1. Let's go beyond
 2. Corporate
Ātrā atlase

Mēs virzāmies tālāk no savām robežām

Mēs vēlamies doties tālāk par nulles emisijām, lai mūsu produkti un pakalpojumi sniegtu tikai pozitīvu ieguldījumu sabiedrībā. Tas ietver produktus un iniciatīvas, kas uzlabo mūsu kopienas, sabiedrību un planētu.

Toyota vides izaicinājumi 2050. gadam ir mūsu apņemšanās sasniegt patiesu ilgtspējību visā, ko darām. Mēs īstenojam ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķus un strādājam pie “ūdeņraža sabiedrības”, kurā transports un pat pilsētas tiek pilnībā darbinātas ar tīru ūdeņraža degvielu. Mēs iedomājamies labāku pasauli, pasauli tālāk par nulli.
 • Ūdeņraža sabiedrība

  Ūdeņraža sabiedrības izveide jau ir sākusies pilnveidotajā Toyota Mirai veidolā. Tas jau dodas tālāk par nulles kaitīgajām emisijām, jo izdala tikai tīru ūdeni. Taču šī ir tikai pirmā daļa no mūsu vīzijas nodrošināt tīru ūdeņraža enerģiju visos sabiedrības aspektos. No autobusiem līdz laivām, no kravas automašīnām līdz iekrāvējiem – mēs dodamies tālāk no nulles emisijām un radām klusāku transportu, kas faktiski attīra gaisu brauciena laikā.

 • Woven City 

  Tālāk par ūdeņraža automobiļu ražošanu atrodas Woven City – pilnībā savienota, ar ūdeņradi darbināma pilsētas ekosistēma. Tas ir prototips nākotnes ekoloģiskajai pilsētai, kurā var izmantot tīras un bagātīgas degvielas priekšrocības un iedvesmot nākamo paaudzi. Woven City inovāciju pilsēta ir arī dzīva nākotnes inovāciju laboratorija.

 • e -Palette

  Toyota pilnībā pārveido komerciālos pārvadājumus ar aizraujošo e-Palette koncepciju. Milzīgs solis uz priekšu uzņēmumiem – šie autonomie transportlīdzekļi sniedz mobilu telpu, ko var izmantot kā frizētavu, restorānu, trenažieru zāli vai pat pārvietojamu viesnīcas numuru. Pielietojumu klāsts ir tik plašs kā lietotāja iztēle. "e-Palette" uzņēmējiem nodrošinās aizraujošus, elegantus un tīrus jaunus veidus, kā sasniegt savus klientus.

 • Energy Observer

  Nulles emisiju mobilitāte sasniedz pasaules okeānus Energy Explorer veidolā. Šī novatoriskā, ar ūdeņradi darbināmā laiva ir aprīkota ar to pašu degvielas šūnu tehnoloģiju, ar ko Toyota Mirai. Energy Explorer izdala ne tikai tīru ūdeni, bet arī rada savu ūdeņraža degvielu pārvietošanās laikā, izmantojot saules enerģiju, lai radītu ūdeņradi no apkārtesošā jūras ūdens.

 • Toyota Caetanobus

  Ar ūdeņradi darbināmais Caetanobus ir autobuss, kas izdala tikai tīru ūdeni, nodrošinot nulles emisiju inovācijas tur, kur tas ir visvairāk nepieciešams. Tas efektīvi attīra gaisu pilsētas ielās, nogādājot pasažierus vēlamajā galamērķī. Papildus tam Caetanobus sazinās arī ar pilsētas luksoforiem, lai tas varētu samazināt ātrumu un mazināt sastrēgumus.

 • JAXA Mēness visurgājējs

  Sadarbībā ar Japānas kosmosa aģentūru Toyota ar ūdeņradi darbināmais Mēness visurgājējs pārceļas uz citu planētu; precīzāk sakot, Mēnesi. Izdalot tikai tīru ūdeni, tas spēj nobraukt lielus attālumus pa Mēness virsmu, neradot vides ietekmi uz tās senatnīgo ekosistēmu.

 • Vides izaicinājumi 2050. gadam

  Kā globāls uzņēmums Toyota nopietni izturas pret saviem pienākumiem. Tāpēc mēs plānojam turpināt savu nulles emisiju ceļojumu, īstenojot savu redzējumu “Vienmēr vari doties tālāk” arī tālā nākotnē un visu mūsu ražojumu piegādes ķēdēs. Tas nozīmē īpašu apņemšanos līdz 2050. gadam pilnībā likvidēt jaunu automobiļu CO₂ emisijas, dzīvesveida emisijas, rūpnīcas CO₂ emisijas un samazināt ūdens patēriņu.

Vienmēr vari doties tālāk

Skatīt vairāk

Mēs virzāmies tālāk no nulles emisijām

Skatīt vairāk

Mēs virzāmies tālāk no ierobežojumiem

Skatīt vairāk

Mēs virzāmies tālāk no gaidītā

Skatīt vairāk