1. Offers
  2. Toyota lemmikloomade varustus
Ātrā atlase

Toyota aksesuāri suņu īpašniekiem

Lai padarītu braucienus pēc iespējas ērtākus mājdzīvniekiem.
Lai braucieni ar mājdzīvnieku būtu ērtāki un drošāki, Toyota aksesuāri ietver daudzas praktiskas papildu funkcijas.

Uzzini vairāk par aksesuāriem un uzstādīšanas iespējām Toyota pārstāvniecībās Latvijā.

Suņu tīkls bagāžas nodalījumam

Toyota suņu tīkls bagāžas nodalījumam sniedz papildu drošību mājdzīvnieku īpašniekiem un mājdzīvniekiem. Toyota suņu tīkls nodrošina, ka īsie un tālākie braucieni ir droši un ērti ikvienam.

Produkts ir piemērots šādiem modeļiem: Corolla Cross; RAV4

Cena no 399 €

Lūdz vairāk informācijas

Suņu tīkls bagāžas nodalījuma telpas nodalīšanai

Toyota suņu tīkls, kas uz pusi samazina bagāžas nodalījuma telpu, ļauj optimāli izmantot aizmugures zonu. Suņu tīkls ar diviem nodalījumiem ir ideāli piemērots tiem, kas vēlas nodalīt mājdzīvniekus vienu no otra vai no citām mantām, piemēram, iepirkumu maisiņiem vai koferiem bagāžas nodalījumā. Visi Toyota suņu tīkli ar nodalījumiem ir paredzēti konkrētiem modeļiem, un tos ir viegli uzstādīt un noņemt.

Produkts ir piemērots šādiem modeļiem: Corolla Cross; RAV4

Cena no 355 €

Lūdz vairāk informācijas

Bufera aizsargs

Ja tev ir Toyota universālis, tavs mājdzīvnieks, iespējams, iekāpj auto un izkāpj no tā caur bagāžas nodalījuma durvīm, uzkāpjot uz aizmugurējā bufera. Lai aizsargātu virsbūvi no skrāpējumiem, tev noderēs nodilumizturīgs bufera aizsargs no poliestera. Tas pasargā auto no skrāpējumiem un ķepu nospiedumiem, kā arī atvieglo mājdzīvnieka iekāpšanu un izkāpšanu.

Cena no 97 €

Lūdz vairāk informācijas

Aizmugurējo sēdekļu aizsargpārklājs

Aizmugurējo sēdekļu aizsargpārklājs ir viens no labākajiem un vienkāršākajiem risinājumiem, lai aizsargātu aizmugurējos sēdekļus, kad mājdzīvnieks ir jāpārvadā kompakta izmēra automobilī vai sedanā. Aizsargpārvalks ir piestiprināms ar regulējamām siksnām pie priekšējiem un aizmugurējiem galvas balstiem, un tas nosedz visu aizmugurējo sēdekļu zonu, sniedzot mājdzīvniekam pietiekami daudz vietas. Aizsargpārvalka uzlikšana un noņemšana aizņem ne vairāk kā pāris minūtes.

Cena no 126 €

Lūdz vairāk informācijas
Piedāvājums ir spēkā Toyota pārstāvniecībās līdz 30.06.2024.