšķirību dēļ Toyota bZ4X priekšapmaksas apkope ir ierobežota līdz 75 000 km, bet Proace Electric, Proace Verso Electric, Proace City Electric un Proace City Verso Electric – līdz 120 000 km.

** Pieejama tikai Toyota bZ4X. Tiek aktivizēta pēc apkopes veikšanas pilnvarotā Toyota autoservisā. Garantija ir spēkā 12 mēnešus vai līdz 15 000 km atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais. Visiem Toyota elektromobiļiem tiek nodrošināta ražotāja vilces akumulatora garantija uz līdz 8 gadiem vai līdz 160 000 km (kas iestājas pirmais).

***Tiek aktivizēta pēc apkopes veikšanas pilnvarotā Toyota autoservisā; ir spēkā 12 mēnešus vai līdz 15 000 km (modeļiem ar atšķirīgu apkopes intervālu saskaņā ar ražotāja noteikto automobiļa apkopes intervālu) atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais. 

**** Izmantojot īpašu mājas lādētāju, akumulatoru var pilnībā uzlādēt 5 līdz 7 stundu laikā (11 kW iebūvētais lādētājs, atkarībā no akumulatora kapacitātes).