Piesakies testa braucienam
Toyota īpašie piedāvājumi
Toyota e-brošūras
Piesakies servisa apmeklējumam
Atrast pārstāvi

Hilux Invincible - Pikaps Double Cab ar 4 durvīm

 • 18" melni vieglmetāla diski (ar 5 spieķiem)
 • Melni sānu kāpšļi
 • JBL Premium skaņas sistēma
 • Navigācijas sistēma Toyota Touch® 2 with Go
Salīdzināt
Toyota Hilux - Invincible - Pikaps Double Cab ar 4 durvīm
  • Pure White (040) Nav pieejams ar atlasīto dzinēja veidu
 • Ash Grey (1G3) Nav pieejams ar atlasīto dzinēja veidu
 • Attitude Black (218) Nav pieejams ar atlasīto dzinēja veidu
 • Zircon Silver (1D6) Nav pieejams ar atlasīto dzinēja veidu
 • Oxide Bronze (6X1) Nav pieejams ar atlasīto dzinēja veidu
 • Hydro Blue (8X2) Nav pieejams ar atlasīto dzinēja veidu
 • Crimson Red (3T6) Nav pieejams ar atlasīto dzinēja veidu
 • Hot Lava Orange (4R8) Nav pieejams ar atlasīto dzinēja veidu
 • Platinum Pearl White (089) Nav pieejams ar atlasīto dzinēja veidu
Cena no
46 440 €
Hilux DLX+ cena no 31 400 €
Degvielas patēriņš
Degvielas patēriņu un CO2 vērtības nosaka ražošanā nodotam modelim kontrolētā vidē saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Eiropas Savienības regulā (ES) 2017/1151 par jaunu vieglajiem transportlīdzekļiem paredzētu pasaules mēroga testa procedūru (WLTP) un tās piemērojamajiem grozījumiem.
Vairāk par WLTP testa metodi
9.5 l/100 km
CO2
Degvielas patēriņu un CO2 vērtības nosaka ražošanā nodotam modelim kontrolētā vidē saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Eiropas Savienības regulā (ES) 2017/1151 par jaunu vieglajiem transportlīdzekļiem paredzētu pasaules mēroga testa procedūru (WLTP) un tās piemērojamajiem grozījumiem.
Vairāk par WLTP testa metodi
247 g/km

Hilux aprīkojuma līmeņi

Toyota Hilux – starptautiskās furgona balvas 2022/2023 ieguvējs

/

Hilux ir bijis planētas iecienītākais furgons vairāk nekā 50 gadus, un tas ir saņēmis prestižo starptautisko furgona balvu, kas tika piešķirta Hilux 2021. gada Solutrans ceļu un pilsētas transporta izstādē Francijā

Vairāk par Hilux
/

Furgons, kas ir izcili piemērots gan smagam darbam, gan aktīvai atpūtai

Lai kur tev ir jādodas, Hilux tevi tur nogādās. Tagad pieejams ar unikālu jaunu dizainu, GR SPORT pievienojas ikoniskajam Hilux modeļu klāstam. Tā jaudīgais 2,8 litru dīzeļdzinējs nodrošina 204 DIN ZS jaudu un griezes momentu līdz 500 Nm. Ar jaudu, kas tiek nodrošināta zemā apgriezienu diapazonā, automobilis sniedz griezes momentu tieši tad, kad tas ir nepieciešams.

/

Tava telpa, tava pasaule

Spēcīgs no ārpuses, ērts iekšpusē, jaunā Hilux salons pacels tevi jaunā izsmalcinātības un stila līmenī. Invincible dubultkabīnes modelis paceļ stila latiņu vēl augstāk ar perforētiem divtoņu ādas sēdekļiem, kas nodrošina nepārspējamu komfortu.

* Specifikācija ir atkarīga no modeļa.

/

Hilux GR SPORT aprīkojuma līmenis – radīts, iedvesmojoties no Dakāras rallija

Hilux GR SPORT ir radīts tiem, kuru aktīvais dzīvesveids izlaužas ārpus ikdienas rutīnas un kuri meklē automobili piedzīvojumiem bagātiem braucieniem un sportam, uz kura uzticamību un iespējām var paļauties jebkurā situācijā.

Uzzināt vairāk

Aplūko to no visām pusēm

Skatīt Hilux galvenās iezīmes. Pagriez attēlu, lai apskatītu automobili no visām pusēm.

 • Izcils dizains. Jebkuros ceļa apstākļos.

  Tā enerģiskais koptēls izstaro pārliecinošu jaudu, savukārt spēcīgais priekšējais un aizmugurējais bamperis un izturīgās aizsarguzlikas pasargā tā virsbūvi no bojājumiem.

 • Sīksts, izturīgs, uzticams. Pārliecinošs.

  Jaunais Hilux ir izstrādāts un pārbaudīts pašos ekstremālākajos apstākļos, tādēļ tu vari paļauties uz katrā modelī ietverto leģendāro kvalitāti, izturību un uzticamību.

 • Nav mehāniskā pacēlāja? Tas nekas.

  Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā (HAC) un Aktīvās vilces kontroles (A-TRC) vadība ļauj uzsākt kustību vienmērīgi, savukārt tā ievērojamā kravnesība un vilces spēks ļauj paņemt līdzi visu nepieciešamo. Neatkarīgi no tā, vai tu brauc augšup vai lejup (starp citu, Hilux ietver arī HAC), atrodoties jaunajā Hilux, tu vari būt pārliecināts, ka esi visdrošākajās rokās*. *Iespējas un aprīkojums ir atkarīgs no modeļa.

 • Tava telpa. Tava pasaule.

  Spēcīgs no ārpuses, ērts iekšpusē, jaunā Hilux salons pacels tevi jaunā izsmalcinātības un stila līmenī. Izturīgi materiāli un izteiksmīgā apdare izskatās tikpat labi, cik patīkama tā ir pieskārienam, savukārt JBL skaņas sistēma ar Harman Clari-Fi tehnoloģiju nodrošina izcilu audio kvalitāti neatkarīgi no mūzikas izvēles.