1. New Cars
 2. Ülevaade
Ātrā atlase
Ātrā atlase

Mainīt modeli

Yaris Cross Active Plus

Pilsētas SUV

Yaris Cross - Active Plus - Pilsētas SUV
Pure White (040)

Sākot no

26250.0

Piedziņa

1.5 Hybrid Dynamic Force

Yaris Cross - Active Plus - Pilsētas SUV

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/lv/lv

Yaris Cross cenrādis

Apskati Yaris Cross cenas
Opens in new window Atvērt cenrādi
 • Dizains

  Piesaisti pilsētas uzmanību

  Yaris Cross vēlas izcelties tāpat kā tu. Bagātā SUV pieredze apvienojumā ar kompetenci kompakto automobiļu jomā rada neatkārtojamu dizainu. Izteiksmīgas riteņu arkas, lieli 18 collu vieglmetāla diski un dinamisks, dimanta iedvesmots dizains kopā veido patiesu, uzmanību piesaistošu SUV pievilcību, ļaujot tev pārvarēt pilsētas ielas ar pārliecību un stilu.

 • Neapturama enerģija

  Ceturtās paaudzes pašuzlādes hibrīda sistēma Yaris Cross padara katru braucienu vēl patīkamāku. Jauna 116 DIN ZS 1,5 litru hibrīda piedziņa sniedz savā klasē nepārspējamu sniegumu un efektivitāti. Nemanāmi pārslēdzoties no benzīna uz elektroenerģiju, automobilis nodrošina atsaucīgu paātrinājumu, izcilu degvielas patēriņa efektivitāti un iespaidīgi zemas CO₂ emisijas, ko papildina tā spēja doties vēl tālāk nulles emisiju režīmā.

 • Paļaujies uz T-Mate vēl drošākiem braucieniem

  Neatkarīgi no tā, kas var atgadīties uz ceļa, pateicoties T-Mate, Yaris Cross vienmēr ir soli priekšā. T-Mate ir visaptverošs Toyota drošības un uzlaboto vadītāja palīdzības sistēmu klāsts. Ar aktīvām drošības tehnoloģijām, piemēram, sadursmes novēršanas sistēmu, T-Mate palīdzēs tev uz noslogotām automaģistrālēm, kā arī pārpildītās pilsētās, pasargājot tevi, tavus pasažierus un citus satiksmes dalībniekus.

 • Telpa, kas ļauj dzīvei plūst

  Praktisks un daudzpusīgs, Yaris Cross ir aprīkots ar bagāžas nodalījuma durvīm, ko var atvērt ar kājas kustību, kad rokas ir aizņemtas. Tā viedo bagāžas nodalījuma grīdu var pielāgot drošai priekšmetu uzglabāšanai zem tās vai bagāžas telpas palielināšanai, savukārt novatoriskā, elastīgā bagāžas siksna ļauj droši nostiprināt pārvadājamās lietas, sākot no velosipēdiem līdz snovbordam. Bagāžas nodalījuma ietilpību papildina nolokāmie sēdekļi 40:20:40 proporcijā, sniedzot tev nepieciešamo telpu lietām, kas noteikti jāpaņem līdzi.

Pa visu ekrānu Aizvērt
Pavelc automobili, lai rotētu Vilkt