1. Jauni automobiļi
  2. Camry
Ātrā atlase
Inovāciju pilnveide

Iepazīsties ar jauno Toyota Camry Hybrid

Enerģisks katrā pagriezienā

Toyota Camry no jauna definē sedanu; tā plūstošais ārējais dizains un plašais salons izstaro patiesu eleganci. Ar Toyota piektās paaudzes hibrīda elektrotehnoloģiju, kas nodrošina izcilu sniegumu un uzlabotu efektivitāti, Camry sniedz braukšanas aizrautību.

jaunākā hibrīda tehnoloģija
ņemot vērā autovadītāju vēlmes
stilīgiem risinājumiem
digitālās tehnoloģijas
Nākamās paaudzes sniegums
Virzies uz priekšu ar hibrīda dzinēju
Ar uzlabotu hibrīda piedziņu, kas nodrošina gandrīz tūlītēju reakciju, veiklu vadāmību un kopumā vieglāku sajūtu, tu atklāsi pasauli, kurā braukšana ar jauno Camry sagādā patiesu prieku. Izbaudi jaudīgu lineāru paātrinājumu, kā arī samazinātu trokšņu līmeni, degvielas patēriņu un emisijas.

Braukšana, kas aizrauj

Piektās paaudzes hibrīda dzinējs padara braukšanu patīkamu, nodrošinot tūlītēju paātrinājumu, lielāku jaudu un efektivitāti, kas garantē vienmērīgākus un klusākus braucienus.

Nākamā līmeņa sniegums

Izbaudi lielāku jaudu un degvielas patēriņa efektivitāti, samazinātas emisijas un atsaucīgas bremzes, kas ļauj droši kontrolēt ātrumu.

Stils kustībā
Izcila enerģija un skaistums
Vizuāli dinamisks ar āmurgalvas formu un zemu, elegantu virsbūvi, Camry skaisti veidotais eksterjers apvieno sportiskumu ar izsmalcinātību. Plānie un asā leņķī izliektie jaunie priekšējie lukturi vēl vairāk izceļ dizainu, piešķirot kopējam siluetam unikāli modernu, braukšanas prieku sagādājošu auru.

Dinamisks eksterjera dizains

Enerģijas pārpilnās Camry raksturīgās līnijas izceļ izsmalcināto virsbūvi un pazemināto jumta aizmugurējo daļu, radot nepārprotami pašpārliecinātu iespaidu.

Izteiksmīga izsmalcinātība

Eleganti veidotais, izsmalcinātais siluets un virsbūvei raksturīgās pagarinātās priekšējās un aizmugurējās pārkares ar funkcionālu ventilāciju.

Mūsdienīgs salons
Izsmalcinātība tavam komfortam
Camry izsmalcinātajā salonā ir līdzsvarots praktisks dizains un augstākās klases stils, lai radītu relaksējošu atmosfēru atvērtā telpā. Izvēlētie apdares elementi, materiāli un virsmas harmoniski saskan, savukārt modernākās drošības tehnoloģijas ir iestrādātas dizainā, lai palīdzētu katrā braucienā.

Elegants salons, kas aprīkots ar augstākās klases funkcijām

Sākot ar luksusa klases instrumentu paneli un beidzot ar stilīgu multivides displeju, salona dizains pārsteidz ar izcilu meistarību.

Ērts, plašs salons

Lielā bagāžas nodalījuma ietilpība nodrošina pietiekami daudz vietas praktiskajām vajadzībām, bet komfortam ir pievienota grezna sēdekļu apdare.

Intuitīvas tehnoloģijas
Gudrs braukšanas veids
Multivides sistēma Toyota Smart Connect ir izstrādāta tā, lai ikviens brauciens būtu pēc iespējas raitāks. Izmantojot lietotni MyToyota, tu vari pārvaldīt savu automobili no viedtālruņa, kā arī izvēlēties skaļruņu papildaprīkojumu un komplektu Smart Connect+ papildu funkciju izmantošanai.

Viss vajadzīgais ar vienu acu uzmetienu

Pielāgo 12,3 collu pilnīgi digitālā kombinētā kombimetra izkārtojumu, kurā svarīgā informācija tiek parādīta vienuviet.

Iepazīsti jaunāko Toyota multivides sistēmu

12,3 collu displejā ir pieejams Apple CarPlay un Android Auto, reāllaika mākoņa navigācija, balss vadība, digitālā atslēga un attālinātie pakalpojumi.

Vēlos uzzināt jaunumus
Saņem jaunumus
Enerģijas pārpilnā Camry dinamiskā forma un ietilpīgais salons padara ikdienas braukšanu par patiesu prieku. Vai esi gatavs(-a) uzsākt savu ceļojumu? Reģistrējies šeit, lai saņemtu jaunāko informāciju.