Tālāk par nulli

Nulles emisijas — Toyota ceļš pretī labākai pasaulei

Mēs neapstāsimies pie nulles emisijām. Tas ir vēl viens solis ceļā uz elektrificētajiem automobiļiem, kas sākās 1997. gadā ar hibrīdiem un turpinās ar plug-in hibrīdiem. Mēs esam radījuši ar ūdeņradi darbināmus automobiļus. Mēs esam nodrošinājuši ūdeņraža enerģiju autobusiem, kravas automašīnām un pat laivām, kas nerada kaitīgas emisijas, tikai ūdeni. No zemām emisijām līdz pilnīgai brīvībai, no lielākas mobilitātes līdz labākai sabiedrībai visiem. Kāpēc apstāties pie nulles, kad var doties vēl tālāk?

Tālāk par zemām emisijām

Pirms vairāk nekā 20 gadiem nulles emisiju mērķis iedvesmoja mūs radīt pasaulē pirmo sērijveidā ražoto hibrīda automobili. Šis brauciens turpinās arī šodien ar plug-in hibrīdiem un ar ūdeņradi darbināmiem automobiļiem. Kā elektrifikācijas jomas līderi mēs neapstāsimies pie sasniegtā. Mēs plānojam līdz 2025. gadam laist klajā 40 jaunus vai uzlabotus elektrificētos automobiļus, piedāvājot visplašāko elektrificēto sistēmu klāstu. Tādējādi ikvienam būs iespēja izbaudīt savām vajadzībām piemērotāko tehnoloģiju.

/
Hibrīdi: neapstrīdamie līderi Mūsu ceturtās paaudzes hibrīdmodeļi ļauj tev izbaudīt līdz pat 70% no braucieniem pilsētā, neradot emisijas, bez nepieciešamības uzlādēt automobili.
/
Plug-in hibrīdi: dodies tālāk, neradot emisijas Mūsu plug-in hibrīdi ļauj tev braukt elektriskajā režīmā 75 km ar vienu uzlādi, neradot emisijas. Pateicoties visām mūsu hibrīda modeļu priekšrocībām, tie sniedz sirdsmieru arī garākos ceļojumos.
/
Ūdeņraža degvielas šūnu automobiļa emisijas – ūdens Ar ātru degvielas uzpildi un ar braukšanas diapazonu virs 650 km novatoriskais ar ūdeņradi darbināmais Mirai ietver degvielas šūnu, kas nodrošina tīru, pārliecinošu sniegumu bez emisijām, izņemot ūdeni.
Tālāk par ierobežojumiem

Pārtopot no autobūves uzņēmuma par mobilitātes uzņēmumu, mēs ne tikai izpildām sabiedrības mainīgās mobilitātes vajadzības, bet mēs dodamies tālāk. Mēs esam apņēmušies rūpēties par ikviena cilvēka pārvietošanos, sākot no vecāka gadagājuma cilvēkiem līdz paralimpiešiem, neatkarīgi no viņu fiziskajām spējām. Ja, esot ceļā, aiz sevis neko un nevienu neatstājam, mēs dodamies uz priekšu kopā.

/
Brīvība izbaudīt braucienu Concept-i RIDE ir ar ratiņkrēslu pieejams elektriskais automobilis, kas ir vadāms ar kursorsviru. Tā unikālais sēdekļu izkārtojums un automatizētās braukšanas funkcijas sniedz brīvību un sirdsmieru ikvienam.
/
Pārvietošanās brīvība Neatkarīgi no tā, vai tā lietotājs stāv, sēž vai atrodas ratiņkrēslā, mūsu atraktīvais un videi draudzīgais Gājēju zonas BEV (ar akumulatoru darbināms elektriskais automobilis) palīdz ikvienam ātri pārvietoties īsos attālumos.
/
Brīvība, kas ļauj ikvienam piedalīties Toyota tic, ka tad, kad mēs kustamies, mēs varam sasniegt neiespējamo. Kā olimpisko un paralimpisko spēļu vispasaules mobilitātes partneris mēs beidzot īstenojam savu vīziju par mobilitāti visiem.
/
Brīvība visiem APM (Accessible People Mover — pieejamais cilvēku transportētājs) ir izstrādāts, lai palīdzētu apmeklētājiem ar īpašām vajadzībām pārvietoties 2020. gada Tokijas olimpisko spēļu pasākumu vietās, piemēram, olimpiskajā stadionā.
Tālāk par gaidīto

Kas vēl slēpjas aiz nulles? Kā ar patiešām neaizmirstamu pieredzi ikvienam, neatkarīgi no tā, vai tas ir automobilī, klātienē vai tiešsaistē? Vai arī uzlabotas drošības tehnoloģijas, kas mūs tuvina mūsu mērķim samazināt ceļu satiksmes negadījumu skaitu līdz nullei. Apvienojot mūsu automobiļu reputāciju kvalitātes un uzticamības jomā ar pakalpojumiem, kas vairāk atbilst tavām vajadzībām, kad dodamies tālāk par nulli, braukšanas pieredze kļūst drošāka un patīkamāka.

/
Braucieni, kuros tu būsi saprasts Pilnībā automatizētā LQ koncepcija ietver spēcīgu ar MI darbināmu aģentu vārdā “Yui”. Mācoties no tevis, tas var sniegt personalizētāku pieredzi, ļaujot tev izveidot ciešāku saikni ar savu automobili.
/
Braucieni, kuros tu jutīsies drošāk Toyota Safety Sense ir aktīvu drošības tehnoloģiju komplekts, kas paredzēts, lai novērstu vai mazinātu negadījumus, ļaujot mums spert soli tuvāk mērķim novērst ceļu satiksmes negadījumus.
/
Braucieni, kuros tu būsi savienots Sākot ar ieteikumiem par hibrīdu un automobiļa atrašanas funkciju, MyT savienoto pakalpojumu viedtālruņa lietotne nodrošina pilnīgu vadību pār tavu Toyota tā iekšpusē vai ārpusē, lai padarītu braukšanu drošāku un patīkamāku.
/
Braucieni, kuros tu jutīsies neapturams Ar tehnoloģiju "Active Lean" un aizmugurējo piedziņu pilnībā elektriskais i-ROAD apvieno motocikla veiklību ar automobiļa komfortu un drošību. Lieliski piemērots pirmajiem vai pēdējiem pilsētas braucienu kilometriem.
Tālāk par šķēršļiem

Mūsu vides izaicinājuma 2050. gadam nolūkos mēs vēlamies, lai mūsu bezemisiju sasniegumi virzītos vēl tālāk. Tālāk par šķēršļiem sabiedrībai bez emisijām. Ūdeņradis ļauj ražot tīru, ilgtspējīgu enerģiju, kas palīdzēs mums samazināt mūsu produktu un darbību ietekmi uz vidi un uzlabot sabiedrību. Neatkarīgi no tā, vai tas ir ceļš no A līdz B, māju apkure vai veselas pilsētas enerģijas vajadzību nodrošināšana, mēs vēlamies, lai mūsu jauninājumi mūs visus virzītu uz labāku pasauli. Pasauli, kurā mūsu darbības neietekmē vidi.

/
Tālāk par sabiedrisko transportu Caetanobus: mūsu Eiropā pirmais degvielas šūnu autobusu parks nodrošina bezemisiju ūdeņraža tehnoloģiju sabiedrisko transportu, kura vienīgās emisijas ir ūdens tvaiki.
/
Tālāk par pilsētām Pilsētas prototips, kas veidots 70 hektāru platībā Fudzi kalna pakājē Japānā, “Woven City” būs pilnībā savienota ekosistēma, kurā cilvēki dzīvos, strādās un atpūtīsies un ko pilnībā darbinās Toyota ūdeņraža degvielas šūnas.
/
Tālāk par biznesu Viesnīcas numurs, mazumtirdzniecības asistents, kopīgs braucamrīks — e-Palette ir mūsu vīzija mobilam biznesam. Bezizmešu, pielāgojams korpuss, kas piedāvā katra klienta vajadzībām pielāgotus pakalpojumus tieši pie durvīm.
/
Tālāk par sabiedrību Ūdeņraža enerģija ir ilgtspējīgs fosilā kurināmā aizstājējs. Sākot no kravas automašīnu un kuģu darbināšanas līdz māju apkurei, mēs esam gatavi spēlēt galveno lomu pārejā uz sabiedrību, kuras pamatā ir ūdeņradis. Tādu, kurā ūdens ir vienīgais blakusprodukts.
Uzzini vairāk par elektrifikāciju

Atklāj

Uzzināt vairāk

Atklāj jauno Toyota Mirai Atklāj jauno Toyota Mirai Jaunais Toyota Mirai izceļas citu vidū ar tā nevainojamo, dinamisko koptēlu. Tā izteiksmīgais dizains nevainojami saplūst ar novatoriskām tehnoloģijām. Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Toyota uzlādējamais pilnā hibrīda elektriskie automobiļi Jaudīgi un spējīgi doties vēl tālāk elektriskajā režīmā, mūsu plug-in hibrīdi apvieno hibrīdu sniegtās braukšanas ērtības ar nulles emisiju efektivitāti, ko piedāvā ar akumulatoru darbināmi elektriskie automobiļi. Toyota GR sporta automobiļi Toyota GR sporta automobiļi Toyota GR sērija ir īstu sporta automobiļu klāsts, kas ietver TOYOTA GAZOO Racing radītās zināšanas un tehnoloģijas. Atklāj braukšanas prieku katrā braucienā. Toyota elektriskais hibrīds Toyota elektriskais hibrīds Toyota hibrīds — elektrisks hibrīda automobilis ar zemu degvielas patēriņu un zemu izmešu līmeni bez vajadzības pieslēgties pie elektrotīkla, lai to uzlādētu. Brauc līdz pat 60% no laika, neradot emisijas.