1. Jauni automobiļi
 2. Ülevaade
Ātrā atlase

Hilux DLX+

Pikaps Double Cab ar 4 durvīm

Hilux - DLX+ - Pikaps Double Cab ar 4 durvīm
Oxide Bronze (6X1)

Sākot no

36400.0

Piedziņa

2.4 Dīzelis (150 ZS)

Hilux - DLX+ - Pikaps Double Cab ar 4 durvīm

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/lv/lv

Sākot no
36400.0
9.2 - 9.5 l/100 km

Patēriņš

242 - 250 g/km

CO₂

Hilux cenrādis

Apskati Hilux cenas
Opens in new window Atvērt cenrādi
 • Dizains

  Izcils dizains. Jebkuros ceļa apstākļos.

  Tā enerģiskais koptēls izstaro pārliecinošu jaudu, savukārt spēcīgais priekšējais un aizmugurējais bamperis un izturīgās aizsarguzlikas pasargā tā virsbūvi no bojājumiem.

 • Sīksts, izturīgs, uzticams. Pārliecinošs.

  Jaunais Hilux ir izstrādāts un pārbaudīts pašos ekstremālākajos apstākļos, tādēļ tu vari paļauties uz katrā modelī ietverto leģendāro kvalitāti, izturību un uzticamību.

 • Nav mehāniskā pacēlāja? Tas nekas.

  Palīgsistēma braukšanas uzsākšanai kāpumā (HAC) un Aktīvās vilces kontroles (A-TRC) vadība ļauj uzsākt kustību vienmērīgi, savukārt tā ievērojamā kravnesība un vilces spēks ļauj paņemt līdzi visu nepieciešamo. Neatkarīgi no tā, vai tu brauc augšup vai lejup (starp citu, Hilux ietver arī HAC), atrodoties jaunajā Hilux, tu vari būt pārliecināts, ka esi visdrošākajās rokās*. *Iespējas un aprīkojums ir atkarīgs no modeļa.

 • Tava telpa. Tava pasaule.

  Spēcīgs no ārpuses, ērts iekšpusē, jaunā Hilux salons pacels tevi jaunā izsmalcinātības un stila līmenī. Izturīgi materiāli un izteiksmīgā apdare izskatās tikpat labi, cik patīkama tā ir pieskārienam, savukārt JBL skaņas sistēma ar Harman Clari-Fi tehnoloģiju nodrošina izcilu audio kvalitāti neatkarīgi no mūzikas izvēles.

Pa visu ekrānu Aizvērt