1. Jauni automobiļi
Ātrā atlase
Sākot no
66 100 €
Patēriņš
9.7 - 10.3 l/100 km
CO₂
256 - 271 g/km

GALERIJA

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Toyota pārstāvniecību.

Atklāj jauno
Land Cruiser

Piesakies jaunumiem Skatīt vairāk

Dzimis par leģendu. Neapstādināms

Kopš pirmās paaudzes Land Cruiser sasniedza Fudži kalna virsotni 1951. gadā, tas turpina sajūsmināt klientus visā pasaulē ar spēju doties jebkur. Jaunais Land Cruiser ir tikpat neatlaidīgs — ar vēl progresīvākām tehnoloģijām, drošības funkcijām un jaudīgu veiktspēju, lai pārvarētu jebkādus ceļa apstākļus.

Dodies, kur vēlies

Apvienojot spēcīgu eksterjera stilu un pārsteidzošu izturību ar izcilu komfortu, braucieni ar leģendāro Toyota Land Cruiser vienmēr būs aizraujoši neatkarīgi no izvēlētā maršruta.

Spēks un mērķtiecība ikvienā kontūrā

Jaunais Land Cruiser vairo savu reputāciju ar jaunu, vēl modernāku un robustāku eksterjera stilu. Ikvienai kontūrai ir konkrēts mērķis. Dzinēja pārsega forma ir veidota tā, lai uzlabotu redzamību uz leju pārsega centrā, bet priekšējo lukturu un restes ventilācijas atveres atrodas augstāk, lai maksimāli uzlabotu automobiļa aizsardzību un pārvaramā ūdens šķēršļa dziļumu.

Pilnīga kontrole jebkādos apstākļos

Land Cruiser ir aprīkots ar elektroniski modulētu kinētiski dinamisko piekares sistēmu (KDSS), kas optimizē priekšējo un aizmugurējo stabilizatoru darbību un nodrošina izcilu sniegumu jebkādos apstākļos — gan velkot aprīkojumu, gan izvairoties no bedrēm, gan cīnoties ar nelabvēlīgiem laikapstākļiem.

Gatavs iekarot visizaicinošāko reljefu

Aizmugurējā Torsen LSD bloķēšana palīdz uzlabot stabilitāti un saķeri uz nelīdzena ceļa un slidenas virsmas. Līkumos automobilis ierobežo griezes momenta starpību starp kreisajiem un labajiem riteņiem, ko rada dzinēja bremzēšana, lai nodrošinātu lielāku stabilitāti. Izvairies no bedrēm un brauc ar pārliecību arī sniega un ledus apstākļos.

Nepārspējama kvalitāte, uz kuru tu vari paļauties

Land Cruiser ir izmēģināts un pārbaudīts visā pasaulē, un tā uzticamība ir nepārspējama. Tā unikālā un izturīgā virsbūve uz rāmja ir noturīga pret deformāciju, atvieglo vadību un nodrošina tehnisko atbalstu vadītājiem. Vienmēr gatavs nākamajam izaicinājumam.

Pielāgo to savām vajadzībām

Land Cruiser salonā tevi pārsteigs lielisks komforta un funkcionalitātes apvienojums. Izvēlies automobiļa konfigurāciju un pielāgo to savām vajadzībām.

Savienojamība, esot ceļā — uz ceļa un bezceļa apstākļos

Lai kur tu dotos, Toyota Land Cruiser nodrošina nepieciešamo aprīkojumu, pateicoties augstākās klases tehnoloģiju funkcijām un automobiļa vadības ierīcēm.
 • Tehnoloģiju attīstība 9 collu multivides ekrāns parāda skatu no kamerām, kas novietotas ap automobili, lai atvieglotu dažādu manevru veikšanu. Bezceļa apstākļos tev noteikti palīdzēs dažādu reljefu monitors (MTM) ar iespēju apskatīt reljefu zem automobiļa un funkciju Multi-Terrain Select (MTS), kas darbojas kopā ar Crawl Control, lai vieglāk pārvarētu arī mežonīgāku apvidu.
 • Unikāla riepu spiediena kontroles sistēma (TPMS) 4,2 collu TFT daudzfunkcionālais ekrāns, kas atrodas kombimetrā, sniedz visaptverošus datus par automobili, kā arī nodrošina informatīvu izklaidi. Tas ietver tādas drošības funkcijas kā TPMS, kas ļauj ērti pārbaudīt katras atsevišķas riepas spiedienu, izmantojot displeju.
 • Maksimāla efektivitāte ar braukšanas režīmu selektoru Izvēlies savam braukšanas stilam un/vai apstākļiem atbilstošu režīmu, lai automātiski pārvaldītu dzinēju, transmisiju, elektrisko stūres pastiprinātāju (EPS), mainīgas plūsmas kontroli (VFC) un adaptīvo mainīgo balstiekārtu (AVS).

Toyota T-Mate — kopā ar tevi drošākam braucienam

Land Cruiser 150 aprīkojumā ir iekļauts T-Mate — tavs izpalīdzīgais braukšanas partneris, kas nodrošina klasē vadošās drošības funkcijas. T-Mate ir sistēmu kopums, kas ir radīts, lai palīdzētu tev un padarītu braukšanu drošāku, neatkarīgi no tā, vai brauc pa šoseju, pārvietojies pilsētā vai novieto automobili stāvvietā. Zemāk ir apkopoti svarīgākie punkti; apskati pilnu Land Cruiser 150 T-Mate funkciju klāstu automobiļa konfiguratorā.
 • Sadursmes novēršanas sistēma (PCS)

  Sadursmes novēršanas sistēma var palīdzēt tev noteikt un izvairīties no sadursmēm ar citiem transportlīdzekļiem, gājējiem un velosipēdistiem. Tā brīdina vadītāju ar skaņas un vizuāliem signāliem, kā arī aktivizē asistējošo bremzēšanu. Ja vadītājs savlaicīgi nenospiež bremžu pedāli, automobiļa ātrums tiek samazināts automātiski, lai novērstu vai mazinātu sadursmi. Iespējama automobiļu, gājēju, velosipēdistu un motociklu noteikšana.

 • Adaptīvā kruīza kontrole (ACC)

  Šī sistēma uztur minimālo iepriekš iestatīto attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa. Ja attālums samazinās, sistēma samazina automobiļa ātrumu, izmantojot bremzes un aktivizējot bremžu gaismas. Ja automobilis ir aprīkots ar ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu (RSA), sistēma atpazīs arī ātruma ierobežojumus un ieteiks nepieciešamās ātruma izmaiņas.

 • Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma (RSA)

  Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma identificē ceļa zīmes un salona displejā attēlo noderīgu informāciju, piemēram, pašreizējo braukšanas ātruma ierobežojumu vai apdzīšanas aizliegumu. Ja vadītājs neievēro ceļa zīmes, palīgsistēma parāda vizuālu brīdinājumu.

 • Aklo zonu monitors (BSM)

  Aklo zonu monitora sistēma brīdina vadītājus par visiem transportlīdzekļiem, kurus viņi, iespējams, nav pamanījuši sānu spoguļos. Tas ir īpaši noderīgi, veicot apdzīšanu.

 • Brīdinājums par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem (RCTA)

  Kad tu atpakaļgaitā brauc ārā no stāvvietas, šī sistēma nosaka visus transportlīdzekļus, kas tuvojas no kreisās vai labās puses, brīdina tevi par tiem.

 • Panorāmas skata monitors (PVM)

  Automobiļa novietošana stāvvietā ir vienkāršāka un drošāka ar šo sistēmu, kas apvieno attēlus no četrām kamerām, lai sniegtu gandrīz 360° skatu uz apkārtni.

Izvēlies sev piemērotāko aprīkojuma līmeni un dzinēju

Izvēlies aprīkojuma līmeni

2 papildus

Šiem kritērijiem neatbilst neviens automobilis; lūdzu, maini meklēšanas nosacījumus

 • Land Cruiser - Executive - 5 durvju SUV

  Land Cruiser Executive

  5 durvju SUV
  • +
   Apgaismoti sānu kāpšļi
  • +
   Sudraboti sānu kāpšļi
  • +
   Tonētie stikli aizmugurējiem logiem

  Izvēlies dzinēju


  No

  66 100 €

  6 pakāpju automātiskā | Pilnpiedziņa
  • Patēriņš
   9.7 - 10.3 l/100 km
  • CO₂
   256 - 271 g/km
 • Land Cruiser - Executive Technology Plus - 5 durvju SUV

  Land Cruiser Executive Technology Plus

  5 durvju SUV
  • +
   Iekāpšanas apgaismojums sānu spoguļos
  • +
   Braukšanas režīmu izvēle
  • +
   Kinētiski dinamiskā piekares sistēma (KDSS)

  Izvēlies dzinēju


  No

  71 100 €

  6 pakāpju automātiskā | Pilnpiedziņa
  • Patēriņš
   9.8 - 10.3 l/100 km
  • CO₂
   258 - 271 g/km
Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa. 
Cenā ir iekļauta lētākā krāsa.