1. Electrified
  2. Plug-In Hybrid Electric
Ātrā atlase

Toyota uzlādējamais elektriskais hibrīds

Dodies tālāk, izmantojot tikai elektrisko jaudu
Mūsu uzlādējamie hibrīdi piedāvā visas mūsu elektrisko hibrīda automobiļu priekšrocības, taču ar lielāku veiktspēju un iespēju doties tālāk, izmantojot tikai elektrisko sistēmu. Tie tiek uzlādēti no elektrības padeves mājās vai uzlādes vietā, un tie var nobraukt līdz 75 km, neradot emisijas un netērējot degvielu. Ilgākos braucienos tie nemanāmi pārslēdzas uz efektīvu degvielas-elektrisko sistēmu, lai nodrošinātu ērtu pārvietošanos no durvīm līdz durvīm.

Labākais no abām tehnoloģijām

Divkāršā enerģija, ko nodrošina RAV4 Plug-in Hybrid ceturtās paaudzes hibrīdtehnoloģija un lieljaudas akumulators, ļauj izbaudīt labāko no abām tehnoloģijām: dinamisku sniegumu un izcilu elektromobiļu (EV) efektivitāti, ieskaitot klasē zemākās CO₂ emisijas, degvielas patēriņu un EV braukšanas diapazonu.

Ilgi kalpojoša jauda

Tāpat kā visi Toyota elementi arī mūsu uzlādējamo hibrīdu akumulatori ir izstrādāti tā, lai tie kalpotu ilgi. Tavam sirdsmieram, katram hibrīda akumulatoram ir garantija, kas — ar ikgadēju hibrīda sistēmas pārbaudi — pagarina akumulatora kalpošanas ilgumu līdz pat 10 gadiem.

Mūsu apmaiņas shēma nodrošina, ka mūsu EV akumulatoru darbmūža beigās tie tiek droši un atbildīgi utilizēti. Toyota pilnvarotās remontdarbnīcas šobrīd utilizē vairāk nekā 90% mūsu akumulatoru, un mūsu mērķis ir pārstrādāt vairāk nekā 50% no hibrīda akumulatora svara.

MyT savienotie pakalpojumi

Sākot no akumulatora stāvokļa un pašreizējā braukšanas diapazona pārbaudes līdz uzlādes laika ieprogrammēšanai un pat salona iepriekšējai dzesēšanai vai uzsildīšanai, viedtālruņa lietotne MyT ietver īpašas funkcijas, kas palīdzēs tev maksimāli izmantot Toyota uzlādējamā hibrīda sniegtās iespējas.
Apskati MyT savienotos pakalpojumus

Atrodi sev piemērotāko uzlādējamo hibrīdu

Prius Plug-in Hybrid
No 45 300 €
Prius Plug-in Hybrid Active
RAV4 Plug-in Hybrid
No 53 600 €
RAV4 Plug-in Hybrid Executive

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?fuelType=plugin

Skatīt vairāk