Kas ir Hibrīds?

Degvielas taupīšana, emisiju samazināšana, pārstrādātās enerģijas ražošana – kad Hibrīda tehnoloģija sniedz tik daudz, Tev var šķist, ka būt par Hibrīda īpašnieku ir sarežģīti. Nebūt ne. Patiesībā mūsu Hibrīdi ir radīti, lai dzīvi atvieglotu.

Hybrid Synergy Drive tehnoloģija

Pat ar diviem dzinējiem, braukt ar Hibrīdu ir pavisam vienkārši. Uzzini, kā mēs tos veidojām, lai braukt ar tiem būtu tikpat viegli kā ar tradicionālajiem automobiļiem.

Divkārša jauda, divkāršs prieks

Mūsu Hibrīda modeļiem ir divi dzinēji: viens benzīna, otrs elektriskais. Šie dzinēji darbojas kopā, sniedzot papildu jaudu un griezes momentu tieši tad, kad tas nepieciešams. Un ja Tu vēlies papildu dinamiku, vienkārši nospied Power režīma pogu un izbaudi braucienu.

double power
Inteliģenta jauda, lai kurp vestu ceļš

Pat ar diviem dzinējiem, braukt ar Hibrīdu ir pavisam vienkārši. Uzzini, kā mēs tos veidojām, lai braukt ar tiem būtu tikpat viegli kā ar tradicionālajiem automobiļiem.
Kalnup: abi dzinēji dāvā automobilim maksimālu veiktspēju Ātruma samazināšana un bremzēšana: sistēma pārstrādā kinētisko enerģiju, uzlādējot akumulatoru Apdzīšana: abi dzinēji dāvā automobilim maksimālu veiktspēju  Stāvot: abi dzinēji tiek automātiski izslēgti, lai netiktu patērēta enerģija tukšgaitā

intelligent-power
Degvielas ekonomija, kas neizšķiež ne lāsīti

Nav nekāds noslēpums, ka braukšana pilsētā lielākajai daļai automobiļu kāpina izmaksas par degvielu. Hibrīdi neuzvedas kā vairākums auto. Pirmkārt, tie pārstrādā enerģiju, un tiem ir divi dzinēji – viens benzīna, otrs elektriskais – ideāla saderība, kas nodrošina iespaidīgus degvielas patēriņa rādītājus: tikai 3,3 litrus benzīna uz 100 km. Izcila ekonomija, turklāt patēriņu vēl iespējams samazināt, braucot Eco režīmā. Protams, ja Tu vēlies, lai degviela netiktu patērēta vispār, vienkārši izvēlies elektrisko EV režīmu, izturies ar cieņu pret gāzes pedāli, un Tu nepatērēsi ne pilienu degvielas līdz 50 km/h ātrumam.

fuel economy
Klusums un miers

Kad Tu mūsu Hibrīdā izvēlēsies elektrisko EV režīmu, Tu pamanīsi ko īpašu – pilnīgi neko! Dzinēja klusums un pilnīgais miers patiešām ir kaut kas, kas ir jāizbauda, lai tam noticētu. Elektriskais EV režīms nodrošina arī ļoti vienmērīgu braukšanu bez jebkādiem izmešiem. Patiesi, tā ir ļoti mierīga vide.

quietness-tranquilit
Būtiski samazinātas emisijas

Nevainojamā elektromotora un benzīna dzinēja sadarbība nozīmē, ka Hibrīdi izdala sākot no 75 g/km CO2, kas priekš ģimenes automobiļa ir pārsteidzoši zems rādītājs. Turklāt, braucot EV režīmā ar ātrumu no 0 līdz 50 km/h, tas nerada vispār nekādus izmešus – vairāk CO2 izmešus Jūs atradīsiet izlietotā balonā.

reduced emissions

Vairāk par Toyota Hibrīdiem

Atzīmējam 20 gadu līderību hibrīdu tirgū Atzīmējam 20 gadu līderību hibrīdu tirgū Pēdējo 20 gadu laikā ir noticis daudz pārmaiņu – sākot no veidiem, kādos komunicējam un izklaidējamies, līdz tam, kā redzam pasauli sev apkārt. TOYOTA GAZOO Racing gatavi uzvarai 2017. gadā TOYOTA GAZOO Racing gatavi uzvarai 2017. gadā TOYOTA GAZOO Racing piedalīsies FIA Pasaules izturības čempionāta (WEC) 2017. gada sezonā ar hibrīda sacensību automobili TS050 HYBRID. Toyota ir pārdotākais automobiļu zīmols Baltijas valstīs Toyota ir pārdotākais automobiļu zīmols Baltijas valstīs Toyota 2016. gadā Igaunijā, Latvijā un Lietuvā ir pārdotākais automobiļu zīmols – ar 8397 pārdotiem automobiļiem. Astoņreiz „sveiks lai dzīvo“ Toyota hibrīdiem Astoņreiz „sveiks lai dzīvo“ Toyota hibrīdiem Astoņpadsmit gadus pēc mūsu pirmā hibrīda modeļa atklāšanas pārdošanas apjomi turpina pieaugt, un mēs ar lepnumu paziņojam par jaunu sasniegumu – pasaulē pārdoti jau vairāk nekā astoņi miljoni hibrīda automobiļu.
Jūsu sīkdatņu iestatījumi

Mēs šajā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes, lai sniegtu Jums labākus pakalpojumus. Ja piekrītat tam, turpiniet lietot šo tīmekļa vietni kā ierasts vai noskaidrojiet, kā izmainīt sīkdatņu iestatījumus, šeit.

Apstipriniet savus iestatījumus, ar ķeksīti atzīmējot lauciņu, ja piekrītat, vai izņemiet ķeksīti, ja nepiekrītat: