1. Electrified
 2. Fuel Cell Electric
Ātrā atlase

Kāpēc izvēlēties degvielas šūnu elektroauto?

Uzpildi to piecās minūtēs

Toyota ūdeņraža degvielas šūnu elektriskā tehnoloģija ļauj uzpildīt auto ātri un ērti — tā rada ķīmisku reakciju starp ūdeņradi un skābekli degvielas šūnu blokā. Ūdeņraža tvertnes uzpildīšana no sūkņa aizņem mazāk nekā piecas minūtes, lai tu varētu būt atpakaļ uz ceļa un turpinātu izbaudīt braucienu.

Izcila sniedzamība

Toyota ūdeņraža degvielas šūnu elektroauto ir daudz izcilu inovāciju, kas izstrādātas, lai maksimāli uzlabotu braukšanas pieredzi. Mūsu jaunākās paaudzes ūdeņraža degvielas šūnu elektroauto, piemēram, Toyota Mirai, spēj braukt tālāk nekā jebkurš cits elektroauto — līdz pat 650 km tīra baudījuma.

Tīrāks gaiss, lai kur tu dotos

Toyota revolucionārā ūdeņraža degvielas šūnu elektriskā tehnoloģija nodrošina patiesu nulles emisiju braukšanu. Ūdeņraža degvielas šūnu elektroauto, kas emitē tīru ūdeni no izpūtēja, spēj pārveidot braukšanu un radīt tīrāku mobilitāti.

Kā darbojas Toyota ūdeņraža automobiļi?

Ūdeņraža enerģija ir mūsu nākotne. Pēdējā desmitgadē ūdeņradis ir kļuvis par uzticamu un izplatītu līdzekli transportlīdzekļu darbināšanai, kas var palīdzēt saglabāt planētu nākamajām paaudzēm. Zemāk redzamās animācijas parāda, kā darbojas degvielas šūnu tehnoloģija. Uzklikšķini, lai skatītu, kā darbojas degvielas šūnu tehnoloģija
 • Uzpilde

  Uzpildi degvielu tāpat kā parastajam benzīna vai dīzeļa auto, bet tās vietā ar ūdeņradi. Vienkārši uzpildi tvertni ar sūkni tam paredzētajās ūdeņraža uzpildes stacijās.

 • Ūdeņradis

  Pēc iedarbināšanas ūdeņradis, kas glabājas degvielas tvertnē degvielas šūnas iekšpusē, sastopas ar gaisu, kas nāk no ieplūdes atveres. Šī ķīmiskā reakcija rada elektrību, nodrošinot enerģiju akumulatora uzlādēšanai.

 • Reģenerējošā bremzēšana

  Kad bremžu kluči tiek aktivizēti un auto ātrums palēninās, enerģija, kas parasti tiek iztērēta, tiek novirzīta akumulatora jaudas papildināšanai.

Izvēlies degvielas šūnu elektroauto

Biežāk uzdotie jautājumi

Elektriskie akumulatora automobiļi tiek darbināti ar elektrisko akumulatoru, kas ir jāuzlādē, savukārt ūdeņraža degvielas šūnu elektroauto paši ražo elektroenerģiju degvielas šūnu blokā ķīmiskās reakcijas rezultātā. Ūdeņraža automobiļi nodrošina pārsteidzošu sniegumu un ērtu braukšanu lielos attālumos, emitējot tikai ūdeni.

Toyota jaunākās paaudzes ūdeņraža degvielas šūnu elektroauto tagad spēj nobraukt tālāk nekā daudzi citi elektrificētie automobiļi — līdz pat 650 km ar pilnu tvertni, neradot emisijas.

Ūdeņraža elektroauto netiek uzlādēti tāpat kā elektriskie akumulatora automobiļi. Automobilis tiek uzpildīts ar ūdeņradi, kas tiek sūknēts līdzīgi kā benzīns vai dīzeļdegviela. Arī uzpildīšana aizņem tikpat daudz laika — tikai 3-5 minūtes līdz pilnai tvertnei.

Ar līdzīgām degvielas un apdrošināšanas maksām ūdeņraža degvielas šūnu elektroauto ekspluatācijas izmaksas ir salīdzināmas ar parastajiem benzīna vai dīzeļdegvielas auto. Tomēr kā 100 % bezizmešu transportlīdzekļi tie var pretendēt uz virkni valdības stimulu — no dienesta auto un ceļu nodokļa atlaidēm līdz atbrīvojumiem no sastrēgumu zonu maksas. Turklāt zemākas uzturēšanas izmaksas nozīmē, ka ūdeņraža degvielas šūnu elektroauto ļauj tev veikt dažāda veida ietaupījumus.

Runājot par ilgmūžību, katrs degvielas šūnu bloks ir izstrādāts tā, lai tas darbotos visu auto kalpošanas laiku. Un, ņemot vērā 100 000 km garantiju, Toyota apmaiņas shēma nodrošina, ka tad, kad degvielas šūnu bloka kalpošanas laiks tuvojas beigām, to var atkārtoti izmantot citiem mērķiem vai droši un atbildīgi utilizēt.

Ūdeņradis ir tik izplatīts, ka veido 70 % no matērijas Visumā. Nav pārsteidzoši, ka ar to ir drošāk rīkoties nekā ar benzīnu vai dīzeļdegvielu. Būdams nulles emisiju inovāciju eksperts, Toyota ir pavadījis daudzus gadus, testējot ar ūdeņradi darbināmos auto ekstremālos apstākļos un temperatūrā, lai nodrošinātu, ka tos var lietot tikpat droši un uzticami kā jebkuru citu modeli. Toyota daudzslāņu ūdeņraža tvertnes ir īpaši labi aizsargātas — pietiekami spēcīgas, lai atvairītu lodes šāvienu no tuva attāluma.

Iegūsti vairāk no sava elektrificētā Toyota


 • MyToyota savienotie pakalpojumi

  Viedtālruņa lietotne MyToyota ļauj tev maksimāli izmantot ūdeņraža degvielas šūnu elektriskā Toyota automobiļa iespējas, sākot no automobiļa pārbaudes līdz salona iepriekšējai dzesēšanai/apsildei.