1. Connected Services
  2. Map updates
Ātrā atlase

Karšu atjauninājumi

Lai kurp tu dotos, tavas Toyota navigācijas sistēmas atjaunināšana ir būtisks nosacījums patiesam sirdsmieram. Tā ir pārliecība, ka maršruta, pa kuru tu brauc, izveidošanā ir izmantoti visjaunākie karšu dati un tevi nepārsteigs jauni ceļi vai citas izmaiņas.

Karšu atjaunināšanas priekšrocības

  • Mazini stresu. Katru gadu mainās apmēram 15%* ceļu tīklu, tāpēc Toyota navigācijas sistēmas atjaunināšana palīdz būt drošam, ka tu brauc pēc visprecīzākās pieejamās kartes – un tas nozīmē mazāk stresa brauciena laikā.
  • Ietaupi degvielu. Ar jaunākajiem karšu datiem uz savu ceļamērķi vari doties pa visefektīvāko maršrutu. Tas nozīmē mazāk kilometru, mazāku maldīšanos un daudz efektīvāku degvielas izmantojumu. Tas saudzē gan planētu, gan ietaupa līdzekļus.
  • Ietaupi laiku. Tava atjauninātā Toyota navigācijas sistēma ļauj izvēlēties savu maršrutu – lai tu varētu izvēlēties ātrāko vai īsāko ceļu atkarībā no tā, cik daudz laika ir tavā rīcībā.

 

Jaunas funkcijas un uzlabojumi


Karšu atjauninājumi ietver jaunas funkcijas un papildu uzlabojumus, kas uzlabos navigācijas pieredzi tavā Toyota. Tas nozīmē: labāku savienojamību (Bluetooth, USB), precīzāku kartogrāfiju (automātisku tālummaiņu, skatus uz tuneļiem un ceļu krustojumiem, daudz precīzākus maršruta aprēķinus) vai integrāciju ar sociālo mediju aplikācijām.**

* Datu avots: Navteq.
** Šīs funkcijas var nebūt pieejamas visām ierīcēm. Lai uzzinātu vairāk, konsultējies tuvākajā Toyota servisā.

Atjaunini Toyota navigācijas sistēmas kartes

Programmatūra parasti tiek atjaunināta divas reizes gadā.

Lai saņemtu jaunākos savas Toyota navigācijas sistēmas atjauninājumus, sazinies ar savu pilnvaroto Toyota pārstāvniecību.

Skatīt vairāk