AYGO x-clusiv - 5 durvju hečbeks

 • 15" dubultspieķu, melni, frēzēti vieglmetāla diski (165/60R15)
 • Melns jumts
 • Smart Entry & Start sistēma
 • Atpakaļskata kamera
Salīdzināt
Toyota AYGO - x-clusiv - 5 durvju hečbeks
 • Rich Blue (8Y5) Not compatible with engine selection
 • Flame Red (3U5) Not compatible with engine selection
Akcija

AYGO īpašais piedāvājums

Saskaņā ar WLTP datiem kombinētais degvielas patēriņš 5,0–5,2 l/100 km, kombinētā CO2 emisija 114–118 g/km.
Attēli ir ilustratīvi.

Akcija ilgst līdz 31.12.2020. vai kamēr ir pieejami akcijas automobiļi. Ieteicamās mazumtirdzniecības cenas. Lai saņemtu konkrētu pārdošanas piedāvājumu, vērsies Toyota oficiālajā pārstāvniecībā.

Ikmēneša maksājuma aprēķina paraugs:
Toyota Līzinga pakalpojuma sniedzēji ir: Luminor Līzings SIA, Swedbank Līzings SIA un UniCredit Leasing SIA.
Piemēra kalkulāciju sastādīja Swedbank Līzings SIA. Ja nepieciešams, konsultējieties ar bankas darbinieku. Piedāvājums no Toyota Līzings: 1.89 % + 6 mēnešu EURIBOR likme juridiskām personām (Piemēram, cena EUR 22 100, pirmā iemaksa: 15 %, periods: 60 mēneši, atlikusī vērtība: 30%, nobraukums 100 000 km, komisija: 1,5 %.) Ikmēneša maksājums šajā gadījumā ir EUR 222,91. Piedāvājums ir indikatīvs un var mainīties pēc pieteikuma izvērtēšanas.


Cena no
14 880 €
AYGO x cena sākot no 10 100 €
Degvielas patēriņš
Degvielas patēriņu un CO2 vērtības nosaka ražošanā nodotam modelim kontrolētā vidē saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Eiropas Savienības regulā (ES) 2017/1151 par jaunu vieglajiem transportlīdzekļiem paredzētu pasaules mēroga testa procedūru (WLTP) un tās piemērojamajiem grozījumiem.
5.2 l/100 km
CO2
Degvielas patēriņu un CO2 vērtības nosaka ražošanā nodotam modelim kontrolētā vidē saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Eiropas Savienības regulā (ES) 2017/1151 par jaunu vieglajiem transportlīdzekļiem paredzētu pasaules mēroga testa procedūru (WLTP) un tās piemērojamajiem grozījumiem.
119 g/km

AYGO. Kur tagad brauksi?

Dzīve ir jautrāka, kad tu dodies tur, kur garastāvoklis tevi aizved. Kompakts, kluss un veikls, AYGO veikli līkumo caur šaurajām pilsētas ielām. Ar tā spilgto, drosmīgo un atšķirīgo izskatu AYGO ir radīts, lai pārsteigtu.


Vēl vairāk braukšanas prieka.

Plāno mazāk, dzīvo vairāk – ar AYGO. Košs, izteiksmīgs un atšķirīgs, AYGO ir tavs ceļš, kā izcelties uz pārējo fona.

 • Mirdzošas detaļas

  Košs, izteiksmīgs un atšķirīgs, AYGO mirdz ar LED dienas gaitas lukturiem priekšpusē un LED lukturiem aizmugurē – satriecošs izskats arī naktī, ko nav iespējams nepamanīt.

 • Vienmēr savienots

  Gudra, droša un vienkārši lietojama, AYGO viedtālruņa integrācijas sistēma ir vislabākais sabiedrotais tavā dzīvē. Tavas iecienītākās viedtālruņa aplikācijas tiek atspoguļotas uz AYGO 7 collu skārienekrāna, un tavā rīcībā ir tava viedtālruņa vadība ar balss komandām – lai saņemtu navigācijas norādes, paliktu savienots un tiktu izklaidēts.

 • Izmēģini jaunas iespējas

  Dzīvē ir vairāk prieka, ja atļauj sev doties, kur sirds vēlas. Kompaktais, vienmērīgais un joprojām izveicīgais AYGO bezrūpīgi manevrē šaurās sānieliņās, uz pārpildītām šosejām un izaicinoši šaurās stāvvietās. Ļaujies intuīcijai.

Mēs izmantojam vietnes sīkdatnes

Sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu lietotāja ērtības mūsu vietnē, sniegtu trešo personu pakalpojumus un rīkus, palīdzētu mums izprast un uzlabot vietnes darbību, kā arī reklāmas vajadzībām.

Mēs iesakām iespējot visas šīs sīkdatnes, bet, ja tam nepiekrīti, vari viegli tās mainīt, noklikšķinot uz sīkdatņu iestatījumu opcijas zemāk. Pilna informācija ir pieejama mūsu sīkdatņu politikā.