1. Jauni automobiļi
  2. Land Cruiser
Ātrā atlase
Tavs nākamais piedzīvojums ir klāt.
Ritināt Izlaist

Pilnīgi jaunais Land Cruiser

Tavs nākamais piedzīvojums ir klāt.

Jaunais Land Cruiser ar nepieradinātu un izteiksmīgu dizainu, kas piestāv patiesai ikonai, aizvedīs tevi jebkur, kur vien tu vēlies doties. Ar nepārspējamu izturību, uzticamību un visurgājēja tehnoloģijām, kas no jauna definē iespējamā robežas, tavs nākamais piedzīvojums sākas šeit.

Ikoniskais Land Cruiser stils
Īsta pilnpiedziņa
Leģendāra bezceļu vēsture
Inovāciju vadīts
Mantojums
Ikonas pirmsākumi
Land Cruiser stāsts aizsākās ar Toyota BJ prototipu. Tas iegāja vēsturē 1951. gadā, kad ar to tika uzbraukts attālā kontrolpunktā augstu Fudzi kalnā — augstāk, nekā līdz tam bija izdevies jebkuram sauszemes transportlīdzeklim. 1954. gadā BJ tika pārdēvēts par Land Cruiser, un leģenda bija dzimusi.
Cenrādis ir spēkā tikai automobiļiem, kas reģistrēti līdz 31.12.2024.
Pasūtījumi automobiļiem, kas tiks reģistrēti no 01.01.2025 vēl nav pieejami.
First Edition

Ikona starp ikonām

First Edition ir neatkārtojams ar unikālu krāsu opciju un pārsteidzošu divtoņu apdari, kas lieliski papildina jaunā Land Cruiser mantojuma iedvesmoto dizainu un ikoniskos apaļos priekšējos lukturus. Tas ir pieejams tikai iepriekšpārdošanā, un tam ir atšķirīgs apgaismojuma motīvs, īpašas First Edition uzlīmes un logotipi durvju iekšpusē.
Patiesi klasisks
Land Cruiser ar savu universālo pievilcību vienmēr ir pārvarējis mainīgās tendences — šāda veida spējas nekad neiziet no modes. Jaunā, klasiskā First Edition versija, kas pieejama tikai iepriekšpārdošanā, izceļ šo nemirstību.

Cenrādis ir spēkā tikai automobiļiem, kas reģistrēti līdz 31.12.2024.
Pasūtījumi automobiļiem, kas tiks reģistrēti no 01.01.2025 vēl nav pieejami.
Dizains
Atpakaļ pie pirmsākumiem
Sākotnējais Land Cruiser bija nevis projektēts, bet gan konstruēts, un tajā funkcionalitāte bija svarīgāka par formu. Jaunais Land Cruiser tika veidots ar tādu pašu robustu autentiskuma izjūtu. Jaunais 4x4 etalons ar spēcīgām salona aizmugures proporcijām un elementāru, vienkāršu estētiku iemieso piedzīvojumu garu, kas veidots no metāla.

Iespējas vēl nekad nav izskatījušās tik stilīgi

Katram jaunā Land Cruiser elementam ir savs mērķis. Tā kā logu apakšējā līnija ir pazemināta, lielie logi nodrošina plaša salona sajūtu un visaptverošu pārredzamību. Priekšējie lukturi ir pasargāti no bojājumiem, jo ir izvietoti dziļāk virsbūvē.

Izaicini neiespējamo

20" diski nodrošina izcilu saķeri ar jebkādu ceļa segumu. Pateicoties trapecveida riteņu arkām, dubļi nekrājas uz tām, lai tu bez piepūles varētu pārvietoties izaicinošākajos apstākļos.

Virs galvas tikai debesis

Land Cruiser panorāmas jumts visā garumā ir radīts kinematogrāfiskiem mirkļiem. Lai kur tevi aizvestu tavi piedzīvojumi, ieraugi tos pilnībā.

Lieliska redzamība visapkārt

Sarežģītos braukšanas apstākļos ir nepieciešama skaidra redzamība. Land Cruiser ir augts sēdekļu novietojums, un skatu neaizsedz zemais, horizontālais instrumentu panelis.

Intuitīva vadība

Pamatojoties uz Toyota profesionālu rallija braucēju atsauksmēm, funkcionāli svarīgā zona ap pārnesumu pārslēgšanas sviru ir padarīta viegli lietojama, un tā ir ergonomikas paraugs.

Plaša telpa

Plašo bagāžas nodalījuma telpu var palielināt, nolokot otro un trešo sēdekļu rindu, un tā ir elastīga un daudzpusīga.


Iepazīsti Land Cruiser

Spējas
Dodies jebkur un atpakaļ

4X4 kā neviens cits

Land Cruiser, kas radīts, lai dotos tālu no ierastajiem ceļiem, izmanto jauno, izturīgo GA-F platformu, kas papildināta ar veiklu un izsmalcinātu elektronisko stūres pastiprinātāju. Garās gaitas balstiekārta un stabilizatora atvienošanas mehānisms (SDM) nodrošina plašas riteņu kustības.

Neļauj ceļam sevi aizkavēt

Land Cruiser klasiskais siluets nav saistīts tikai ar labu izskatu. Pastiprinātais, stingrais rāmis zem virsbūves nodrošina labāku manevrētspēju un vadāmību. Savukārt īsās pārkares un paaugstinātā stāja nodrošina klīrensu un maks. ūdens šķēršļa dziļumu, lai varētu doties tur, kur citi baidās.

Pārvari ikvienu izaicinājumu

Bezceļa apstākļu atlases sistēma optimizē balstiekārtu un piedziņu dažādiem apvidiem. Un, kad braukšana kļūst tehniska, Crawl Control rūpējas par ātrumu, lai tu varētu koncentrēties uz riteņu novietojumu un stūrēšanu.

Cenrādis ir spēkā tikai automobiļiem, kas reģistrēti līdz 31.12.2024.
Pasūtījumi automobiļiem, kas tiks reģistrēti no 01.01.2025 vēl nav pieejami.