1. Jauni automobiļi
  2. Corolla Touring Sports
Ātrā atlase
Ātrā atlase

Jaunais Corolla Touring Sports

Precīzāks. Gudrāks. Drošāks.
Apskati modernizēto Corolla Touring Sports. Pārsteidzot ar izsmalcinātu ārējo izskatu un modernu salona dizainu, intuitīvām tehnoloģijām un 5. paaudzes hibrīda jaudu, pasaulē pieprasītākais Toyota modelis ir atgriezies un ir labāks nekā jebkad agrāk. Esi pirmais rindā uz jaunā Corolla Touring Sports izlaišanu.
Jauns un stilīgs priekšējās restes dizains
Bi-LED priekšējie lukturi, kas liek skatienam pakavēties
Sportiski 18 collu GR SPORT tumši pelēki frēzēti vieglmetāla diski
Mūsdienīgi aizmugurējie kombinētie lukturi
Atšķirīgs aizmugurējais buferis

Jauns un stilīgs priekšējās restes dizains

Jauns apakšējās restes dizains ar spīdīgi krāsotu sieta rakstu un “C” formas apdari izceļ automobiļa zemo smaguma centru, bet platāki miglas lukturi un moldingi piešķir košajam modelim vēl izteiksmīgākus vaibstus.

Bi-LED priekšējie lukturi, kas liek skatienam pakavēties

Iedvesmojoties no plēsīgo putnu iespaidīgajām iezīmēm, asie un horizontālie “J” formas priekšējie lukturi uzbur intensīvu un harizmātisku izskatu. Inovatīvās divstaru gaismas diodes nodrošina unikālu dubultu klīrensa un pagrieziena rādītāju funkciju.

Sportiski 18 collu GR SPORT tumši pelēki frēzēti vieglmetāla diski

Jaunie 18 collu vieglmetāla diski, kas izstrādāti tieši GR SPORT modelim, atspoguļo sportisko automobiļa būtību. Modelim raksturīgais simetriskais dizains rada izteiksmīgu izkārtojumu un trīsdimensionālas iezīmes, kas sniedz GR SPORT modelim papildu dziļumu un dinamiku.

Mūsdienīgi aizmugurējie kombinētie lukturi

Jauna dizaina aizmugurējie kombinētie lukturi uzsver Toyota Corolla Touring Sports moderno auru un nodrošina izcilu redzamību. Izkliedējoša iekšējā lēca rada virsmas apgaismojumu, savukārt sarkana ārējā lēca piešķir tekstūru gan pievilcīgākam izskatam, gan brīvākai, plašākai sajūtai.

Atšķirīgs aizmugurējais buferis

Ekskluzīvais aizmugurējā bufera dizains ir pilnībā pārveidots un izstaro automobiļa mūsdienīgo, sportisko auru. Izgatavots no TSOP materiāla, tas nodrošina augstu izturību un izcilu pārstrādājamību.

Stils, kas izceļas

Corolla Touring Sports ir nepārprotami drosmīgs un dinamisks eksterjers, ko var padarīt vēl pievilcīgāku, pateicoties unikālai divtoņu virsbūves krāsas opcijai. Izcelies ar pārsteidzošajiem Bi-LED priekšējiem lukturiem un jaunu, stilīgu priekšējo resti. Jauno Toyota Touring Sports aprīkojuma līmeni nevar nepamanīt un neiemīlēt.

Iekārtojies ērtāk un izbaudi braucienu

Corolla Touring Sports ir radīts tavām ērtībām, piedāvājot pārdomātas tehnoloģijas un klasē vadošo komfortu ikvienam pasažierim. 

Stila izjūta

Ja tev šķiet, ka Corolla Touring Sports izskatās labi no ārpuses, pagaidi, līdz tajā iekāpsi. Mūsu dizaineri ir izvēlējušies augstas kvalitātes materiālu kombināciju, kas kopā izskatās patiesi pārsteidzoši, kā arī rada neatkārtojamu tekstūru daudzveidību. Stilīgie sporta sēdekļi lieliski papildina salona dizainu. Nekas tā neuzlabo salona mājīgumu kā apgaismojums, tādēļ Corolla ir aprīkots ar iekšējo apgaismojumu visā salonā. Vēsi zilais apgaismojums piešķir salonam modernu un sportisku gaisotni. Tas ir smalks akcents — viens no daudzajiem, kas padara šo automobili par tādu, kurā tev patiks pavadīt laiku.

Tehnoloģija dzīvei

Intuitīvās tehnoloģijas var uzlabot ikvienu braucienu. Iepazīsti Toyota Smart Connect. Izbaudi ērtu mākoņa navigāciju, balss vadības funkciju Voice Agent, kā arī reāllaika satiksmes informāciju un notikumus uz ceļa. Jaunais 10,5 collu informācijas paneļa skārienekrāns ļauj ērti un vienkārši integrēt Apple CarPlay™ un Android Auto™, nodrošinot piekļuvi tavām iecienītākajām viedtālruņa lietotnēm, kā arī daudzveidīgai braucienu informācijai. Arī vadītāja mērinstrumentu displejs ir pārveidots un ietver jaunu 12,3 collu kombimetru, ko pēc vadītāja vēlmēm var iestatīt četros dažādos režīmos: Casual, Smart, Sport un Tough.

Savienojies ar savu Toyota no jebkuras vietas

Inteliģentais vadības panelis sinhronizē visus nepieciešamos datus starp tavu automobili un viedtālruni. Izstrādāta, lai atvieglotu braukšanu, viedtālruņa lietotne MyT paver ceļu uz pārsteidzošu savienojamības pasauli. Seko līdzi braucieniem, ieplāno apkopi vai pat uzlabo savu hibrīda braukšanas stilu ar vienu pogas spiedienu. Attālināti aktivizē gaisa kondicionēšanu, lai atdzesētu vai apsildītu automobiļa salonu pirms brauciena. Automobiļa novietošana stāvvietā vēl nekad nav bijusi tik vienkārša, pateicoties attālināti vadāmajai, uzlabotajai autostāvvietā novietošanas funkcijai.

Telpa, kas pielāgojas tev

Jaunais Corolla Touring Sports sniedz tev nepieciešamo vietu tur, kur tas ir nepieciešams. Neatkarīgi no tā, vai tā ir papildu vieta ģimenei vai elastīgums aktīvai nedēļas nogalei, elegantais Touring Sports universālis nodrošina kravas telpu un daudzpusību rosīgai dzīvei. Pateicoties regulējama augstuma bagāžas nodalījuma grīdai, parocīgām sānu kabatām un viegli nolokāmiem aizmugurējiem sēdekļiem, tā plašajā bagāžas nodalījumā ietilps viss nepieciešamais. Tas padara aizmugurējos sēdekļus tikpat ērtus, kā priekšējos. Kad ir nepieciešams atvērt bagāžnieku, bet rokas ir aizņemtas, vienkārši pakustini kāju zem aizmugurējā bufera. Ar kājas mājiena sensoru bagāžas nodalījuma durvis atveras automātiski.

Nelokāma jauda

Labāks sniegums, nemazinot efektivitāti. Mūsu piektās paaudzes pašuzlādes hibrīda tehnoloģija nodrošina labāku paātrinājumu un jaudu, nepalielinot CO₂ līmeni. Jaunais, uzlabotais 2.0 litru modelis pat nodrošina samazinātas emisijas.

Bauda braukt

Toyota hibrīdi nodrošina patiesu braukšanas baudījumu. Tie ir neticami ērti un ļoti atsaucīgi — un, braucot pa pilsētu, tu vari izbaudīt pilnībā elektriskā režīma rāmo klusumu. Tie arī ietaupa degvielu un samazina emisijas, un braukšana ar tiem ir tikpat ērta kā ar parastajiem automobiļiem. Un, tā kā tie uzlādējas paši, tie nav jāpieslēdz pie elektrotīkla. 

Atklāj braukšanas prieku

Visus GR SPORT modeļus darbina novatoriska, pilnā hibrīda sistēma. Izbaudi braukšanas aizrautību ar 1.8 vai 2.0 litru hibrīddzinēju, kas sniedz pārsteidzošu jaudu un paātrinājumu apvienojumā ar zemu degvielas patēriņu un CO₂  emisijām. Toyota TNGA platforma nodrošina fantastisku vadāmību un zemāku smaguma centru aizraujošai braukšanai.
Toyota T-Mate. Kopā ar tevi drošākiem braucieniem
Lai nodrošinātu klasē vadošās drošības funkcijas, Toyota Corolla Touring Sports ietver T-Mate — izpalīdzīgāko braukšanas partneri. Tas ietver jaunākās paaudzes Toyota Safety Sense, kā arī funkciju bezvadu atjaunināšanas opciju.
  • Toyota Safety Sense Sistēmu darbības un funkcionalitātes uzlabojumi ietver paātrinājuma palēnināšanu, kas reaģē uz pēkšņu akseleratora pedāļa nospiešanu zemā ātrumā; sadursmes novēršanas atbalstu, veicot pagriezienu krustojumā; avārijas stūrēšanas palīgsistēmu, kas tagad var reaģēt uz pretimbraucošiem transportlīdzekļiem; sānu sadursmes novēršanu un ātruma samazināšanu līkumos. Programmatūras bezvadu atjauninājumi nodrošinās funkciju atjaunināšanu un ļaus pievienot jaunas funkcijas.
  • Palīdzība uz ceļa Aklo zonu monitors brīdina vadītājus par visiem transportlīdzekļiem, kurus viņi, iespējams, nav pamanījuši sānu spoguļos. Tas ir īpaši noderīgi, veicot apdzīšanu. Corolla Touring Sports ir arī ārkārtas e-zvana funkcija un adaptīvā tālo gaismu sistēma.
  • Palīdzība auto novietošanai stāvvietā Turklāt Corolla Touring Sports ir aprīkots ar citām novatoriskām T-Mate stāvvietā novietošanas palīgfunkcijām, piemēram, drošas izkāpšanas palīgsistēmu, atgādinājumu par aizmugurējā sēdeklī sēdošajiem un brīdinājumu par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem ar automātiskās bremzēšanas funkciju, sniedzot tev pārliecību un padarot braukšanas vidi vēl drošāku tev un citiem satiksmes dalībniekiem.

Toyota Corolla Touring Sports galerija

Apskati Corolla sēriju

Viens izmērs ne vienmēr der visiem. Mūsu Corolla hibrīdu klāsts ir izstrādāts ar virkni funkciju, kas vislabāk atbilst tavām personīgajām komforta un praktiskuma vajadzībām.

Skatīt vairāk