1. Jauni automobiļi
  2. Technology
Ātrā atlase
  • Intuitīva digitālā izcilība

    Corolla 12,3 collu digitālais kombimetrs ietver plašu funkcionalitāti. Attēlojot visu, sākot no atlasītās multivides līdz galvenajiem braukšanas datiem, izkārtojums ir ļoti elastīgs, ļaujot tev pielāgot displeju tā, kā vēlies. Četras dažādas dizaina tēmas — Casual, Smart, Sport un Tough — ietver papildu personalizācijas iespējas.

Tava informācija, kā tu to vēlies

Corolla sedana 12,3 collu digitālais kombimetrs ietver plašu funkcionalitāti. Attēlojot visu, sākot no atlasītās multivides līdz galvenajiem braukšanas datiem, izkārtojums ir ļoti elastīgs un ļauj tev pielāgot displeju tā, kā vēlies.

Pastāvīga attīstība

Pateicoties bezvadu atjauninājumiem, izmantojot iebūvēto datu savienojumu, Corolla sedanā var izmantot jaunākās tehnoloģijas, tiklīdz tās kļūst pieejamas, pastāvīgi uzlabojot tā digitālās iespējas. Ērta jaunas programmatūras instalēšana, tiklīdz tā kļūst pieejama, ļauj tev vienmēr baudīt jaunākās funkcijas.

Katra brauciena skaņu celiņš

Mūzika tāpat kā braukšana spēj aizraut elpu. Toyota ilggadējā sadarbība ar JBL rada pārsteidzošas skaņas ainavas, apvienojot mākslu un zinātni. Katrs skaļrunis ir rūpīgi novietots, lai nodrošinātu pēc iespējas dramatiskāku un visaptverošāku audio pieredzi, bagātinot katru mirkli ceļā.

Vienmēr pilnībā uzlādēts

Tā kā viedtālrunis ir neatņemama dzīves sastāvdaļa, tas ir ērti savienojams ar tavu auto, lai kļūtu par Corolla bagātīgās digitālās funkcionalitātes neatņemamu sastāvdaļu. Lai tas vienmēr būtu pa rokai un gatavs lietošanai, nākamās paaudzes bezvadu uzlāde nodalījumā zem paneļa ļauj tev vienmēr pilnībā uzlādēt viedtālruni bez problēmām un bez vadiem.