1. Electrified
 2. Plug-In Hybrid Electric
Ātrā atlase

Kāpēc izvēlēties uzlādējamo hibrīdu?

Uzpildi degvielu kā parasti

Uzlādējamā hibrīda uzpilde ir viegla. Degvielas uzpildes stacijās uzpildi degvielu kā parasti, lai ilgākos braucienos izmantotu iekšdedzes dzinēju.

Uzlādējams

Lai nodrošinātu ātru un ērtu uzlādi, uzstādi mājas lādētāju vai izmanto publiskās uzlādes stacijas ērtai uzlādei, esot ceļā. Tu vari uzlādēt savu Toyota uzlādējamo hibrīdu arī mājās, izmantojot mājsaimniecības kontaktligzdu ilgākai uzlādei vai uzlādei pa nakti.

Zemākas emisijas

Toyota uzlādējamie hibrīdi spēj nobraukt lielāku attālumu, izmantojot tikai elektroenerģiju, un tie var nobraukt līdz pat 75 km, neizmantojot degvielu un neradot izplūdes gāzu emisijas.

Kā darbojas Toyota uzlādējamie hibrīdi?

Uzlādējamie hibrīdi, piemēram, Toyota RAV4 Plug-in, nodrošina hibrīda sniedzamību un ērtības apvienojumā ar elektriskajam akumulatora automobilim piemītošajām elektriskās jaudas iespējām. Lai labāk izprastu Plug-in Hybrid sistēmas darbību, tu vari izpētīt zemāk esošās animācijas.
 • Uzlāde/uzpildīšana

  Uzpildi degvielas tvertni degvielas uzpildes stacijā kā parasti. Uzlādē akumulatoru publiskajās uzlādes stacijās vai mājās, izmantojot Toyota mājas lādētāju vai uzlādi no kontaktligzdas.

 • Braukšana elektriskajā režīmā

  Akumulators darbina elektromotorus, kas griež riteņus un virza automobili uz priekšu.

 • Braukšana parastajā režīmā

  Benzīna dzinējs palielina jaudu un sniedzamību lielos attālumos, vienlaikus uzlādējot akumulatoru.

Atrodi sev piemērotāko uzlādējamo hibrīdu

Biežāk uzdotie jautājumi

Hibrīdos un uzlādējamajos hibrīdos ir izmantotas līdzīgas tehnoloģijas, taču ar būtisku atšķirību. Abi nemanāmi pārslēdzas starp diviem enerģijas avotiem – efektīvu benzīna dzinēju un inteliģentu pašuzlādes hibrīda akumulatoru. Atšķirībā no pašuzlādes hibrīdiem uzlādējamos hibrīdus var uzlādēt, izmantojot ārēju enerģijas avotu.

Daži Toyota uzlādējamie hibrīdi var nobraukt līdz 75 km elektriskajā režīmā. Ja akumulatora uzlāde garāka brauciena laikā izlādējas, automobilis nemanāmi pārslēdzas atpakaļ uz hibrīda režīmu, kombinējot benzīna un atjaunotās akumulatora enerģijas padevi, lai tevi nogādātu līdz galamērķim.

Uzlādējamo hibrīdu var uzlādēt vairākos veidos. Pieslēgšana pie mājsaimniecības kontaktligzdas ir vienkārša, un uzlāde nakts laikā ir ērta un daudzos gadījumos arī ļoti ekonomiska. Optimālam ātrumam, izmantojot speciālu kabeli un mājas lādētāju, pilns uzlādes laiks ir tikai pāris stundas, kas ir salīdzināms ar dažu mobilo tālruņu uzlādi.

Uzlādējamie hibrīdi var palīdzēt tev ietaupīt naudu dažādos veidos. Regulāra uzlāde ievērojami samazina degvielas patēriņu – ar pilnībā uzlādētu akumulatoru daži Toyota Plug-in Hybrid automobiļi var nobraukt līdz pat 100 km ar vienu litru degvielas. Zems CO2 emisiju līmenis bieži vien nozīmē arī ceļa nodokļa un uzņēmumu automobiļu nodokļa atlaides, kā arī atbrīvojumu no maksas par iebraukšanu pilsētas centrā. Turklāt, pateicoties mazākai detaļu, piemēram, bremžu kluču un disku, nodiluma pakāpei, arī uzlādējamā hibrīda apkope var būt lētāka. 

Toyota uzlādējamo hibrīdu akumulatori ir izstrādāti tā, lai tie kalpotu visu automobiļa ekspluatācijas periodu. Papildu sirdsmieram katram akumulatoram ir 5  gadu vai 100 000 km* ražotāja garantija, kas — ar ikgadēju hibrīda sistēmas pārbaudi — pagarina akumulatora apdrošināšanas segumu līdz pat 10 gadiem. Kad akumulatora kalpošanas laiks ir beidzies, Toyota apmaiņas shēma garantē drošu un atbildīgu tā utilizāciju.

*Atkarībā no tā, kas iestājas pirmais

Iegūsti vairāk no sava elektrificētā Toyota

 •  

  MyToyota savienotie pakalpojumi

  Viedtālruņa lietotne MyToyota ļauj tev maksimāli izmantot elektrificēto Toyota automobiļa iespējas, sākot no automobiļa pārbaudes līdz salona iepriekšējai dzesēšanai/apsildei.

 •  

  Toyota mājas lādētāji

  Modernais Toyota mājas lādētājs ļauj tev atraisīt sava uzlādējamā hibrīda vai pilnībā elektriskā automobiļa potenciālu, esot mājās. Neatkarīgi no tā, vai tu vēlies ietaupīt degvielu, braucot ar tīru elektroenerģiju, vai ietaupīt laiku, retāk apmeklējot publiski pieejamās ātrās uzlādes stacijas, mūsu kvalitatīvie mājas lādētāji ir ērts un rentabls veids, kā uzlādēt automobili ikdienā.