Kas ir Hibrīds?

Degvielas taupīšana, emisiju samazināšana, pārstrādātās enerģijas ražošana – kad Hibrīda tehnoloģija sniedz tik daudz, Tev var šķist, ka būt par Hibrīda īpašnieku ir sarežģīti. Nebūt ne. Patiesībā mūsu Hibrīdi ir radīti, lai dzīvi atvieglotu.

Hybrid Synergy Drive tehnoloģija

Pat ar diviem dzinējiem, braukt ar Hibrīdu ir pavisam vienkārši. Uzzini, kā mēs tos veidojām, lai braukt ar tiem būtu tikpat viegli kā ar tradicionālajiem automobiļiem.

Divkārša jauda, divkāršs prieks

Mūsu Hibrīda modeļiem ir divi dzinēji: viens benzīna, otrs elektriskais. Šie dzinēji darbojas kopā, sniedzot papildu jaudu un griezes momentu tieši tad, kad tas nepieciešams. Un ja Tu vēlies papildu dinamiku, vienkārši nospied Power režīma pogu un izbaudi braucienu.

double power
Inteliģenta jauda, lai kurp vestu ceļš

Pat ar diviem dzinējiem, braukt ar Hibrīdu ir pavisam vienkārši. Uzzini, kā mēs tos veidojām, lai braukt ar tiem būtu tikpat viegli kā ar tradicionālajiem automobiļiem.
Kalnup: abi dzinēji dāvā automobilim maksimālu veiktspēju Ātruma samazināšana un bremzēšana: sistēma pārstrādā kinētisko enerģiju, uzlādējot akumulatoru Apdzīšana: abi dzinēji dāvā automobilim maksimālu veiktspēju  Stāvot: abi dzinēji tiek automātiski izslēgti, lai netiktu patērēta enerģija tukšgaitā

intelligent-power
Degvielas ekonomija, kas neizšķiež ne lāsīti

Nav nekāds noslēpums, ka braukšana pilsētā lielākajai daļai automobiļu kāpina izmaksas par degvielu. Hibrīdi neuzvedas kā vairākums auto. Pirmkārt, tie pārstrādā enerģiju, un tiem ir divi dzinēji – viens benzīna, otrs elektriskais – ideāla saderība, kas nodrošina iespaidīgus degvielas patēriņa rādītājus: tikai 3,3 litrus benzīna uz 100 km. Izcila ekonomija, turklāt patēriņu vēl iespējams samazināt, braucot Eco režīmā. Protams, ja Tu vēlies, lai degviela netiktu patērēta vispār, vienkārši izvēlies elektrisko EV režīmu, izturies ar cieņu pret gāzes pedāli, un Tu nepatērēsi ne pilienu degvielas līdz 50 km/h ātrumam.

fuel economy
Klusums un miers

Kad Tu mūsu Hibrīdā izvēlēsies elektrisko EV režīmu, Tu pamanīsi ko īpašu – pilnīgi neko! Dzinēja klusums un pilnīgais miers patiešām ir kaut kas, kas ir jāizbauda, lai tam noticētu. Elektriskais EV režīms nodrošina arī ļoti vienmērīgu braukšanu bez jebkādiem izmešiem. Patiesi, tā ir ļoti mierīga vide.

quietness-tranquilit
Būtiski samazinātas emisijas

Nevainojamā elektromotora un benzīna dzinēja sadarbība nozīmē, ka Hibrīdi izdala sākot no 75 g/km CO2, kas priekš ģimenes automobiļa ir pārsteidzoši zems rādītājs. Turklāt, braucot EV režīmā ar ātrumu no 0 līdz 50 km/h, tas nerada vispār nekādus izmešus – vairāk CO2 izmešus Jūs atradīsiet izlietotā balonā.

reduced emissions

Vairāk par Toyota Hibrīdiem

Toyota 2018. gada Ženēvas autoizstādē Toyota 2018. gada Ženēvas autoizstādē Pēc 20 gadiem vadošajā pozīcijā hibrīdauto ražošanas jomā esam apņēmušies padarīt Toyota hibrīdu vēl pievilcīgāku saviem klientiem. Toyota 2017. gada Frankfurtes automobiļu izstādē Toyota 2017. gada Frankfurtes automobiļu izstādē Toyota klātbūtne šā gada Frankfurtes automobiļu izstādē skaidri demonstrē saistību starp uzņēmuma pagātni, tagadni un nākotni. Hibrīdu sniegtās priekšrocības Hibrīdu sniegtās priekšrocības Vienalga, vai Tu vēlies no jauna iemīlēt auto vadīšanu, samazināt pārvietošanās izmaksas vai vienkārši jautrību bez emisijām – saraksts ar veidiem, kādos mūsu Hibrīdi spēj atstāt labu iespaidu, ir garš. Vienkāršās patiesības Vienkāršās patiesības Vai tās ir raizes par Hibrīda uzlādi, vai par akumulatora kalpošanas ilgumu, par Hibrīdiem bieži tiek izplatīti mīti. Kliedē jebkādas šaubas, uzzinot astoņas vienkāršas patiesības par Hibrīdiem.
Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.