1. Jauni automobiļi
  2. Yaris Cross
  3. Highlights
Ātrā atlase
25 100 €

Modeļa Yaris Cross neatkārtojamās funkcijas

16" vieglmetāla diski

Piesaisti uzmanību katrā pagriezienā

Pārsteidz ar mirdzošiem 16 collu sudrabkrāsas vieglmetāla diskiem, kas izceļas ar neatkārtojamu 10 spieķu disku dizainu un ir gatavi pārvarēt izaicinājumus intensīvajās pilsētas ielās.

Atpakaļskata kamera

Apskati pasauli atpakaļskatā

Toyota atpakaļskata kamera nodrošina skaidru attēlu, lai palīdzētu viegli novietot auto stāvvietā atpakaļgaitā. Apskati visu, ko vēlies redzēt atpakaļskatā, izvairies no iespējamām sadursmēm un daudz ko citu.

Sadursmes novēršanas sistēma

Izstrādāts, domājot par drošību

Sadursmes novēršanas sistēma ir izstrādāta tā, lai aizsargātu gan tevi, gan pasažierus, gan citus satiksmes dalībniekus, braucot pa noslogotām šosejām un pārpildītām pilsētu ielām. Izmantojot tās modernās drošības tehnoloģijas, tu padarīsi ceļu drošāku ikvienam.

6 skaļruņi

Dzirdi visas notis

Neviens brauciens nav pilnvērtīgs bez piemērota skaņu celiņa. Izgatavoti īstiem audiomīļiem, seši skaļruņi nodrošina, ka priekšējos un aizmugurējos sēdekļos skan tava iecienītākā mūzika vai raidieraksts, lai kur tu dotos.

Toyota multivide

Radīta ērtai lietošanai

Izmantojot Toyota Touch®3 multivides sistēmu, tu vari izbaudīt kristāldzidru vizuālo informāciju. Neatkarīgi no tā, vai vēlies piekļūt svarīgākajai satiksmes informācijai vai iecienītākajam mūzikas atskaņošanas sarakstam, šis viegli lietojamais skārienekrāns sniedz interaktīvu prieku katrā braucienā.

7" displejs

Izstrādāts svarīgākajai informācijai

No navigācijas palīgsistēmas līdz reāllaika satiksmes jaunumiem – kompaktajā 7 collu ekrānā tiek parādīta visa informācija, kas tev nepieciešama brauciena laikā, lai tu varētu koncentrēties uz nokļūšanu vajadzīgajā vietā.

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/car-config/lv/lv?path=highlights/5c933238-df10-41c5-b921-a2e4d25ef931 with body {"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota.lv/new-cars/yaris-cross/highlights","configure":"","specs":"https://www.toyota.lv/new-cars/yaris-cross/specifications"}}}}

{"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota.lv/new-cars/yaris-cross/highlights","configure":"","specs":"https://www.toyota.lv/new-cars/yaris-cross/specifications"}}}}