1. Jauni automobiļi
  2. RAV4
Ātrā atlase

Toyota RAV4

Hibrīda SUV, kas piemērots jebkādiem ceļa apstākļiem
Izcils SUV, izcila jauda. Ikoniskais RAV4 stils saplūst ar jaunām, uzlabotām tehnoloģijām. Neatkarīgi no tā, vai brauc pa pilsētas ielām vai nelīdzeniem lauku ceļiem, efektīvā pašuzlādes piedziņa nodrošina izcilu nobraucamo attālumu ar mazākām emisijām. Papildus paziņojumiem par apkopi un visaptverošai informācijai par braucieniem tu vari piekļūt saviem iemīļotākajiem atskaņošanas sarakstiem, pateicoties lietotnei MyT, kas pastāvīgi sinhronizē viedtālruni un automobili. Iedvesmojot pārliecību bez kompromisiem, RAV4 ir radīts mūsdienīgai ikdienai.

Attālinātie pakalpojumi

Tehnoloģija ikdienai ar uzlabotām iebūvētām digitālajām funkcijām, ērtiem attālinātajiem pakalpojumiem un virkni T-Mate drošības un palīdzības sistēmu, pateicoties kam tu vienmēr būsi soli priekšā. Intuitīvās tehnoloģijas var uzlabot ikvienu braucienu. Iepazīsti Toyota Smart Connect. Izbaudi ērtu mākoņa navigāciju, balss vadības funkciju Voice Agent, kā arī reāllaika satiksmes informāciju un notikumus uz ceļa.

Multivides ekrāns

Toyota RAV4 iekšpusē autovadītājus patīkami pārsteigs jaunā multivides pakete, kas ietver plašu uzlabotas savienojamības funkciju un ērtību klāstu, tostarp bezvadu (OTA — Over-the-Air) atjaunināmus. Jaunais 10,5 collu skārienekrāna multivides informācijas panelis ļauj tev baudīt cita līmeņa savienojamību rokas stiepiena attālumā. Integrē jaunākos viedtālruņu modeļus ērti un vienkārši, izmantojot bezvadu Apple CarPlay. Pārvaldi savu tālruni ar viedā balss aģenta palīdzību un izmanto brīvroku komandas, piemēram, salona temperatūras mainīšanu. Vienkāršas frāzes viedi pamodina sistēmu, ļaujot izmantot mākoņa navigāciju, lai lejupielādētu jaunākās kartes, satiksmes un maršruta informāciju, vienkārši pasakot "Hey Toyota".

Digitālais informācijas panelis

Uzlabotais pilnībā digitālais 12,3 collu informācijas panelis jaunajā Toyota RAV4 ļauj pielāgot tā stilu un saturu tavām vajadzībām un vēlmēm. Tu vari izvēlēties kādu no četriem dažādiem motīviem: Casual, Smart, Sport un Tough, kā arī pārslēgties starp trim dažādiem izkārtojumiem, lai izveidotu tieši sev personalizētu ekrānu. Tu vari arī pielāgot informāciju, ko vēlies redzēt uz ekrāna.

 

Toyota T-Mate. Kopā ar tevi drošākam braucienam

Toyota RAV4 aprīkojumā ir iekļauts T-Mate — tavs izpalīdzīgais braukšanas partneris, kas nodrošina klasē vadošās drošības funkcijas. Tas ietver Toyota Safety Sense, kā arī citas braukšanas un auto stāvvietā novietošanas palīgfunkcijas.
  • Toyota Safety Sense RAV4 aprīkojumā ir iekļauts Toyota Safety Sense ar jaunākajām tehnoloģijām, kas izstrādātas, lai novērstu visbiežāk sastopamos negadījumus. Tostarp ir pieejama sadursmes novēršanas sistēma, kas var palīdzēt tev noteikt un izvairīties no sadursmēm ar citiem transportlīdzekļiem, gājējiem un velosipēdistiem. Tā brīdina vadītāju ar skaņas un vizuāliem signāliem, kā arī aktivizē asistējošo bremzēšanu. Ja vadītājs savlaicīgi nenospiež bremžu pedāli, automobiļa ātrums tiek samazināts automātiski, lai novērstu vai mazinātu sadursmi. Turklāt sadursmju krustojumos novēršanas palīgsistēma un avārijas stūrēšanas palīgsistēma nodrošina atbalstu diennakts gaišajā laikā, kad tu veic pagriezienus krustojumos un izvairīšanās manevrus.
  • Braukšanas palīgsistēmas Aklo zonu monitora sistēma brīdina vadītājus par visiem transportlīdzekļiem, kurus viņi, iespējams, nav pamanījuši sānu spoguļos. Tas ir īpaši noderīgi, veicot apdzīšanu. Toyota Smart Connect — notikumi uz ceļa brīdina vadītāju par tādiem tuvumā esošiem apdraudējumiem kā priekšā esošs negadījums, slidens ceļš utt., izmantojot citu vadītāju sniegto informāciju un parādot to multivides ekrānā. Atkarībā no multivides sistēmas tā var arī ļaut ziņot par apdraudējumiem, tādējādi uzlabojot vispārējo satiksmes drošību.
  • Palīdzība auto novietošanai stāvvietā Turklāt RAV4 ir aprīkots ar citām novatoriskām T-Mate stāvvietā novietošanas funkcijām, piemēram, brīdinājumu par aizmugurē šķērsojošiem transportlīdzekļiem ar automātiskās bremzēšanas funkciju. Kad tu atpakaļgaitā brauc ārā no stāvvietas, šī sistēma nosaka visus transportlīdzekļus, kas tuvojas no kreisās vai labās puses, brīdina tevi par tiem un aktivizē bremzes, lai izvairītos no sadursmes.

Skatīt vairāk