1. Electrified
  2. Fuel Cell Electric
Ātrā atlase

Toyota ūdeņraža degvielas šūnu elektriskie automobiļi

Nekādu emisiju, tikai ūdens
Mūsu viegli uzpildāmie, novatoriskie ūdeņraža degvielas šūnu elektriskie automobiļi nodrošina vairāk nekā 650 km braukšanas diapazonu un nerada kaitīgas emisijas, tikai ūdeni. Pēc pasaulē pirmā sērijveidā ražotā ar ūdeņradi darbināmā automobiļa prezentēšanas 2014. gadā degvielas šūnu nulles emisiju tehnoloģijas tiek paceltas jaunā līmenī ar otrās paaudzes Mirai, kas ir tīras mobilitātes vīzija uz šodienas ceļiem.

Nākamais solis pretī braucieniem bez emisijām

Tā vietā, lai izmantotu akumulatorā uzkrātu elektrību, ūdeņraža degvielas šūnu elektriskie automobiļi ražo elektrību, radot ķīmisku reakciju starp ūdeņradi un skābekli degvielas šūnu blokā. Ūdeņraža tvertņu uzpildīšana no sūkņa aizņem mazāk nekā piecas minūtes, un, atrodoties ceļā, tu izbaudīsi nulles emisiju braucienus, kas ir tikpat droši, ērti un patīkami kā ar parastu automobili.

Tīra un droša enerģija

Ūdeņradis ir tīrs, drošs un atrodams mums visapkārt. Tas ir tik izplatīts, ka veido 70% no matērijas Visumā. Tas ļauj ražot ūdeņradi uz vietas, un, ja tiek izmantota atjaunojamā enerģija, netiek radītas oglekļa emisijas.

Eiropas mēroga iniciatīvas ūdeņraža uzpildes tīkla izveides nolūkā jau ir atvērtas aptuveni 200 stacijas un katru gadu ir plānots atvērt vēl vairāk. Degvielas uzpildīšana ir droša, vienkārša un tikpat ierasta kā parastajiem automobiļiem, sākot no sūkņa un uzpildes pistoles līdz tastatūrai un informācijas ekrānam.

Ūdeņraža sabiedrība

Tādi ūdeņraža degvielas šūnu elektriskie automobiļi kā Mirai ir ūdeņraža uzvaras gājiena sākums. Ūdeņradis ir dzīvotspējīga alternatīva fosilajam kurināmajam, un tas spēj ne tikai samazināt sabiedriskā un komerciālā transporta radītās emisijas visā pasaulē, bet arī virzīt sabiedrību tuvāk nākotnei, kas ir pilnībā balstīta uz ūdeņradi.

Sākot ar iekrāvējiem un lieljaudas kravas automobiļiem līdz autobusam “Caetanobus” un kuģim “Energy Observer”, Toyota degvielas šūnu tehnoloģija jau tagad tiek izmantota gan uz sauszemes, gan jūrā. Sākot ar 2022. gadu, tā nodrošinās enerģiju veselai kopienai. Toyota “Woven City”, prototipa pilsēta Fudzi kalna pakājē, ietvers pilnībā savienotu ekosistēmu, kas tiks darbināta tikai ar ūdeņraža degvielas šūnām.

Atklāj Mirai

Jaunais Mirai pārspēj ūdeņraža jaudas robežas. Ar 30% lielāku braukšanas diapazonu nekā pirmās paaudzes modelim tas demonstrē aizraujošu sniegumu apvienojumā ar piesaistošu koptēlu.

Mirai
No 71 500 €
Mirai Premium

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/model-filter-results/lv/lv?model=mirai

Skatīt vairāk