1. New Cars
  2. Corolla Cross
Ātrā atlase
Ātrā atlase

Jaunais Corolla Cross Hybrid

Atklāj jauno Corolla Cross Hybrid.

Pirmais Corolla SUV ienes spēcīgu, jaunu virsbūves stilu pasaulē visvairāk pārdoto modeļu klāstā.

Apvienojot ietilpīga, augsta novietojuma SUV praktiskumu ar mūsu līdz šim modernākajām hibrīda un drošības tehnoloģijām, Corolla Cross sniedz ģimenēm visu, kas ir nepieciešams ikdienai.

Modelis būs pieejams 2022. gada beigās.

Izbaudi braucienu

Izturīgais un izsmalcinātais augstā novietojuma Corolla Cross nodrošina nevainojamu praktiskumu un pārliecinošu redzamību apvienojumā ar īsta SUV izskatu un izjūtu. Lielie aizmugurējo durvju atvērumi un plašā telpa galvai un kājām garantē vieglu piekļuvi un komfortu, savukārt ietilpīgais bagāžas nodalījums un dalīti nolokāmie sēdekļi nodrošina lietderīgu elastību ikdienā vai aktīvos piedzīvojumos. Šajā salonā visi izbauda braucienu.

Smaida spēks

Pateicoties mūsu jaunajai 5. paaudzes hibrīda tehnoloģijai, Corolla Cross ikvienam sniedz iemeslu smaidīt. Jaunais 2,0 litru hibrīda dzinējs nodrošina nepārspējamu jaudas un zemu CO₂ emisiju kombināciju. Pateicoties papildaprīkojumā pieejamajai inteliģentajai pilnpiedziņai (AWD-i), tas izstaro pārliecību un uzticamību jebkuros apstākļos. Ar uzlabotu paātrinājumu, zemāku degvielas patēriņu un bez vajadzības to pieslēgt pie elektrotīkla uzlādei Corolla Cross Hybrid padara katru ģimenes braucienu patīkamāku. 

Progresīvas tehnoloģijas

Neatkarīgi no tā, vai tu dodies ikdienas darīšanās, vai kravājies nedēļas nogales izbraucienam, ar Corolla Cross tu vienmēr būsi aizsargāts un savienots. Ar T-Mate drošības tehnoloģijām un vadītāja palīdzības sistēmām, tostarp uzlaboto sadursmes novēršanas sistēmu un ārkārtas apstāšanās sistēmu, braucieni ir drošāki jau standarta komplektācijā. Pateicoties iebūvēto savienojumu komplektam, sākot no reāllaika mākoņa navigācijas ar 10,5 collu HD skārienekrānu līdz viedtālruņa bezvadu integrācijai, pat ikrīta brauciens uz skolu atkal šķiet aizraujošs.


Krāsas

Ir daudz iemeslu, kādēļ iemīlēt SUV

Jaunas perspektīvas

Pateicoties augstākam novietojumam un lielākam klīrensam, SUV nodrošina nepārspējamu vispusīgu redzamību un pārliecību. Neatkarīgi no tā, vai pārvietojies pilsētā vai ceļo bezceļa apstākļos, tu sasniegsi galamērķi ar komfortu un pārliecību.

Laipni lūdzam praktiskumā

SUV ir augstāka virsbūve, kas ļauj radīt vairāk salona telpas nekā parasts hečbeks vai sedans. Līdztekus lielākai telpai galvai un kājām to ietilpīgajos bagāžas nodalījumos parasti ir vieglāk ievietot lietas, pateicoties augstajam slodzes līmenim un plašajam bagāžnieka atvērumam. 

Braukšanas prieks

Veikli un atsaucīgi, modernie SUV sniedz patiesu aizrautību pie stūres. Bieži apvienojot hibrīda tehnoloģiju un pilnpiedziņu, Toyota SUV, piemēram, Corolla Cross, nodrošina gan dinamisku jaudu, gan pārliecību jebkuros laikapstākļos ikvienā braucienā.

Patiess braukšanas prieks ar pilnīgi jauno SUV

Skatīt vairāk